ניסור בטון ברמת גן

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

זקוקים לשירותי ניסור בטון ברמת גן? חשוב שתפנו לחברה מקצועית, כזאת שמורכבת מצוות מקצועי ומיומן, המצויד במכשור מתקדם. חברת המנסרים ביהלום מספקת שירותי חיתוך בטון ברמת גן, עבור לקוחות פרטיים ועבור המגזר העסקי.

מה הופך אותנו לטובים ביותר? אנחנו מתמחים בשירות ניסור בטון ברמת גן באמצעות טכניקות מתקדמות, המבטיחות עבודה איכותית ומדויקת בסטנדרט גבוה – תוך שמירה על כל תנאי הבטיחות.

 

ניסור וקידוח בטון ברמת גן
שירותי ניסור בטון ברמת גן וקידוח – המנסרים ביהלום

 

 

שירותי ניסור וקידוח בטון ברמת גן

העיר רמת גן מתפתחת בקצב מהיר, ורושמת לעצמה היקפי בנייה מהגדולים בארץ. באופן טבעי, חלה עלייה ניכרת בדרישה לפתרונות שונים עבור עבודות בטון ברמת גן, כולל ניסור בטון ברמת גן. כיום, ישנן טכניקות ניסור בטון בטכנולוגיות חדשניות, שמתאימות למי שלא רוצה להישאר מאחור.

שימוש בטכנולוגיות האלו בפרויקט שלכם משמעותו עבודה איכותית, מהירה ומדויקת יותר מאי-פעם. את שיטת הניסור בבטון, יש לבחור בהתאמה למאפייני השטח הייחודיים של כל מבנה. לשם כך, חשוב לפנות לאנשי מקצוע עם וותק וניסיון רב בתחום. כאלה שידעו ללוות אתכם לאורך כל התהליך, כולל תכנון מקדים והערכה של גורמי סיכון אפשריים. עלינו להתייחס למגוון גורמים – כמו הגנה על האזורים במתחם בהם לא מתבצעת עבודה, הכנסת המכשור לאתר מבלי להסב נזק למבנה, ובמקרה הצורך מתן מענה מהיר לאתגרים בלתי צפויים שעלולים לצוץ לאורך הדרך.

 

ניסור יהלום ברמת גן – פטישים? Out. יהלומים? In!

עד לא מזמן, ניסור בבטון נעשה באמצעות פטישי קונגו – כלי כבד ומסורבל שהקשה על ביצוע עבודה מדויקת. אופציה אחרת הייתה להשתמש במסור פשוט ומיושן, עבודה שלקחה זמן רב וסיפקה תוצאות בינוניות. למרבה השמחה, בשנים האחרונות נכנסו לשוק טכניקות חדשות.

כיום, ישנן שתי דרכים עיקריות המומלצות לניסור בטון: ניסור בטון באמצעות יהלום, וחיתוך בטון באמצעות לחץ מים. איך זה מתבצע בפועל, ומהם היתרונות של השיטות הללו על פני ניסור בטון אחרות? מיד נענה על כל השאלות.

בטון הוא חומר בנייה חזק במיוחד. אבל מה נעשה כשעלינו לפתוח פתח בבטון, במהירות וביעילות? התשובה: נשתמש בחומר חזק עוד יותר מבטון, או במקרה הזה – בחומר החזק ביותר בעולם, יהלום.

אז איך מתבצע ניסור יהלום ברמת גן? בטכניקת ניסור בטון ביהלום, אנחנו משתמשים במסור מיוחד. על להבי המסור משובצים יהלומים תעשייתיים. שבבי היהלום יכולים לעמוד בחיכוך גבוה, והם חותכים בבטון במהירות ובעוצמה אדירה. ניסור יהלום חוסך זמן עבודה יקר ומאפשר עבודה שקטה ונקייה. ניסור בטון ברמת גן באמצעות יהלום מתאים לעבודות הדורשות רמת דיוק גדולה, למשל פתיחת פתח לדלת או פתיחת חלון בקיר בטון.

 

חיתוך בטון ברמת גן באמצעות לחץ מים

אחת מהשיטות שנמצאות בחזית הטכנולוגית לחיתוך בטון, היא חיתוך בטון באמצעות לחץ מים. בשיטה הזאת אנחנו מזרימים אל תוך הבטון סילוני מים בלחץ חזק מאד.

בתוך סילוני המים אפשר לשלב גרגירים עם חומר שוחק, מה שמקל עוד יותר על חציבת הבטון. חיתוך בטון באמצעות לחץ מים ברמת גן מתאים במיוחד לפרויקטים בהם עלינו לחתוך בטון עבה, למשל לצורך ניסור רצפה או ניסור תקרה מבטון.

חיתוך בטון באמצעות מים מקצר את לוח הזמנים בזכות התוצאות המהירות. פחות זמן עבודה משמעותו פחות כסף שתצטרכו להוציא, כך שמדובר בחיסכון משמעותי.

 

כמה עולה ניסור בטון ברמת גן? מחירים

טווח מחירים של ניסור בטון נע בין כמה מאות שקלים בודדים לכל מטר. המחיר הסופי נקבע בהתאם לפרמטרים שונים שצריך לקחת בחשבון:

  • עובי הבטון: הפרמטר העיקרי בקביעת המחיר הסופי, הוא עובי הבטון שעלינו לחתוך. ככל שהבטון עבה יותר, נדרשת מקצועיות רבה יותר בתהליך הניסור. המחיר מתחיל לעלות בבטון בעובי של מעל ל-30 ס"מ. וכאשר אנחנו מדברים על בטון בעובי של מעל ל-40 ס"מ, העליה נעשית משמעותית יותר.
  • אופי העבודה: במידה ואנחנו זקוקים להריסת בטון לצורך פינוי-בינוי, למשל, הרי שאופי העבודה יהיה אגרסיבי ולא יצריך דיוק. לפיכך, העבודה תהיה מהירה וזולה. לעומת זאת, פרויקטים המצריכים ניסור מדויק דורשים יותר זמן עבודה – והמחיר הסופי יושפע מכך.
  • הנגישות למתחם העבודה: כשמקבלים הצעת מחיר סופית עבור ניסור בטון, צריך לוודא שהכל נלקח בחשבון וכלול בחשבון. הנגישות והיכולת להכניס כלי עבודה לאתר הבניה צריכה להילקח גם היא בחשבון, כמו גם היכולת לפנות את הפסולת מהאתר. כשקובעים הכל מראש, אין הפתעות מיותרות בהמשך הדרך.

 

ניסור בטון ברמת גן עם המנסרים ביהלום

אנחנו בחברת המנסרים ביהלום מספקים שירותי ניסור בטון ברמת גן עבור המגזר הפרטי והעסקי.

המומחיות שלנו היא ניסור וקידוח בטון ברמת גן באמצעות טכנולוגיות מתקדמות – כמו ניסור באמצעות יהלום ולחץ מים. עבודות החיתוך שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ומדויקת, תוך הקפדה מלאה על כל כללי הבטיחות וליווי מלא משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לפינוי הפסולת. 

חברת המנסרים ביהלום היא אחת מהחברות המוכרות והמצליחות בשוק הבנייה ברמת גן, ובכל הארץ, עם וותק של יותר מ-25 שנה והמון לקוחות מרוצים.

המנסרים ביהלום ביצעה עד היום מגוון רחב של פרויקטי ניסור בטון בעיר רמת גן, ביניהם:

קיצור גובה של פרגולת בטון לצורך שיפור הנוף המשקיף מסלון הלקוח.

עבודה שבוצעה בהורדת האלמנט בשרשראות למניעת זעזוע המרפסת הקיימת תוך מתן שמירה על היקף העבודה ברמה הגבוהה ביותר ועוד.

דילוג לתוכן