מתי יש צורך בעבודת קידוח בטון

לעבודות קידוח בטון ישנם שימורים רבים. במאמר הבא נסקור את השאלה "מתי יש צורך בביצוע קידוח בטון"

סוד ההצלחה של עבודת בטון

מגוון הלקוחות הציבוריים והפרטיים שלנו מודעים ליתרונות המשמעותיים שיש לעבודת ניסור בטון על פני אופציות אחרות, מיושנות יותר ופרימיטיביות יותר.

בסופו של דבר, ניסור בטון או קידוח בטון באמצעות מכשור משוכלל ומתקדם כפי שיש באמתחתנו הוא סוד ההצלחה והוא גם זה שמאפשר לנו לעבוד בצורה מדויקת, יסודית ויעילה, תוך הימנעות מנזקים מיותרים הגורמים לעוגמת נפש, לכלוך, הוצאות כספיות נוספות ועוד.

מתי יש צורך בעבודת קידוח בטון?

קידוח וניסור בטון בירושלים נדרש במקרים בהם יש להתקין תשתיות פנים כגון צינורות גז, צינורות אינסטלציה וקדיחת תעלות ביוב וניקוז, צינורות חשמל, צינורות מיזוג ועוד.

"המנסרים ביהלום" מאובזרים בציוד המשוכלל והמתקדם ביותר, המאפשר לנו לספק פתרונות ומענה לכל דרישה וצורך.

אילו שירותים נוספים אנו מספקים?

אנו מספקים שירותים בפרישה ארצית – שירותי פינוי פסולת בניין מהשטח בהתאם לדרישת הלקוח, כאשר פינוי פסולת בניין כולל גם פינוי בטון מזוין.

ניסור בטון – כאשר המסורים והמקדחים שבאמתחתנו מאפשרים לנו לבצע גם עבודות בטון מורכבות מאוד.

עבודות הדורשות מיומנות, דיוק ויסודיות. הקבלנים העובדים עימנו באופן קבוע כבר יודעים: "המנסרים ביהלום" חוסכים לא מעט ידיים עובדות, מה שמקבל ביטוי בצמצום עלויות ומקסום רווחים. כמו כן, היכולות המקצועיות שלנו עוזרות לזרז את קצב הבניה ומסייעות לקבלנים לעמוד ביעדים בלי להיגרר להפתעות לא צפויות או לעלויות נוספות.

כך למשל, אם טכניקות ישנות של ניסור בטון יכלו לגרום לנזקים לקירות ולתקרות, נזקים שדרשו כמובן, תיקון, שיפוץ והחזקת המצב לקדמותו, הרי שמצבים אלה היו כרוכים בזמן עבודה.

זמן שווה כסף. ומה עם ידיים עובדות ועלות התיקון? ניסור בטון וקידוח בטון הם טכנולוגיה מתקדמת המותנית בציוד משוכלל והידע מקצועי בנוגע לתפעולו ולעבודתו בשטח.

ניסור בטון מאפשר הקפדה על גימור מושלם, על סגירת קצוות בצורה איכותית ויסודית, על עבודה עם מינימום לכלוך ומינימום גרימת נזקים למבנה עצמו.

האופציה של "לשבור קירות" נראית פתאום כל כך מיושנת ולא מקצועית , שלא לומר "חאפרית" , שכן גם עבודה יחסית פשוטה כמו פתיחת מעבר לצנרת, למשל, עלולה ליצור סדקים ושברים במבנה. נזקים שדורשים כמובן תיקון יסודי, שברוב המקרים דורשים מאיתנו להסתפק בהטלאת המקום.

לא חבל? ניתן להימנע מכך מראש בעזרת ניסור וקידוח בטון מקצועיים.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה בקידוח בטון.

אנו מספקים שירותי קידוח בטון ברחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד