מקדח יהלום – הפיתרון המושלם לניסור בטון מדויק ומהיר

היהלום הינו החומר העוצמתי והחזק ביותר הקיים בטבע והוא מסוגל לחתוך ולנסר באופן מדויק את החומר הקשה ביותר בעולם הבנייה – הבטון.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

מקדח יהלום – הכלי האידאלי לעבודות בטון

כידוע, הבטון משמש בעולם הבנייה כחומר החזק ובעל כושר הנשיאה הגבוה ביותר. ניתן להבחין בחוזקו כשמסתכלים על גגות המבנים היצוקים מבטון וכשמביטים במבנים האיתנים והיציבים ביותר המוכיחים את עצמם כעמידים לאורך ימים ושנים. בשל העוצמה והחוזק של הבטון, כאשר נרצה לבצע שינויים בבטון, לא נוכל לעשות זאת באמצעות המקדחה הרגילה שברשותנו. עלינו לעבוד עם דיסק יהלום שיצליח לנסר באופן מדויק את החיתוך הרצוי, בגודל המתאים והנכון, וזאת מבלי לפגוע בכל הקיר שמסביב , ליצור לכלוך רב וכמובן להפיק הרבה רעש. נשמע בלתי אפשרי? עם מקדח יהלום או כוס יהלום, הדבר אפשרי בהחלט!

מקדח כוס לבטון – איך עובדים עם זה?

חשוב לדעת כי כלי יהלום נראה אולי פשוט כאשר אנו עומדים מן הצד וצופים באדם אחר המנסר את קיר הבטון בעזרת כוסות קידוח יהלום. בפועל, נדרשת זהירות רבה ועבודה באופן נכון ובטוח על מנת שלא לגרום נזק למבנה וחשוב אף יותר, כדי לא לפגוע בעוברי אורח. כמובן שגם האדם עצמו העובד עם כוסות קידוח, חייב להצטייד בלבוש הגנה מלא שיגן עליו במהלך העבודה מפני פגיעה של הכלי העוצמתי והמסוכן.

על כן, חשוב מאוד לבחור אך ורק באנשי מקצוע מנוסים שכבר עשו שימוש בעבר בכלים מורכבים כמו מקדח כוס יהלום או מקדח יהלום לשיש ויודעים כיצד לעבוד עם הכלים היקרים והמורכבים הללו.

מה הם היתרונות של מקדח היהלום?

למקדח היהלום יתרונות רבים ועל כן אנו פוגשים אותו כיום הרבה יותר מאשר בעבר. כיום, רבים הבינו כי חבל לכלות את הכוחות בניסור או בשבירת קיר הבטון באמצעים ידניים אחרים כמו הפטיש והאזמל המיתולוגיים, כאשר ניתן בקלות רבה לגבור על מלאכת החיתוך באמצעות כלי ניסור מתקדמים הפועלים באמצעות היהלום.

היתרונות של מקדח היהלום:

  • ניסור מדויק – הניסור באמצעות מקדח היהלום, יכול להתבצע באופן מדויק ללא פגיעה בכל הקיר שמסביב ומבלי ליצור בו סדקים מיותרים.
  • ניסור נקי – הניסור בעזרת מקדח היהלום נעשה בדרך כלל לצד שימוש במים. עובדה זו מסייעת שכן בזכות המים, העבודה נקייה יותר, לא מפזרת אבק ולא מלכלכת את כל האזור.
  • ניסור שקט ומהיר – הניסור בעזרת מקדח היהלום הינו ניסור שקט ואינו אורך זמן רב כך שתוך זמן קצר העבודה מבוצעת.

המומחים של ‘המנסרים ביהלום’ יבצעו עבורכם את העבודה לשביעות רצונכם המלאה!

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-20 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום למספר 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

לקבלת הצעת מחיר מיידית
עשוי לעניין אותך:

ביצוע עבודה מקצועית מכונה לניסור בטון

אחת הטכנולוגיות המובילות כיום בתחום התיעוש והבנייה היא ניסור בטון, שמטרתו היא למזער את הנזקים שעלולים להיגרם לסביבה כתוצאה מביצוע

איך לזהות מומחים בתחום עבודות בטון?

לצערנו אנו עדים לכך שבשנים האחרונות יש לא מעט שרלטנים אשר מתחזים למומחים בתחום עבודות הבטון, ובכך גורמים נזק ממשי

איך לבחור חברה לעבודות חיתוך וביקוע סלעים?

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

התפתחות עבודות הבטון בישראל

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

עבודות בטון בכבישים

בטון הוא החומר העמיד ביותר, וכמעט שלא ניתן לשבור אותו. לכן, הוא החומר המתאים ביותר לצורך בנייה ושדרוג של תשתיות,

שרותי עבודות הבטון הקיימים – כל המידע

עבודות בטון יכולות להתבצע במגוון רחב של תחומים, בייחוד לאור כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות להשלים את העבודה באופן

ביקוע בטון – עבודה למקצוענים בלבד

על מנת לבצע פעולה של ביקוע בטון ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם ציוד מקצועי, וזאת על מנת להשלים את הפרויקט

שיפוץ הבית בעזרת עבודת בטון

מעוניינים לשפץ ולשדרג את הבית שלכם? הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות חברה מקצועית אשר תדע לבצע עבודות בטון,

התקנת מעקות וחומות בטון

הטכנולוגיה פורצת הדרך אשר נכנסה לענף עבודות הבטון מאפשרת לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון במהירות וביעילות. כל מה שרציתם

שיפוץ ותיקון מבנים – ממבנה ישן והרוס למבנה חדש ומודרני

על מנת לבצע עבודה של שיפוץ ותיקון מבנים ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר עושה שימוש בכלים המתקדמים

מידע מקצועי

כל המידע המקצועי שחיפשתם

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד