ניסור בטון במרכז – הפיתרון לעבודות הבנייה

תחום ניסור הבטון הינו תחום מפותח מאוד שזכה במהלך השנים לשדרוגים וחידושים רבים . בעקבות שינויים בסגנון העבודה ובכלים בהם משתמשים לצורך ניסור וקידוח בטון חל גידול בביקוש לתחום זה.

הצורך בתחום הניסור בבטון

על מנת להסביר מדוע גדל הביקוש במיוחד במרכז הארץ, נסביר בקצרה מתי בדיוק משתמשים בניסור בטון.  בדרך כלל נהוג להזמין מומחים לתחום של ניסור בטון כאשר יש צורך לבצע פתחים בקירות בטון עבור דלתות וחלונות, הפרדת מבנים ממבנים, לצורכי עבודה במקלטים וממ”דים,  לצורך התקנת מעקות וחומות בטון, עבור פירוק מרפסות ותקרות, לצורך ניסור עמודי בטון וקורות ועוד. בכל המקרים הנ”ל יש צורך במומחים לתחום ניסור בטון אשר יבצעו את העבודה עם כלים מתאימים.

הגידול הגובר בביקוש למנסרים בבטון באזור מרכז הארץ

ישנן 4 סיבות עיקריות אשר בגללן אנחנו רואים גידול בביקוש למומחים בתחום ניסור בטון במרכז.

  • עלייה בכמות הבנייה הכוללת על חשבון מבנים ישנים – כמו שציינו קודם לכן, חלק משמעותי בעבודה של מנסרים בבטון הינה הפרדת מבנים, פירוק אלמנטים קיימים במבנים ישנים ולפעמים אף הריסת המבנה הישן. במהלך השנים אנחנו רואים גידול בבנייה חדשה על חשבון בנייה ישנה במרכז הארץ, בין היתר בשל היעדר קרקעות ריקות לבנייה. מכאן נובע הצורך במומחים שידעו לבצע עבודות בטון כמו ניסור ופירוק מבנים.
  • עלייה בפרויקטי בנייה ציבוריים – לצד העלייה במבנים פרטיים או עסקיים, ניסור בבטון מתבצע גם בפרויקטים ציבוריים (בניית כבישים, גשרים, שינוי תוואי של דרכים ועוד). מאחר ואנחנו עדים לשינוי מהותי במבנה של מרכז הארץ מבחינת דרכים, אזי שאין פלא שקיים גידול בביקוש למומחים בתחום ניסור בבטון.
  • בניית ממ”דים ומקלטים – מאחר והחוק כיום מחייב בניית ממ”ד בכל בית חדש, ומאחר וכל בניין או בית פרטי כולל גם מקלט, אז חלק מעבודת הבנייה דורשת ניסור בבטון.
  • אפשרויות חדשות לבנייה – מאחר ובעבר הרחוק ניסור בבטון לא היתה אופציה ובוודאי לא אופציה עם כלים מתקדמים כמו היום, אין זה פלא שכיום כשיש את האופציה הזאת, אז יותר קבלנים ואנשי מקצוע בוחרים בה. לשיטה זו יתרונות רבים על פני שיטות אחרות כמו שיטת חציה בקונגו, ולכן יש מעבר אל שיטת ניסור בבטון.

כפי שציינו, שיטות ניסור בבטון מתאימות ויעילות הן למבנים פרטיים והן למבניים עסקיים או אחרים. באמצעות שיטה זו אפשר ליהנות מפתחים נקיים וגדולים כמו פתח איכותי בגג, בתיקרה או בקיר. העבודה מתבצעת בצורה שקטה ונקייה, היא מאפשרת שינויים בקירות הבניין ללא גרימת נזקים וסדקים, היא מונעת פיזור אבק במרחב, ובעזרת הכלים הקיימים כיום, ניתן לנסר איתה בעומקים מאוד משמעותיים.

אין ספק ששיטת ניסור בבטון היא יעילה, איכותית, וחסכונית, ועל כן אין זה מפתיע שיותר ויותר אנשים משתמשים בשיטה זו לצרכים שונים, הן במבנים פרטיים, עסקיים, וכן רשויות מוסדיות שונות משתמשו בה לצרכים ציבוריים נרחבים.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-20 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

לקבלת הצעת מחיר מיידית
עשוי לעניין אותך:

ביצוע עבודה מקצועית מכונה לניסור בטון

אחת הטכנולוגיות המובילות כיום בתחום התיעוש והבנייה היא ניסור בטון, שמטרתו היא למזער את הנזקים שעלולים להיגרם לסביבה כתוצאה מביצוע

איך לזהות מומחים בתחום עבודות בטון?

לצערנו אנו עדים לכך שבשנים האחרונות יש לא מעט שרלטנים אשר מתחזים למומחים בתחום עבודות הבטון, ובכך גורמים נזק ממשי

איך לבחור חברה לעבודות חיתוך וביקוע סלעים?

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

התפתחות עבודות הבטון בישראל

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

עבודות בטון בכבישים

בטון הוא החומר העמיד ביותר, וכמעט שלא ניתן לשבור אותו. לכן, הוא החומר המתאים ביותר לצורך בנייה ושדרוג של תשתיות,

שרותי עבודות הבטון הקיימים – כל המידע

עבודות בטון יכולות להתבצע במגוון רחב של תחומים, בייחוד לאור כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות להשלים את העבודה באופן

ביקוע בטון – עבודה למקצוענים בלבד

על מנת לבצע פעולה של ביקוע בטון ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם ציוד מקצועי, וזאת על מנת להשלים את הפרויקט

שיפוץ הבית בעזרת עבודת בטון

מעוניינים לשפץ ולשדרג את הבית שלכם? הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות חברה מקצועית אשר תדע לבצע עבודות בטון,

התקנת מעקות וחומות בטון

הטכנולוגיה פורצת הדרך אשר נכנסה לענף עבודות הבטון מאפשרת לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון במהירות וביעילות. כל מה שרציתם

שיפוץ ותיקון מבנים – ממבנה ישן והרוס למבנה חדש ומודרני

על מנת לבצע עבודה של שיפוץ ותיקון מבנים ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר עושה שימוש בכלים המתקדמים

מידע מקצועי

כל המידע המקצועי שחיפשתם

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד