פתיחת גג / ניסור לעליית גג

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

פתיחת עליית גג היא עבודה למקצוענים. משפצים ומתכננים להקים עליית גג או חדר עילי? על סמך הניסיון שלנו בעבודות ניסור בטון לעליית גג, נסביר על כל הדגשים החשובים.

איך מתבצעת עבודת הניסור, באילו כלים משתמשים, מהם התועלות והיתרונות וכמה עולה שירות מהסוג הזה.

 

 

איך מתבצע ניסור בטון לעליית גג

השיטה הנוכחית והטובה ביותר לפתוח פתח לעליית גג איננה מצריכה כלים כבדים כגון קונגו, פטישי אוויר, קורנסים וכדומה. לצורך פתיחת גג באמצעות ניסור בטון אנו משתמשים בכלי ניסור ייעודיים, המתוכננים להתמודד עם כל סוג של קיר או תקרה.

אנו משתמשים בשיטת הניסור ביהלום, כאשר המסורים או הדיסקים מצופים בשבבי יהלומים אותנטיים. צריך לזכור כי יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע.

יהלום יכול לחרוץ בקלות את כל סוגי החומרים לבנייה, כמו סכין חמה החותכת חמאה. אנו מתמחים בניסור של קירות מבטון ומבלוקים וגם מנסרים משטחים אופקיים כגון תקרות. בין היתרונות של השיטה ניתן לציין את הדייקנות הרבה. בהמשך נתאר יתרונות חשובים נוספים.

 

שלבי ניסור פתח לעליית גג

כלי עבודה המנסרים וחותכים בטון מצריכים מיומנות גבוה והקפדה על כל פרט. לכן, אנו לא מגיעים למקום ומתחילים מיד לנסר.

תהליך עבודה מסודר כולל שלבים הכרחיים, לשם השגת בטיחות, איכות בעבודה, דייקנות ושביעות רצון מלאה של הלקוח. שלבי פתיחת עליית גג באמצעות ניסור יהלום כוללים:

 1. סקירה ראשונית – הגעה למקום, בחינת האזור ברמת המקרו. אנו בודקים את צורת הגישה האפשרית, הנגישות, איזה גודל של כלי ישמש אותנו, מה יהיה גודל הצוות שנדרש וכדומה.
 2. הכנת תוכנית לעבודה בטוחה – כחלק מהתהליך אנו מכינים תוכנית עבודה לשם ביצוע בטיחותי ויעיל. נדרשת הקפדה על מנת להבטיח את בטיחות הצוות, בטיחות הדיירים (אם הבית מאוכלס). אנו דואגים לסימונים ולתנאי בטיחות הולמים מבחינה סביבתית. במידת הצורך, מתבססים על חוות דעת מהנדס או קונסטרוקטור. חיוני לוודא כי לאחר הניסור אזור העבודה נשאר יציב על פי התקנות.
 3. סימון וחיתוך – לשם פתיחת פתח בתקרה אנו מקפידים לבצע את כל הסימונים ולבצע את החיתוך בצורה המדויקת והקפדנית ביותר.
 4. פינוי פסולת – השלב הסופי של ניסור בבטון הוא פינוי הפסולת כפי שתואם מראש בהגדרת הביצוע. פסולת ביניין נהוג לפנות לאתרי פסולת תקניים.

 

תועלות ויתרונות של ניסור לעליית גג

הניסיון שלנו מלמד כי ישנן סיבות רבות לכך שאנשים מזמינים עבודה של ניסור לעליית גג.

אם אתם חושבים על כך, מתלבטים, רוצים לדעת יותר, אנא שימו לב לתועלות וליתרונות המרכזיים:

 1. פונקציונליות – פתיחת עליית גג משפרת את הפונקציונליות של המבנה או הבית שלכם. בעליית גג ניתן להקים חדר אחסון, חדר עבודה. יש אנשים המקימים שם חדר כושר אישי או חדר שינה לילדים.
 2. השבחה לעליית ערך המבנה – ישנם מבנים שבהם עליית הגג הינה למעשה רחבת ידיים ומאפשרת הקמת יחידת דיור של ממש. פתרון כזה מתוכנן בשילוב מהנדס או אדריכל ולעיתים יש צורך באישורי בנייה כחוק ובהיתרים. יודגש כי במקרים כאלה, המבנה עצמו מעלה את ערכו במידה ניכרת (השבחת נדל"ן).
 3. עבודה מדויקת אך גם מהירה יותר – עבודת הניסור באמצעות מסור יהלום מאפשרת פתיחת פתחים מדויקים, ללא חשש לערעור יסודות או קירות סמוכים. שלא כמו שימוש בכלים הולמים או קודחים, הטיפול נקודתי וגם מהיר יחסית. זמן העבודה ביחס לשיטות וותיקות קצר בעשרות אחוזים!
 4. עבודה נקייה ושקטה יותר – בעבודות הניסור אנו משתמשים בהרטבת האזור לשם ספיחת אבק. כך נוצרת סביבת עבודה נקייה יותר, עם מינימום אי נוחות לדיירים ולשכנים. העבודה מאופיינת בכך שהיא שקטה בהרבה לעומת שיטות ישנות של שבירת קירות או תקרות. ועל מנת לדעת לגבי עלות פתיחת גג, אנא עברו לסעיף הבא.

 

כמה עולה לפתוח פתח בתקרת הבית?

הדבר האחרון שאתם בוודאי רוצים לדעת, זה כמה עולה לפתוח פתח בתקרת הבית? העלות מתבססת על מחיר למטר.

מחיר ניסור לעליית גג – הטווח הוא בין 170 ₪ למטר לבין 700 ₪ למטר. הגורמים המשפיעים:

 1. מורכבות העבודה ורמת הנגישות.
 2. עובי הבטון (נע בין 10 ל-50 ס"מ) – בטון עבה מצריך יותר עבודה והכנה.
 3. גודל הפרויקט. פרויקטים גדולים מאפשר לתת מחיר יותר נמוך לכל מ"ר.
 4. לצפייה במחירון ניסור בטון >>

 

דילוג לתוכן