ניסור בטון בירושלים

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

 

חברת המנסרים ביהלום מציעה מגוון שירותי ניסור וקידוח בטון בירושלים והסביבה

ירושלים היא העיר השניה בביקושה בארץ, ובנינו, העיר הכי יפה בארץ. העיר הקסומה הזו, שניחנה בייחודיות נוף של אבן עתיקה ויפיפייה, מביאה איתה בשנים האחרונות עליה בצפיפות ובאיכלוס של צעירים ומשפחות חדשות. ועם הצטרפותן של עוד אוכלוסיות צעירות ישנה גם מגמה של שינוי ושיפור בנראות העירונית, בחיזוק המבנים ובשיפוץ הנוף של העיר.

בתנופה הזו, נדרשים לעתים שינויים של הרחבת בניין, חיזוק מבנים וחומות, החלפה של אבנים, ניסור קיר בטון בירושלים ועוד. כל אלו דורשים עבודה אינטנסיבית ומעמיקה של צוות מקצועי שיודע היטב את העבודה לעומק, תוך כדי שהוא שומר על האסתטיקה, על היופי ועל עיצוב המבנים המקורי והייחודי לעיר, וכמובן לא שוכח את הבטיחות, שהיא כמובן הראשונה בחשיבותה.

למעשה, ניסור בטון בירושלים, עם כמה שהבנייה בו נראית טוב יותר מכל עיר אחרת, אינו שונה בעצם בפעולתו מערים אחרות ברחבי הארץ, שדורשות תחזוק ושינוי. החברה שלנו היא חברה המנוסה בניסור, קידוח ועיצוב מחדש של מבנים בכל רחבי הארץ, אבל במאמר זה נתמקד בירושלים ובייחודיות המאפיינת אותה.

 

ניסור וקידוח בטון בירושלים - המנסרים ביהלום
ניסור וקידוח בטון בירושלים – המנסרים ביהלום

 

 

מי צריך בעצם שירותים של חברת ניסור בטון בירושלים?

 • אנשים פרטיים בעלי בתים המעוניינים לשדרג את חווית המגורים שלהם בירושלים: לפתוח פתח לחלון בקיר על מנת להנות עוד מהנוף הירושלמי, להרחיב מעברים, לשפץ עמודים ועוד
 • בעלי עסקים – למשל מסעדות שיש סביבן חומה ועל מנת לייפות את נראות המסעדה ולהפוך את הויז'ן שלה למזמין יותר – נדרשת התאמה של החומה לנוף; בעלי עסקים בירושלים שרוצים לשפר את נראות ואיכות המבנה שלהם ועוד.
 • ארגונים וחברות שמעוניינים לנסר בטון בעיר ירושלים לכל מטרה – הרחבה של מתנ"ס, שיפור בטיחות גן ילדים ועוד.
 • קבלנים ויזמי נדל"ן בירושלים – אלו מעוניינים להעלות את ערך הנכס שלהם על ידי שיפור ועיצוב מחדש של נכסם ולהפוך אותו ליותר מזמין, בטיחותי ויפה.

 

איך אנחנו מנסרים בטון בכל רחבי הבירה?

ירושלים היא עיר מהירה וגדושה, והכל בה צריך להתבצע מהר. כל המשימות מהגעת המשאית לעבודה ועד הגימור הסופי – מתבצע בצורה מהירה ככל האפשר כדי להימנע מפגמים אופייניים של בטון טרי, אובדן שפל, הפרדה, מיון, הפרשה מוגזמת ופיצוח.

לכן, בכל עת האמצעים הדרושים חייבים להיות זמינים באתר כדי שכל המשימות כבר מוגדרות מראש ומתוכננות עד לפרט האחרון ובצורה המקצועית האופיינית לחברה שלנו.

 

שיטות לניסור בטון בעיר ירושלים ובכלל:

הכלים העומדים לרשותנו לעבודת ניסור וקידוח בטון בירושלים:

 • מסור יהלום, דיסק יהלום, מקדח יהלום – לחיתוך חתיכות גסות ומאסיביות
 • מכונת קידוח/חיתוך – להשלמות חתיכות קטנות ועדינות יותר
 • מסורים ידניים – לגימור ולתשומת לב של פרטים קטנים הדורשים עבודת יד

 

תהליך ניסור בטון בירושלים – איך זה מתבצע בפועל?

על מנת לבצע עבודה יעילה וזריזה, נשרטט סימונים אותם נרצה לנסר, על פי בקשתו של הלקוח.

לאחר מכן, נבצע חיתוך ראשוני, לרוב באופן ידני על ידי מסור מקצועי לחיתוך בטון, לעומק של בין שניים לארבעה אינצ'. (במידה ויש צורך ללקוח לחתוך באופן עמוק יותר, נשתמש במסור מאסיבי יותר – מסור יהלום). נדייק את העומק הרצוי לחיתוך ולא מעבר, וכמובן שגם לא פחות.

אנחנו חותכים לאט ובזהירות. אנחנו מעדיפים להשקיע זמן מאשר חלילה להיתקל בטעויות. אנחנו מקפידים על מקסימום דיוק ואפס טעויות בעבודה נקייה, חלקה ומנוסה.

כשאנחנו פותחים דלת או חלון, יש להתחשב באופן מדויק בפרופורציות הרצויות שיתאימו בדיוק לפתיחת דלת או לחלון כך שחלילה לא תהיה חוסר התאמה בניהם. כשאנחנו פותחים דלת, נשתמש במקדח בטון, בכל פינה בפתח המיועד לדלת או החלון, נקדח חור קטן לאחר מכן ננסר עם מסור היהלום, כמובן שנימנע מחריגה מהקווים ששרטטנו ונבצע בדייקנות את הניסור.

מסורי היהלום ומקדחי היהלום מאפשרים עבודה מהירה על מנת להתמודד בגבורה עם עמידות הבטון ועם האתגרים הקיימים בלנסר אותו. אנחנו מתמחים כבר שנים בידע מקצועי הכרוך בניסור יהלום בירושלים.

גם כשמדובר על ניסור רצפה, ישנו סטנדרט המאפשר לבצע את העבודה ללא פגמים ובצורה שלא תשאיר עקבות או "צלקות": עבודה מהירה, חלקה ואסתטית היא השאיפה ליצירת רצפת החלומות  בבית או בבית העסק שלכם.

באיזה דרכים נשתמש כדי ליצור את העבודה המדויקת ביותר?

תחילה, נכין את השטח לעבודה, ואת הרכיבים הנלווים: בין אם צריכים עמודי ברזל, עמודי עץ ועוד. לאחר מכן ניגש לעבודה בחיתוך הבטון ביהלום: השיטה מאפשרת חיתוך וניסור קיר בטון יעיל ומהיר, חוסך בזמן וחוסך רעשים קיצוניים. חיתוך בטון או חיתוך רצפות באמצעות יהלום מתאים לסביבות מגורים הדורשות שקט יחסי, ועבודה במקומות שהם לא רק איזורי תעשייה.

איך נבצע חתוך בקירות בטון? לעתים משפחה או עסק נדרשים לבצע ניסור תקרה או גג, פתיחת פתח לעליית גג ועוד. למטרה זו, נשתמש במכונת חיתוך המתבססת על להבי יהלום מסתובבים.

 

מחיר ניסור בטון בירושלים – כמה עולה?

מחיר ניסור בטון בירושלים ובכלל בישראל יעמוד בדרך כלל על כמה מאות שקלים למטר רבוע.

כמובן שהדבר משתנה בין סוג המשטח, סוג העבודה, ניסור מרצפות, גגות ועוד. לכן יש לתכנן היטב את המקום ואת המרחב אותו מעוניינים לנסר, על מנת למנוע טעויות ותשלומים מיותרים. אנחנו מגיעים מראש, משרטטים, מקשיבים ללקוח ונותנים לו מרחב להתייעצות ואוזן קשבת לגבי רצונותיו. חיתוך בטון בירושלים ובכלל הוא עבודה לא פשוטה ולכן מצריך מכונה גדולה כדי לעבור עובי של קיר בטון או תקרה. החתך מגיע בערך לעובי של בערך 20-25 סנטימטרים.

חיתוך הליבה נועד לאיזורים קטנים יותר בתוך הבטון, במידה והלקוח מעוניין להחדיר צינורות, חומרים לאיטום רעשים ולאיטום לקור, כאבלים ועוד. במקרה כזה נשתמש בסיביות ליבה על מנת לפתוח באופן מדוייק פתחים עגולים וקטנים.

