ClickCease

הריסת מבנים

כשאתם שומעים את צמד המילים “הריסת מבנים”, סיכוי גבוה כי אתם רואים בדמיונכם אדם עם פטיש גדול או טרקטור אימתני ששובר את המבנה. אך לא כך הוא הדבר.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

הריסת מבנים – עבודה למקצוענים בלבד

 תחום ההריסה אוגר בתוכו אלמנטים רבים. לכל מבנה בו מבצעים עבודת הריסה יש שיטות עבודה שונות. מכיוון שלכל הריסה יש אספקט אינדיבידואלי יש צורך לתכנן לעומק את הריסת המבנה על כל היבטיו. לכן כשאנחנו מגיעים לעבודת ההריסה, בד”כ שלב תכנון הריסת המבנה ייקח לא פחות זמן מזמן ההריסה עצמה ולפעמים אף יותר.

הריסת מבנים באזורים צפופים

עבודה באזורים צפופים היא מסובכת אף יותר, הן בשלב התיכנון והן בשלב הביצוע, מכיוון שיש לקחת בחשבון את המבנים הסמוכים ואת כל ההיבטים של הריסת המבנה. כדי לבצע זאת כראוי, יש לעבוד עם חברה בעלת רקע עבודה גדול קודם, וידע טכני ומקצועי גבוה, כמו של המנסרים ביהלום. לאחר שנים רבות של התנסות בפינוי מבנים הגענו לרמת מצוינות גבוהה במיוחד בתחום הבנייה, לצד ידע שרחשנו המלווה אותנו בכל עבודה שאנו מבצעים.

השפעת ההריסה על הסביבה

גם על הטבע צריך לחשוב: לאחר שהריסת המבנה הסתיימה יש צורך בפינוי פסולת הבניין. גם במידה ואינכם מעוניינים לעשות זאת לא קיימות בררות רבות שכן במדינתנו הקטנה קיימים חוקים על פי הם אין להשאיר פסולת בניין באזורים מיושבים ופינוייה יכול להתבצע רק למקומות ספציפיים בהם נמצאות מזבלות של פסולת בניין.

לסיכום, מלאכת הריסת המבנה היא תחום בפני עצמו, המכיל שלבים רבים בהם יש להתמקצע על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכן, אנו מזמינים אתכם לפנות לחברתנו בכל שאלה או בעיה ואנו נסייע לכם לפתור אותה על הצד הטוב ביותר. כי על מקצוענים לא מתפשרים ובטח לא בהריסה של מבנה.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-20 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים בכל רחבי הארץ – באזור המרכז, ירושלים תל אביב ועוד. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגנו יחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

לקבלת הצעת מחיר מיידית
עשוי לעניין אותך:

ביצוע עבודה מקצועית מכונה לניסור בטון

אחת הטכנולוגיות המובילות כיום בתחום התיעוש והבנייה היא ניסור בטון, שמטרתו היא למזער את הנזקים שעלולים להיגרם לסביבה כתוצאה מביצוע

איך לזהות מומחים בתחום עבודות בטון?

לצערנו אנו עדים לכך שבשנים האחרונות יש לא מעט שרלטנים אשר מתחזים למומחים בתחום עבודות הבטון, ובכך גורמים נזק ממשי

איך לבחור חברה לעבודות חיתוך וביקוע סלעים?

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

התפתחות עבודות הבטון בישראל

עבודות הבטון בישראל שינו את פניהן בעשורים האחרונים, וכעת המומחים של המנסרים בבטון מעניקים לכם סקירה על התפתחות הענף. הקודם

עבודות בטון בכבישים

בטון הוא החומר העמיד ביותר, וכמעט שלא ניתן לשבור אותו. לכן, הוא החומר המתאים ביותר לצורך בנייה ושדרוג של תשתיות,

שרותי עבודות הבטון הקיימים – כל המידע

עבודות בטון יכולות להתבצע במגוון רחב של תחומים, בייחוד לאור כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות להשלים את העבודה באופן

ביקוע בטון – עבודה למקצוענים בלבד

על מנת לבצע פעולה של ביקוע בטון ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם ציוד מקצועי, וזאת על מנת להשלים את הפרויקט

שיפוץ הבית בעזרת עבודת בטון

מעוניינים לשפץ ולשדרג את הבית שלכם? הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות חברה מקצועית אשר תדע לבצע עבודות בטון,

התקנת מעקות וחומות בטון

הטכנולוגיה פורצת הדרך אשר נכנסה לענף עבודות הבטון מאפשרת לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון במהירות וביעילות. כל מה שרציתם

שיפוץ ותיקון מבנים – ממבנה ישן והרוס למבנה חדש ומודרני

על מנת לבצע עבודה של שיפוץ ותיקון מבנים ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר עושה שימוש בכלים המתקדמים

מידע מקצועי

כל המידע המקצועי שחיפשתם

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד