ניסור בטון בתל אביב

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור בטון בתל אביב – מקצועיות, איכות ועמידה בלוחות זמנים

ניסור וקידוח בטון בתל אביב הם למעשה שם נרדף לעבודות חיתוך מדויקות החודרות אל תוך קירות בטון, גגות, רצפות ומשטחים שונים באמצעות מסור בטון מיוחד מצופה שכבת יהלום.

ככלל, כל עבודת בניה הנדרשת לעבור דרך קירות בטון מכל סוג שהוא מחייבת עבודה קשה מאוד. הבטון הוא החומר השני בחוזקו בעולם בשל היותו מורכב מחומרים שונים היוצרים יחד תרכובות חזקה במיוחד. חוזקו של הבטון נועד כשי לאפשר בניה בטוחה ויציבה אולם מונע אפשרויות לשינויים בעתיד.

עם פריצתו של מכשיר ניסור הבטון לעולם הבניה נפתחו אפשרויות חדשות לבניה קלה, מהירה ומדויקת יותר. העיר תל אביב, בשל היותה עיר ותיקה המלאה עבודות בניה ותשתיות חשמל וביוב דורשת אינספור שינויים מורכבים ותמרון בין אפשרויות שונות כדי לקבל תוצאות טובות ללא הרס גדול מדי. לתוך הצורך הזה נכנסת שיטת ניסור הבטון בתל אביב.

תל אביב, בירת הבניה וההתחדשות בארץ היא הצרכנית מספר אחת של שיטה זאת. בשל תנופת הבניה המתקדמת במקום ואינסוף השיפוצים והחידושים בעיר נעשה מקובל מאוד בשנים האחרונות לנסר בטון בעיר תל אביב. חברות בניה רבות ואף לקוחות פרטיים מגבירים את הביקוש לניסור בטון בתל אביב בשנים האחרונות ומעלות את רף המקצועיות בנושא.

 

בתמונות – ניסור במרכז הארץ בעיר תל-אביב – ניסור מרפסת בעיר ת"א בשיתוף "מנופי אבי" לצורך הורדת אלמנט הניסור בטון.

שיטות ניסור בטון בתל אביב

בעבר, כדי להרחיב דירה קיימת, לפתוח חלון בקיר בטון או פתח לצינור ניקוז היה צורך בהרס כללי של הקיר המלווה בלכלוך רב, רעש ושיקום כללי של הקיר לאחריו. שבירת הבטון נעשתה על ידי מכשירי קידוח מאסיביים כמו כדור ברזל, או מאוחר יותר הקונגו והתוצאה הייתה רחוקה מלהיות מדויקת.

שיטת ניסור הבטון כיום מתבססת על דיסק מצופה שכבת יהלום החודר בצורה מדויקת למקום החיתוך. היהלום, בזכות היותו החומר הקשה ביותר בעולם, הינו היחיד המסוגל לחדור את שכבת הבטון ולבצע בה חיתוך ישר ללא צורך בהפעלות מכשירים מסורבלים ומלכלכים. שימוש בניסור בטון באמצעות יהלום הוא אף שקט יותר, בניגוד למכשירים האחרים היוצרים רעש חזק מאוד העלול להזיק לשמיעה.

 

באילו מקרים נדרש ניסור בטון בתל אביב?

כל קיר העשוי בטון ובעליו התל אביבי מעוניין לערוך בו שינוי הוא יזדקק לשירותי ניסור בטון בעיר. שימושים הנפוצים ביותר בשיטה זאת הם לצורך פריצת פתחים שונים בקירות הבטון, כמו: חלונות, דלתות, פתחי אוורור וניקוז וכן ליצירת חללים דקורטיביים שונים.

בעבודות בניה עירוניות, ובפרט בעבודות שיפוץ ושדרוג מבנים קיימים, כמו פרויקט תמ"א וכדומה, נפוץ ביותר השימוש בשיטת ניסור וקידוח בטון. בפרויקטים אלו מעוניינים הקבלנים לעיתים קרובות להשאיר את המבנים הקיימים ולהוסיף להם שינויים שונים המצריכים במקרים רבים התערבות אדריכלית.

במקום להרוס את המבנים הקיימים, לפנות את הדיירים לזמן ארוך ולהשקיע סכומים גדולים, מעדיפים הקבלנים לבצע את השינויים באמצעות ניסור יהלום בתל אביב.