אנחנו גם משתמשים בדרכים לחיתוך כאבלים באמצעות מכונה מיוחדת לחיתוך כאבלים, כאבלים שנועדו לתשתיות, חוטי נחושת שיש להחליפם ועוד. המכונה לחיתוך הכאבלים מורכבת מקצוות של יהלומים המאפשרים חיתוך כבד ומאסיבי של כאבלים חזקים במיוחד שלא ניתן לחתוך באופן ידני, ולא כל אחד יכול לבצע אותה.

 

באילו שירותי ניסור וקידוח בטון בירושלים אנחנו מתמחים?

 • עבודות הריסה, חציבה, הורדת קירות ופתיחה של חלל בית
 • הובלה של חומרים דרך מנוף, משאיות פינוי, מלגזות ועוד
 • חיתוך של אזורים קטנים ועדינים הדורשים עבודה קפדנית ומדויקת
 • ניסור פתח לדלת או חלון חדש
 • ניסור אבן ירושלמית
 • ניסור רצפה או מרצפות, בלטות וחלקי בטון ברצפה לא מרוצפת
 • ניסור גג ופתיחה של בית או מבנה עירוני לשם עליית גג או תקרה שקופה מזכוכית ועוד
 • ניסור או הריסה של חומות בירושלים

 

אנו מתמחים גם בעבודת הריסה, חציבה ומספקים אפשרות פינוי מכל סוג קיים: ידני, מכני, הובלות מנוף, מלגזות ומשאיות פינוי גדולות.

ניסור בטון בירושלים הוא נושא רחב ומלא עניין ופרטים, השיטות שלנו הן רבות ומגוונות, דורשות מוח יצירתי וחשיבה קדימה, תכנון ודרך עבודה המאפשרת התקדמות מקצועית. דרך הקשבה ללקוח אנחנו בונים מחדש את החלום שלו: את איך שהוא דמיין מחדש את המקום בו הוא גר, עובד או בונה. השיטות שלנו נחקרו במשך שנים על ידי קבלנים וחברות בניה ועברו תו תקן אירופאי שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. אל תתפשר.

 

ניסור וקידוח בטון בירושלים עם המנסרים ביהלום

עבודות ניסור וקידוח בטון בירושלים והסביבה מצריכות שימוש בצוותים מקצועיים בעלי הכשרה רלוונטית, כמו גם מכשור איכותי, שיבצע את העבודה. שירותי ניסור או קדיחה בבטון רלוונטיים לעבודות מסוגים שונים, פשוטות יחסית וגם מורכבות, כמו פתיחת דלת, פתיחת חלון ואפילו ניסור ופינוי של גגות שלמים.

ניתן, באמצעות עבודת הניסור והקידוח להסיר מדרגות בטון, לנסר רצפות העשויות אספלט או בטון, ליצור מסתורי כביסה וגם לנסר מרפסות או תקרת בטון כדי להגדיל את החללים שבבית הפרטי או בדירה ואף לנסר עמודי בטון באזורים נרחבים. עבודות אלו יכולות לספק מענה למגוון של צרכים, הן לפרויקטים גדולים והן לפרויקטים קטנים, פרטיים. כל זאת, תודות למכשור חיתוך בטון ביהלום המאפשר עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית ואפשרות להתאימה לכל צורך ולכל סוג של עבודה.

לפנות אל המומחים בתחום – עבודות ניסור אלו ואחרות הן בפיקוח של קבלני ניסור בטון בירושלים ונעשות בהתאם לכל הקריטריונים הנדרשים. הן עומדים בתקנים מחמירים ומכשירות את השטח, את המבנה הקיים או את זה שנבנה לטובת הדרישות וכל הצרכים. עבודות ניסור וקידוח בטון הן אתגר של ממש וזו גם הסיבה מדוע ישנה חשיבות בפנייה אל הכתובת הנכונה, אל חברה מקצועית, מנוסה, המתמחה בכך. 

זקוקים לשירותי ניסור וקידוח בירושלים? אנחנו כאן. החברה ממוקמת בעיר ירושלים ומבצעת נכון להיום עבודות בעיר על בסיס יומי. לפרטים נוספים התקשרו ל – 1-700-707-703

צוות המנסרים ביהלום מנסר בטון בירושלים

נגן וידאו
דילוג לתוכן