ניסור בטון בבית שמש

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור בטון בבית שמש

זקוקים לשירותי ניסור בטון בבית שמש והסביבה? אתם לא לבד. בעידן של היום קשה שלא לשים לב לטכנולוגיות החדשניות, המתקדמות, שלוקחות חלק כמעט בכל תחום, כמו ניסור בטון. באמצעות שיטה זו, שכבשה בסערה את עולם הבניה, ניתן לנסר בבטון עצמו, הידוע כחומר גלם חזק מאד, ולמעשה – השני במידת החוזק שלו. באמצעות ניסור וקידוח בטון בבית שמש אפשר לבצע שינויים בקירות המבנה והתקרה, ולעשות זאת במינימום לכלוך ובדיוק רב. כדי לבצע זאת יש להיעזר אך ורק במומחים בתחום, על מנת ליהנות מהתוצאות הרצויות ומשלל היתרונות שמביאה אתה השיטה.

העיר בית שמש גדלה משמעותית בשנים האחרונות ובכל שנה צצים ועולים בה פרויקטים שונים של בנייה וכאלה המצריכים פעולות של ניסור וקידוח בבטון. ניסור בטון בבית שמש היא הדרך הנכונה להתמודד עם פרויקטים המצריכים שימוש במכשור מקצועי וחדשני לביצוע עבודות הניסור ושירותי קידוחים בעיר בית שמש הם פתרון לכל אלה המחפשים מענה מקצועי וגם אמין.

 

ניסור וקידוח בטון בבית שמש
ניסור בטון בבית שמש, קידוח יהלום – המנסרים ביהלום

 

 

לא רק בבית שמש – מהו ניסור בטון?

כאשר אנו מדברים על ניסור בטון אנו מתכוונים, כאמור, לשיטה מיוחדת של ניסור בחומר הגלם עצמו, בבטון, על שלל המאפיינים הייחודיים שלו. עבודת הניסור נעשית באמצעות מסור יהלום מיוחד, המאפשר עבודה נקייה מאד בשטח, ללא לכלוך וללא אבק. בדרך זו אנו יכולים לבצע את העבודה באופן ממוקד מאד ולנסר את הבטון במהירות רבה יחסית, ומבלי לסדוק את הקיר או לפגוע בו.

 

באילו מקרים נדרשים ניסור וקידוח בטון בבית שמש?

תוהים באילו מקרים נדרשים ניסור וקידוח בטון בבית שמש? הנה, התשובה:

 • כאשר מעוניינים לבצע עבודה מדויקת ונקייה, מבלי לשבור קירות, לאטום אותם אחר כך או להרחיב אותם.
 • כאשר מעוניינים להכין תשתית למערכות שונות במבנה, כמו חשמל, גז או אינסטלציה, למשל.
 • כאשר מעוניינים להתקין מזגן בחדרים מיוחדים, כמו ממ"ד (היכן שנמצאים קירות בטון חזקים במיוחד).
 • כאשר משפצים את הבית או כל מבנה אחר ורוצים לחצוב פתח בקיר או לנסר תקרה מבטון.
 • כאשר רוצים לשנות את חלוקת החדרים ולעשות זאת בצורה מדויקת, יעילה וגם מהירה יותר.
 • כאשר רוצים להרחיב חללים פנימיים בבית, בין אם מדובר בבית ישן מאד ובין אם בבית קטן.
 • כאשר רוצים לשדרג את המבנה ולעשות זאת על ידי פתיחה או הרחבת, למשל, פתח עליית הגג.
 • כאשר מעוניינים, מה שרלוונטי לבנייני מגורים, ליצור פתח ייעודי לשחרור של עשן מחדרי המדרגות שבאותו בניין. פתח זה מונע הצטברות של עשן בחדר המדרגות בזמן שריפה והוא הכרחי בכל מבנה מגורים, הן חדש והן קיים.

 

שירותי ניסור בטון בבית שמש

ישנם כיום לא מעט בעלי מקצוע המציעים שירותי ניסור בטון בבית שמש והסביבה הקרובה ויודעים איך מתבצע ניסור יהלום בבית שמש תודות לידע והניסיון הרב שרכשו עם הזמן. בין אם לצורך פתיחת פתח לדלת, פתיחת חלון בקיר בטון או אולי ניסור רצפה, חשוב לדעת למצוא את בעל המקצוע המתאים, זה שיציע את המענה הנכון ובאיכות הגבוהה. מכיוון שמדובר בשטח בנוי, שלעיתים עשוי להיות מסוכן, נדרשת רמת בטיחות גבוהה מיוחד, ובטיחות היא אחד הפרמטרים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים חברה המציעה שירותי ניסור בטון. כדאי מאד לבדוק גם באיזה ציוד משתמשת החברה ולוודא שמדובר בציוד אמין וגם חדיש, ציוד הנדרש לאותה משימה.

 

טווח מחירים של ניסור בטון בבית שמש והסביבה

כמו בכל תחום, גם עלות עבודות ניסור וקידוח בטון בעיר בית שמש נקבעת בהתאם לכמה נקודות מרכזיות:

 • מידת מורכבות העבודה.
 • מצבו של אותו מבנה.
 • הציוד והכלים שבהם יש להיעזר.
 • משך העבודה.
 • שיקולים נוספים פנימיים, הקשורים לחברה עצמה.

 

לכן, טווח מחירים של ניסור בטון בבית שמש והסביבה הוא רחב והוא מתחיל ב-150 ₪ למטר. יחד עם זאת, כאשר עובי הבטון מעל ל-40 ס"מ, המחיר מתחיל לעלות באופן מתון, שכן כאן מדובר במשימה לא פשוטה, בהשוואה לקירות בעובי של עד 30 ס"מ, הנחשבים לנפוצים יותר ופשוטים יותר לעבודה.

גם אופי העבודה, כאמור, משפיע אף הוא, ובעוד שניסור של קורות בטון, למשל, לצורך פינוי והריסה, תחשב פעולה פשוטה ולכן גם זולה יותר, פעולה של ניסור בטון המצריכה כוח רב ודיוק וגם עבודה בגובה ואבטחת קורות, למשל, יעלו יותר. עבודות אלו יידרשו, בין היתר, במקרים של הריסת מבנים בגובה או אפילו חיתוך בטון של מרפסת.

זקוקים לשירותי ניסור בטון בבית שמש והסביבה הקרובה? עבודה מקצועית, בטיחותית וגם ממוקדת ונקייה הן נקודות שחשובות לכם? חברת המנסרים ביהלום, העוסקת בתחום למעלה מ-25 שנה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לקבלת פרטים אודות שירותינו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 1700-707-703. נשמע לעמוד לרשותכם.

החברה, שמבצעת מגוון רחב של עבודות ניסור וקידוח עבור פרויקטים בסדרי גודל שונים, ביצעה, בין היתר, עבודות קידוחים לצורך ניקוז מים בעומק של 2.5 מטרים.

דילוג לתוכן