כמו כן, גם לצורך שינוי תשתיות במבנים שונים משתמשים האדריכלים בניסור בטון בתל אביב. באמצעות מכשיר הניסור ניתן לבצע פתחים מדויקים דרך קירות בטון להעברת צינורות מיזוג, תשתיות אינסטלציה, ועוד.

בנוסף, בשנים האחרונות ניכרת עליה חדה במספר האנשים המשתמשים בניסור בטון גם מתוך הלקוחות הפרטיים בתל אביב. אדריכלים המעוניינים לבצע שינויים קוסמטיים בתוך דירות מגורים ובעלי דירות המעוניינים לערוך שיפוצים קלים מוצאים את השיטה כמדויקת ויעילה יותר.

 

ניסור בטון בתל אביב - חברת המנסרים ביהלום
ניסור בטון בתל אביב, קידוח וניסור יהלום במקצועיות

 

שימושים נפוצים לניסור בטון בתל אביב:

שיטת ניסור בטון ביהלום מאפשרת בין היתר:

  • פתיחת פתח לעליית גג, ללא צורך בהריסת קירות
  • ניסור תקרה, ניסור רצפה, ניסור גג בתל אביב וכל מבנה יצוק בטון שנדרש בו שינוי מבנה ותשתיות בעיר המתחדשת
  • ניסור פתח לדלת או חלון חדש
  • הרחבת חלון קיים כדי להכניס יותר אור לבית או ליצור פינות דקורטיביות ויפות בגימור מדויק
  • ניסור קירות בתל אביב

 

איך בוחרים חברת ניסור בטון בתל אביב?

  • מקצועיות – אל תתפשרו על אנשי מקצוע אמתיים, עם ידע וניסיון בתחום הספציפי אותו אתם צריכים. העבודה עם מכשור הניסור מסוכנת מאוד והתוצאות הן בלתי הפיכות. ניסור קיר בטון בתל אביב מחייב עבודה מוקפדת ומדויקת מאוד. לכן, מומלץ לברר היטב על חברה אמינה בעלת הוכחות בשטח.
  • ניקיון השטח – מומלץ לברר לפני תחילת העבודה האם חברת ניסור הבטון נותנת אופציה לפינוי חומרי הפסולת לאחר העבודה. ההתעסקות עם בטון מלכלכת מאוד ומייצרת כמות גדולה של חלקי בטון ואבק שקשה מאוד להתעסק איתה. קיימים אתרים מורשים שאליהם חובה לפנות את הפסולת. במקום להתעסק עם הכאב ראש הזה בעצמכם, בחרו מראש בעל מקצוע שיבצע את המלאכה עבורכם.
  • חברה מוסמכת שמכירה היטב את תנאי העבודה – חיתוך בטון בתל אביב מחייב הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד. בעת ביצוע עבודות כמו קידוח ברצפת בטון, עלולים בלי משים לפגוע בתשתיות חשמל, מים, ועוד. כדי להימנע מפגיעות מסוג זה על מבצע העבודה להכיר היטב את תנאי השטח ולהיות זהיר מאוד במלאכתו. חברות ניסור בטון מקצועיות מעסיקות רק צוות מוסמך שנבחר בקפידה ויודע היטב את מלאכתו.

 

מחיר ניסור בטון בתל אביב

מחיר ניסור בטון בתל אביב, ובכלל בישראל, יעמוד בדרך כלל על כמה מאות שקלים למטר רבוע.

למרות ההבדלים במחירי הנדל"ן בארץ ויוקר המחיה המשמעותי בתל אביב, מחירי ניסור הבטון מחושבים על פי עלות למטר רבוע, ואינם שונים באופן מהותי באזורים שונים ברחבי הארץ.

מדובר בעלות לא גבוהה יחסית, ובתוצאות מהירות ומדויקות יותר.

חברת המנסרים ביהלום גאה להציג ניסיון רחב בפרויקטים של ניסור וקידוח בטון בתל אביב.

הצוותים המקצועיים שלנו מנסרים בטון בכל רחבי תל אביב על ידי מכשור מתקדם. אנחנו מעמידים לטובת לקוחותינו צוות מקצועי ומיומן שישמח לשמוע בשימת לב את חלומותיכם ולהגשים לכם אותם במקסימום דיוק ומינימום זמן. כל העבודות מתבצעות תחת פיקוח בתקנים המחמירים ביותר.

דילוג לתוכן