ניסור בטון בנתניה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

עבודות ניסור בטון בנתניה עושים רק עם חברה מקצועית דוגמת המנסרים ביהלום, על מנת להבטיח ביצוע בטיחותי ומדויק. עוד לא מכירים אותנו ואת שירותי ניסור הבטון שאנחנו מציעים?

בשורות הבאות תבינו מה זה בדיוק ניסור בטון, עבור אילו משימות הדבר מתאים ומדוע חשוב לפנות רק אל חברה מקצועית כמונו ולא אל שיפוצניקים רגילים לשם ביצוע המשימה? בואו נתחיל.

ניסור בעיר נתניה.

ניסור תעלה בגובה 5 מ' לצורך הכנסת עמודים המשמשים שער עתידי למשאיות. 

 

שירותי ניסור בטון בנתניה

מבני בטון אמורים להחזיק שנים ארוכות לאחר שנבנו, אך מה קורה אם פתאום עולה הצורך או הרצון לבצע בהם שינויים? למשל, פתיחת פתח לדלת או חלון, הורדת מדרגות או חומת בטון, איחוד בין חדרים צמודים בבית, הרחבת מרפסת שירות או הורדה שלה לגמרי?

הרי מדובר בחומר חזק ביותר שקשה מאוד לשנות את צורתו לאחר שהתגבש, ועד עתה ניתן היה לעשות זאת רק באמצעות שיטות אגרסיביות שכללו שימוש בפטישים כבדים ומכשירי קונגו. שיטות אלו לא רק שגרמו להרבה רעש ולכלוך אלא גם לקחו זמן רב והתוצאות שלהן לא היו מדויקות ברמת המילימטר.

כיום, סוף כל סוף, קיימת שיטה שמאפשרת לבצע עבודות בטון בצורה הרבה יותר יעילה – ניסור בטון. על מנת לבצע ניסור בטון בנתניה או בכל מקום אחר, אנחנו משתמשים במסור מיוחד שמסוגל לנסר כל קיר בטון כאילו היה זה עץ. הפעולה מתבצעת על ידי מסור בעל להבים עוצמתיים שמצופים באבקת יהלומים, החומר החזק בטבע.

המסור מעוגן לבטון על גבי מסילות וניתן להזיזו בקלות בהתאם לתוואי הניסור הרצוי. בעת הפעלת המסור, איש המקצוע רק דוחף אותו על גבי המסילה למעלה, למטה ולצדדים עד שמוסרת חתיכת הבטון על פי התכנון המקדים.

 

היתרונות של ניסור הבטון

ניתן לומר כי ההחלטה שלכם להעדיף התקשרות עם חברה כמונו שמציעה לכם שירותי ניסור בטון בעיר נתניה ואזור השרון תספק לכם מספר יתרונות ברורים:

  • עבודה מדויקת מתמיד – למעשה, הניסור הוא כה מדויק, כך שגם אם מדובר בפרויקט מורכב שדורש עמידה בהיתרי בנייה קפדניים, הדבר יוכל להתבצע ולחסוך לכם זמן וכסף הקשורים בתיקונים ושיפורים לאחר מכן.
  • זמן עבודה קצר יותר – ההחלטה שלכם להזמין עבודות ניסור יהלום בנתניה תתבטא גם בזמן עבודה קצר יותר לעומת כל שיטה אחרת. הסיבה לכך שהיא שכל מסור יהלום כולל בתוכו גם מערכת קירור באמצעות מים, כך שלא מצטבר חום רב במהלך העבודה והיא מתבצעת ברציפות תוך חיסכון בזמן וכמובן בעלויות.
  • הרבה פחות לכלוך – מערכת קירור המים תורמת גם בהיבט זה, מאחר והמים מזרימים ישר את כל הלכלוך לביוב ומונעים התפזרות של חלקיקי אבק באוויר ובכל החדר.

 

* חשוב לציין כי האפשרות להזמין שירותי ניסור בטון בנתניה מתאימה גם עבור שינויים בממ"דים וחדרי ביטחון, שכן מסורי היהלום כל כך עוצמתיים כך שניתן לנסר באמצעותם גם בטון מזוין. הדבר לא אפשרי בשום שיטה אחרת.

 

ניסור בטון בנתניה
ניסור בטון בנתניה, קידוח – המנסרים ביהלום

 

שירותי ניסור וקידוח בטון בנתניה – רק עם חברה מקצועית!

אנשים רבים טועים לחשוב כי כל חברת שיפוצים רגילה מסוגלת לנסר בטון בעיר נתניה. חשוב להבין כי מדובר במשימה שרק חברה מקצועית שמתמחה בתחום באמת יכולה לבצע. במידה ותתקשרו עם חברה שאינה מקצועית דיו, הדבר עלול לגרום לנזקים חמורים ביותר:

  • נזק ליציבות המבנה – תפקידו של הבטון הוא לא רק לקבוע את המסגרת הפנימית והחיצונית של המבנה, אלא שישנם חלקים בו שממש מחזיקים ותומכים במבנה ואחראים על יציבותו, כך שביצוע שינויים בבטון תוך עבודה חובבנית עשוי להסתיים באסון.
  • נזק כלכלי – עבודה לא נכונה עם בטון יכולה ליצור שברים וסדקים עמוקים בקירות ולפגוע באלמנטים שונים שיהיה קשה מאוד לטפל בהם ולתקן אותם, וגם אם כן, אז בעלויות כספיות גבוהות מאוד שיכולות לסבך אתכם כלכלית.
  • הסתבכות עם הרשויות – "סמוך עלי, אף אחד לא ידע אם נוריד את הקיר ונרחיב לך את המרפסת". משפט שכזה נחשב לנפוץ מאוד בקרב שיפוצניקים, מה שעלול לסבך אתכם גם עם הרשויות.

 

כאשר אתם מתקשרים עם חברת ניסור בטון בנתניה מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא. אנחנו עובדים תמיד על פי הנהלים והחוקים ולעולם לא נתחיל לבצע עבודת ניסור בטון בנתניה מבלי לשלוח אליכם קונסטרוקטור שיבחן האם באמת ניתן לבצע את העבודה בצורה בטוחה שלא תגרום לנזקים כלשהם. ואם צריך לקבל אישור גם מהרשות המקומית, כמובן שנדאג גם לכך.

 

כמה עולה ניסור בטון בנתניה?

הפרמטרים העיקריים שקובעים את העלות של שירותי ניסור בטון בנתניה הם סוג ועובי הבטון והאורך (מטר רץ) של הניסור. יחד עם זאת, כאשר נדרשת עבודה מדויקת מאוד, כמו ניסור בטון לחלון בקיר או של דלת, המחיר עשוי להיות גבוה יותר מאשר המחיר הרגיל פר מטר, וכך גם לגבי עבודה בגובה, עבודות במועדים מיוחדים, עבודות שכוללות אספקת תשתיות הכרחיות לביצוע העבודה עם מסורי היהלום (חשמל, מים) ופינוי פסולת. כמו כן, באפשרותנו להציע לכם גם שירותי קידוח בטון בנתניה שגם כן ייקרו את המחיר, במידה ותרצו לשלב אותם עם עבודות הניסור.

שירות זה מכונה קידוח יהלום, גם כן בזכות אבקת היהלומים שכלולה בו, אלא שפה מדובר במקדח מיוחד ולא במסור. תוכלו להזמין את השירות כאשר תרצו ליישם תשתיות חדשות בתוך קירות בטון קיימים, למשל לחשמל או למים.

המחירים במקרה זה נקבעים לא על פי מטר רץ אלא לפי מספר הקידוחים ועובי הבטון. מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור עבודות ניסור וקידוח בטון בנתניה והסביבה. מחכים לשיחתכם – צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן