הזמנת חברה לניסור וקידוח בטון – דגשים וטיפים

קידוח וניסור בבטון דורש מקצועיות ודיוק. כאשר באים להזמין חברה אשר מבצעת ניסור בטון חשוב לבדוק את מקצועיות החברה וצוות העובדים שלה.

דגשים לבחירת החברה הנכונה

כדי לעבוד בצורה נכונה ומהירה, יש לעבוד עם כל האישורים הנדרשים בתחום ולפעול תוך שמירה על בטיחות בעבודה ומניעת נזקים לסביבה. חברה מקצועית תבצע במהירות וביעילות את העבודה רק לאחר חתימה על חוזה באופן מסודר והכנת השטח לניסור הבטון או לפרויקט קידוח. כל פרויקט בתחום ניסור וקידוח בטון מתאפיין באופן אחר אך יש נקודות חשובות, המפורטות במאמר זה, עליהן יש להקפיד לפני ביצוע העבודה והזמנת חברה לקידוח וניסור בטון.

נקודות חשובות לפני הזמנת חברה לעבודות בטון

 1. סקר שוק

  לפני הזמנת חברה לניסור, חשוב לערוך סקר שוק ולבחור בחברה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון בתחום, לצד מחיר עבודה מתאים. אין למהר ולבחור בחברה המציעה מחיר נמוך אלא יש לבדוק כי החברה בעלת ותק וניסיון. ניסיון יביא לעבודה מדויקת תוך הקפדה על כללי הבטיחות ועמידה בזמנים.

 2. תכנון מדויק

  חשוב לפעול בהתאם לחוק הישראלי ולפעול עם כל האישורים הנדרשים מכיוון שבבטון יש תשתיות כמו צינורות גז, כבלים של חשמל, כבלים של תקשורת, צינורות מים, צינורות ביוב ועוד. יש לדאוג לניתוק הכבלים, חשמל וצינורות מראש ולפעול בהתאם להנחיות מהנדס הבנייה של הפרויקט ובהתאם להנחיות הרשות המקומית במידה ומדובר על פרויקט הכרוך בהפסקת זרם חשמל נקודתית או סגירת צינורות מים וכד’.

 3. הכנת הציוד המתאים ובטיחות בעבודה

  פרויקטים בתחום ניסור וקידוח משתנים מפרויקט לפרויקט. חשוב כי נציג חברת הקידוח יגיע להכיר את השטח ולקבל שרטוט או הנחיות כתובות מהקבלן המבצע. לאחר תיאום ציפיות והבנת הפרויקט תוכל חברת הקידוח והניסור לשלוח את הציוד המתאים לפרויקט, כמו פרויקט ניסור חדר מדרגות או ניסור ממ”ד ועוד, ולהגיע עם צוות מקצועי ומיומן בהפעלת הציוד. חשוב לבדוק את תקינות הציוד מראש ולדאוג למקום נוח בו ניתן לפרוק את הציוד היקר ולהגיע לשטח. במידה וזקוקים למעלית כדי להרים את מכשירי הניסור יש לתאם זאת עם החברה ולבדוק מי מספק את המנוף בשטח.

 4. אחריות משפטית

  חשוב ללוות את הפרויקט עם ייעוץ משפטי שכן נהוג בשוק כי חברת הניסור והקידוח בבטון אינה אחראית על נזקי תשתית או נזקים הנגרמים לרכוש שאינו מפונה מהמקום או שאינו מוגן. יש לדאוג לפינוי השטח באופן מסודר ולכסות ציוד יקר ערך שכן אבק רב מתפזר במהלך קידוחים וניסורים.

 5. פינוי פסולת

  קידוח וניסור בטון כרוך בפסולת רבה אותה יש לפנות לאתרי אשפה מסודרים ובאופן חוקי. חשוב להוסיף בחוזה העבודה נקודה לגבי פינוי הפסולת והאם החברה המבצעת מפנה את הבטון והפסולת או שזו אחריותו של הלקוח אשר מזמין את העבודה. יש לדאוג למכולות לפינוי פסולת ולצוות מיומן שידאג לנקות את השטח אחרי העבודה.

 6. סימון נקודות ניסור וקדיחה

  אחד הנושאים החשובים ביותר לפני תחילת העבודה הוא סימון מדויק של נקודות הקדיחה או הניסור. סימון מדויק יביא ליעילות בעבודה ולביצוע מדויק.

  המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-20 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרט אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

לקבלת הצעת מחיר מיידית
עשוי לעניין אותך:

ביצוע עבודה מקצועית מכונה לניסור בטון

אחת הטכנולוגיות המובילות כיום בתחום התיעוש והבנייה היא ניסור בטון, שמטרתו היא למזער את הנזקים שעלולים להיגרם לסביבה כתוצאה מביצוע

איך לזהות מומחים בתחום עבודות בטון?

לצערנו אנו עדים לכך שבשנים האחרונות יש לא מעט שרלטנים אשר מתחזים למומחים בתחום עבודות הבטון, ובכך גורמים נזק ממשי

איך לבחור חברה לעבודות חיתוך וביקוע סלעים?

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

התפתחות עבודות הבטון בישראל

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

עבודות בטון בכבישים

בטון הוא החומר העמיד ביותר, וכמעט שלא ניתן לשבור אותו. לכן, הוא החומר המתאים ביותר לצורך בנייה ושדרוג של תשתיות,

שרותי עבודות הבטון הקיימים – כל המידע

עבודות בטון יכולות להתבצע במגוון רחב של תחומים, בייחוד לאור כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות להשלים את העבודה באופן

ביקוע בטון – עבודה למקצוענים בלבד

על מנת לבצע פעולה של ביקוע בטון ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם ציוד מקצועי, וזאת על מנת להשלים את הפרויקט

שיפוץ הבית בעזרת עבודת בטון

מעוניינים לשפץ ולשדרג את הבית שלכם? הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות חברה מקצועית אשר תדע לבצע עבודות בטון,

התקנת מעקות וחומות בטון

הטכנולוגיה פורצת הדרך אשר נכנסה לענף עבודות הבטון מאפשרת לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון במהירות וביעילות. כל מה שרציתם

שיפוץ ותיקון מבנים – ממבנה ישן והרוס למבנה חדש ומודרני

על מנת לבצע עבודה של שיפוץ ותיקון מבנים ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר עושה שימוש בכלים המתקדמים

מידע מקצועי

כל המידע המקצועי שחיפשתם

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד