קידוח יהלום בבטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבנות בתים מבטון. הוא חזק ועמיד לשנים ארוכות, הוא עמיד בפני אש, הוא מבודד היטב מהסביבה החיצונית ועוד. כאשר אנו רוצים לערוך שינוים במבנה, חוזקו של הבטון הופך לחיסרון ומקשה עלינו לבצע בו שינויים. דבר זה נכון בהשוואה למבנים מעץ וגבס, בהם קל הרבה יותר לעשות שינויים אלו. במקרים רבים ישנו צורך בביצוע שינויים והתאמות לאחר הבניה, גם פעולות פשוטות כמו קידוח בבטון לצורך העברת צנרת אינסטלציה או חשמל, מצריכות כלים מיוחדים ורצוי מאוד לעשות אותן עם אנשי מקצוע מיומנים. קידוח יהלום בבטון הוא אמנם פעולה פשוטה יחסית, אך כדי שהיא תעשה בצורה מקצועית ומדויקת חשוב לעשות אותה עם חברה מקצועית שמחזיקה מכונת קידוח בטון ייעודית.

כיום ישנם כלים מאוד איכותיים ומתקדמים כדי לבצע פעולות ושינויים ביציקות בטון, אולם כלים אלו הם יקרים מאוד ודורשים התמחות וניסיון בהפעלתם. כלים אלו מוחזקים אך ורק בקרב חברות המתמחות בניסור וקידוח בבטון, ולכן חשוב לעשות עבודות אלו רק עם חברות מנוסות בתחום. יש לציין כי קידוח מקצועי ומבוקר לא עושה נזק משני לקיר או למבנה, והוא מאפשר לבצע חורים על פי הצורך ובהתאם לדרישות. קידוחים אלו נעשים בדרך כלל כדי להעביר צנרת או כבלים לצורך התקנת מכשור מיוחד כמו קמין, ארובות ועוד.

מדוע חשוב לעבוד עם חברה מנוסה בעלת ציוד מתקדם?

ציוד מכני לניסור וקידוח כולל בדרך כלל מקדחים ולהבים מצופים באבקה מיוחדת של יהלומים. היהלום הוא חומר הגלם החזק ביותר בטבע, ולכן הוא מתאים כדי לנסר ולקדוח בבטון. העבודה בעזרת מכונת קידוח יהלום בבטון מתאימה גם לחומרים קשים נוספים כמו אספלט וסלעים, קוטר הקידוח משתנה בהתאם לצורך ולעובי הקיר עצמו. כדי לשמור על יציבות הקיר מבלי לפגוע בעמידותו, חשוב לבצע את הקידוח עם מכשור חזק מספיק. לעוצמת הכלים ישנם חשיבות ביצירת קידוח נקי ומדויק. לכן, לא מומלץ לנסות לקדוח לבד עם מקדחה ביתית או בעזרת כלים ואנשים לא מיומנים, ניסיון לעשות כך עלול לגרום נזק לציוד ולקירות, ועלול אף לגרום לפציעות ופגיעות בנפש.

כדי לבצע עבודות ניסור וקידוח בבטון בצורה מקצועית ובטיחותית, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מנוסה ומקצועית בתחום. חברת המנסרים ביהלום בעלת ותק וניסיון של למעלה מ – 20 שנים בקידוח וניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות מכל רחבי הארץ. החברה מחזיקה כוח אדם מיומן וציוד מתקדם ומקצועי כדי לבצע את העבודות הנדרשות בצורה הטובה והמדויקת ביותר. החברה מתמחה בקידוח יהלום בבטון בכל עובי וגודל קיים, וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ ותיקון מבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, הריסות מבנים ועוד.

לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן