ניסור בטון באשדוד

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחפשים חברת ניסור בטון באשדוד? אנחנו הכתובת – חברת המנסרים ביהלום. אנו מציעים שירותי ניסור וקידוח בטון באשדוד במחירים משתלמים במיוחד, ומחזיקים בניסיון של מעל ל-25 שנה בתחום. אנחנו מסוגלים להתמודד עם בטון מכל סוג, עובי וגודל וכדאי גם לכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

באילו מקרים שירותי הניסור וקידוח הבטון שלנו מתאימים, כיצד הדבר מבוצע בדיוק, מהם השלבים שחשוב להקפיד עליהם לפני, במהלך ולאחר העבודות, כמה עולה לנסר בטון בעיר אשדוד ומדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו כאשר אתם מחפשים חברת ניסור בטון באשדוד? הנה התשובות.

 

ניסור בטון באשדוד
ניסור וקידוח בטון באשדוד – חברת המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון באשדוד – המקרים הנפוצים

ישנם מספר מקרים נפוצים שבגינם כדאי לכם להתקשר עם חברה כמונו שמתמחה בביצוע עבודות ניסור בטון באשדוד:

  • פתיחת פתח בבטון לחלון או ניסור פתח לדלת – מעוניינים ליצור חלון בתוך קיר בטון פנימי או חיצוני? רוצים לפתוח דלת בקיר בטון קיים? פעולת ניסור בטון תאפשר לכם לבצע זאת ביתר קלות, כשגם הרחבה של פתחי דלתות וחלונות קיימים אפשרית באמצעות שיטה זו.
  • ניסור רצפה באשדוד – רצפות עשויות על פי רוב מבטון מזוין, שמחוזק בקורות ברזל על מנת לתמוך במשקל רב ככל שניתן. פעולת הניסור מאפשרת בכל זאת לבצע בהן שינויים, למשל כאשר רוצים ליצור פתח למדרגות בעת בניית קומה נוספת, לנסר מרפסת ועוד.
  • ניסור תקרה או ניסור של גג בעיר אשדוד – גם את זה ניתן לבצע באמצעות ניסור, למשל כאשר רוצים ליצור חלון בגג, פתח יציאה לגג או לבנות קומה נוספת.
  • ניסור ממ"דים ומקלטים – כאמור, את פעולת ניסור הבטון ניתן לבצע גם כאשר מדובר בבטון מזוין, כך שניתן לנצל את השיטה גם כאשר רוצים לבצע שינויים ע"י ניסור בממ"דים ומקלטים, להוסיף להם חלונות ופתחים ולשנות את המרחב הפנימי שלהם.
  • ניסור מדרגות בטון – זהו עוד מקרה נפוץ שניתן ליישום בקלות באמצעות ניסור, למשל כשרוצים לשנות את רוחב המדרגות (בדר"כ להתקנת מעלית), להוסיף קומה, לטפל בליקויי בנייה ועוד.
  • עוד מקרים שבהם עבודות ניסור בטון יכולות להתאים, הם כאשר תרצו לבצע שינויים נדרשים במעקות וגדרות מבטון ואף לשם הריסה של מבני בטון לגמרי, אך בצורה הרבה יותר בטוחה ופחות מלכלכת.

 

כיצד מתבצע תהליך הניסור בבטון?

ניסור קיר בטון באשדוד מתבצע על ידינו באמצעות מסור דיסק עוצמתי במיוחד שמצופה באבקת יהלומים (לכן השירות נקרא גם ניסור יהלום). על פי רוב, המסורים הללו גדולים מאוד ומרכיבים אותם מראש על גבי הבטון המיועד לניסור הקיר באמצעות מסילות. בעת ההפעלה, המסור עובר על המסילה וחותך את הבטון בצורה המתוכננת ובדיוק המרבי. זהו למעשה ההבדל המשמעותי של השיטה לעומת השיטות האחרות שמשמשות לעבודות בטון (פטישים כבדים, למשל), אשר גם אם מצליחות לחדור את הבטון, עושות זאת בצורה שאינה מדויקת.

מאחר ומסורי היהלום עובדים בהספק חשמלי גבוה, הם דורשים חיבור חשמל תלת פאזי. במידה ואין במקום תשתית מתאימה, אנו נדאג לכם לגנרטור מתאים. מעבר לזאת, יש לקחת בחשבון כי הניסור החזק והמהיר בתוך הבטון יוצר חום רב ולעיתים גם ניצוצות אש במפגש הלהבים עם קורות בטון מזוין אשר כולל גם ברזל בתוכו. הדרך למנוע התחממות יתר של הלהבים היא באמצעות חיבור מים קרוב שאליו יחובר המסור כדי להתקרר. מערכת המים גם עוזרת ללכוד לכלוך רב ומונעת התפזרות ענן אבק רעיל. זהו עוד יתרון חשוב לעומת שיטות אחרות שמשמשות לביצוע עבודות בטון.

 

עבודות ניסור בטון באשדוד – דגשי בטיחות חשובים

בטון מעניק למבנה לא רק מסגרת אלא גם תמיכה ויכולת נשיאת משקל, ולכן כל שינוי בבטון חייב להתבצע באופן מושכל ועל ידי המקצוענים לדבר, פן יתרחש אסון. בהתאם לזאת, כאשר תתקשרו אלינו על מנת להזמין עבודות ניסור יהלום באשדוד, אנו נקפיד על מספר דגשים חשובים:

  • בדיקת תוכניות המבנה וקבלת אישורים – לעולם לא נתחיל לבצע פרויקט חיתוך בטון באשדוד ללא בחינה מדוקדקת של תוכניות המבנה ההנדסיות של המקום. במקום חייב להיות גם קונסטרוקטור שיספק חוות דעת מתאימה וייתן את אישורו לביצוע העבודה, כשישנן גם רשויות מקומיות שדורשות להגיש אליהן את כל המסקנות על מנת להעניק את האישור הסופי לעבודות.
  • שמירה על הבטיחות בעת העבודות – בכל המקרים יש לאבטח היטב את חתיכות הבטון המוסרות על מנת שלא יגרמו לנזק. ככל שחתיכת הבטון גדולה, כבדה וגבוהה יותר, כך יש לאבטח אותה עם ברגי ג'מבו חזקים בהתאם ולבצע עיגון על ידי חבלים ושרשראות למניעת נפילה.
  • פינוי הפסולת בסיום העבודה באשדוד – פסולת בטון אשר נשארת באזורי מגורים עלולה לגרום לאסונות כבדים וגם לסבך אתכם עם הרשויות. אנחנו מודעים לכך ועל כן כל פרויקט ניסור בטון באשדוד שמבוצע על ידינו מסתיים גם בפינוי הפסולת לאתרים מורשים על פי חוק.

 

קידוח בטון באשדוד – עוד אפשרות שתמצאו אצלנו

עוד אפשרות שאנחנו מציעים לכם היא שירותי קידוח יהלום באשדוד. מה ההבדל בין קידוח לניסור בטון? ובכן, קידוח בבטון מיועד למקרים בהם תרצו ליצור תשתיות בתוך קירות בטון קיימים ולא לבצע בהם שינויים כלשהם.

במקרה זה אין מדובר במסורי יהלום אלא במקדחים עוצמתיים שגם כן מצופים באבקת יהלומים, מה שמקנה להם את האפשרות לחדור ולחצוב בתוך כל סוג של בטון. באמצעות מקדחים אלו ניתן ליצור כל סוג של תשתית (חשמל, מים, ביוב, מזגן וכו') וכמו כן לחצוב בקירות בטון לשם יצירת נישות וגומחות לקמין, מכונת כביסה ועוד.

 

מחיר ניסור בטון באשדוד – כמה עולה לנסר בטון באשדוד?

טווח מחירים של ניסור בטון באשדוד עומד לרוב על כמה מאות שקלים למ"ר. מחיר ניסור וקידוח בטון נקבע בדרך כלל על פי עובי הבטון, סוג הבטון (מזוין  או רגיל), מורכבות העבודה, האם תנאי השטח מאפשרים עבודה מיידית או שנדרשות הכנות מסוימות (גנרטור, למשל) והאם ישנם אישורים מיוחדים שיש להגיש על ידי אנשי המקצוע לרשות המקומית. טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור שירותי ניסור בטון באשדוד והסביבה הקרובה עומד כיום על כמה מאות שקלים למטר.

ניסור קורת בטון בעיר אשדוד. על פי עיצוב אדריכלית, ביצענו ניסור של חזית הבית לפתיחת אור שמש לסלון. 

המנסרים ביהלום באשדוד – מגיעים ישירות אליכם

עבודות ניסור וקידוח הן עבודות מורכבות מאד, וגם כאשר מדובר בבתים פרטיים, קטנים יחסית או פשוטים. אמנם, בבית פרטי, למשל, תהיה עבודת הניסור קצרה יותר, אך גם היא, בדומה לכל עבודה אחרת, מצריכה דיוק מרבי, בטיחות רבה תוך כדי העבודה וכן עמידה בכל התקנים הנדרשים. שירותי ניסור בטון באשדוד הם פתרון מצוין לפרויקטים בסדרי גודל שונים והם מתבססים על שימוש במכשור מתקדם, חדשני ויעיל מאד בעזרתו ניתן לבצע את עבודת הניסור.

פתרון לכל דורש: בין אם לצורך ניסור תקרות, רצפות, קורות בטון או מדרגות, כאשר מחפשים שירותי ניסור בטון אשדוד היא בהחלט המקום המתאים למצוא אותם. תודות לשירותים אלה אפשר לבצע עבודות של ניסור מסוגים רבים מאד ולהתאים את המענה לצרכיו הנקודתיים של הלקוח. כמובן שצריך לתת דגש לעניין הניסיון, למקצועיות, למידת הדיוק בעבודה וגם לעמידה בלוחות הזמנים, שחשובה כל כך לכל סוג של פרויקט ובכל קנה מידה.

זקוקים לשירותי ניסור של קורות בטון ואלמנטים שונים בעיר אשדוד? חברת המנסרים ביהלום היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. מאחורי החברה מגוון של פרויקטים, שבהם היתה מעורבת, לדוגמא, ניסור קורות בטון בעיר אשדוד, ובהתאם לעיצוב אדריכלית, כדי לפתוח את הסלון ולאפשר כניסה רבה יותר של אור ושל שמש.

אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו לא רק את צוות העובדים המקצועי ביותר, שיספק לכם את תוצאות הניסור והקידוח המושלמות ביותר, אלא גם מחירים משתלמים, כך שכדאי ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים. מצפים לשיחתכם – צוות המנסרים ביהלום.

לקבלת מידע נוסף על שירותי החברה באשדוד, התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן