קידוחי בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור וקידוח בטון זו עבודה הדורשת כוח אדם מיומן, ציוד וכלי עבודה מקצועיים. דבר זה נכון במיוחד כאשר יש צורך בשינוי של מבנה קיים. קידוח וניסור בטון במבנה קיים דורשים דיוק רב על מנת שלא לגרום נזקים לשאר חלקי המבנה ולצמצם עד למינימום מפגעים של רעש ואבק. מהלך העובדה דורש זהירות רבה וידע כיצד לעשות שימוש נכון בכלים, כדי להבטיח את שלומם של העובדים ואת שלמות סביבת העבודה. פעמים רבות אנו צריכים לעשות שינויים במבנה קיים מכל מיני סיבות, לעיתים אלו סיבות פרקטיות כמו שיפוץ או העברה של צנרת מים ולפעמים מסיבות אסתטיות, כמו במקרים של חלון או דלת גדולים יותר. כך או כך זוהי עבודה מורכבת שחשוב לבצעה אך ורק עם חברה מנוסה בתחום.


קדיחה בבטון

המטרה העיקרית בעת ביצוע קידוחים בבטון, היא לבצע את הפעולה בצורה נקייה ומדויקת מבלי לגרום נזק משני לציוד, למבנה או לסביבה. בטון הוא חומר חזק וקשה בצורה בלתי רגילה, ולכן כדי לערוך בו שינויים נדרשת עבודה עם כלים ייעודיים. כדי לנסר בטון יש להשתמש במסור מיוחד עם להב מצופה באבקת יהלומים, קוטר הלהב משתנה בהתאם לעובי של הבטון ובהתאם לגדול החיתוך עצמו. גם מכונה של קדיחה בבטון כוללת שימוש במקדח יהלום מיוחד וניתן לבחור במידות שונות בהתאם לצורך. קוטר הקידוח מתחיל במספר בודד של מילימטרים ויכול להגיע אפילו לקוטר עצום של עד מטר וחצי.


עבודות ניסור בטון

המטרה העיקרית בעת עבודות ניסור בטון היא לבצע את הפעולה בצורה הכי נקייה ומדויקת, וזאת תוך כדי הקפדה על מילוי הוראות הבטיחות כדי לשמור על הצוות, המבנה, הכלים והסביבה. במידה ומדובר בעבודות ניסור בטון מורכבות, צריך להביא ציוד וכלים מיוחדים. אלה כלי עבודה גדולים ויקרים, המצריכים ידע וניסיון בהפעלתם. כדי לפעול בצורה מיטבית הם זקוקים לתשתית של חשמל תלת פאזי, ואם אין תשתית מתאימה במקום, יש לדאוג לגנרטור מתאים. כדי לאפשר ניסור בטון נקי וחלק חשוב שתהיה במקום גם אפשרות חיבור למים. מים זורמים חשובים כדי לקרר את הדיסק בזמן הפעולה, המים גם מונעים מהאבק להתפזר באוויר ובכך מסייעים לשמור על אוויר וסביבה נקיים יותר. עבודה עם חברה מנוסה שעובדת לפי הכללים והתקנות תחסוך לכם זמן, כסף ועוגמת נפש רבים.

כדי לבצע עבודות ניסור וקידוח בבטון בצורה מקצועית ובטיחותית, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מנוסה ומקצועית בתחום. חברת המנסרים ביהלום בעלת ותק וניסיון של למעלה מ – 20 שנים בקידוח וניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות מכל רחבי הארץ. חברת המנסרים ביהלום מחזיקה כוח אדם מיומן וכמו כן ציוד מתקדם ומקצועי כדי לבצע את העבודות הנדרשות בצורה מקצועית, נקייה ומדויקת. החברה מתמחה בביצוע של קידוחי בטון וניסור בטון וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ ותיקון מבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, הריסות מבנים ועוד.

לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן