כיצד בוחרים חברה לפינוי פסולת?

פינוי פסולת היא פעולה מורכבת ביותר אשר דורשת עבודה עם חברה מקצועית אשר עובדת ע"פ כל כללי הפרוטוקול, כמו גם מקפידה על עבודה במסגרת החוק. על כן, כיצד נדע באיזו חברה לבחור? להלן הפרטים.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

פינוי פסולת – עבודה עם חברה מקצועית בלבד

בין אם אתם מתכננים כעת בנייה של בית חדש, שיפוץ או פרויקט בנייה גדול, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שעליכם לשים לב הוא כמובן נושא פינוי הפסולת.

בישראל, כמו בכל מדינות המערב, ישנם כללי פורטקול ספציפיים ביותר לפעולה הזו וזאת משום שישנה סכנה משמעותית ביותר שאם פסולת הבניין לא תפונה למקום המיועד לכך, עלול להתרחש נזק משמעותי ביותר לסביבה, כמו גם להתחממות הגלובלית.

בעשור האחרון ניתן לראות כיצד התעניינות הציבורית בתחום הזה צברה תאוצה, וזאת משום שמחקרים הראו כי במידה והפסולת איננה מפונה למקום אשר מיועד לכך, עשוי להתרחש נזק משמעותי מאוד לקרקע עד לכדי היותה רעילה, כמו גם פחמים אשר מסוכנים מאוד לנשימה.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי פסולת אשר מונחת במקום שלא מיועד לכך היא מפגע אסתטי של ממש, בייחוד אם מדובר באזור בו יש ריכוז גבוהה של בנייני מגורים, ילדים ופעוטות.

אי פינוי פסולת למקום מיועד – עבירה על החוק

למעשה, במדינת ישראל פינוי של פסולת חייב להתבצע באתרים אשר מורשים לכך, כאשר במידה ומי שאיננו מפנה את הפסולת למקום המיועד עלול למצוא את עצמו עם קנס כספי של עשרות אלפי שקלים, ולעיתים אף עמידה לדין, וזאת משום שמדובר בעבירה פלילית לכל דבר ועניין.

בנוסף, חשוב לזכור כי לא רק מי שהעביר את הפסולת עלול להיענש, אלא גם זה אשר הפסולת הזו פונתה בשמו.

על כן, ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר תדע לבצע פינוי פסולת בצורה מקצועית. למה הכוונה באופן מקצועי? להלן הפרטים.

פינוי פסולת באופן מקצועי באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום

כאמור, על מנת לפנות את פסולת הבניין ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית אשר לה ניסיון בתחום כמו גם מיומנות בהפרשה של הסוגים השונים של הפסולת, כפי שנדרש בחוק.

בנוסף, כיום ישנו שינוי משמעותי בדרך השינוע של הפסולת וזאת לאור פיתוחים יוצאי דופן של משאיות כמו גם מכולות ייעודיות אשר יכולות לסחוב מאות קילוגרמים של פסולת, בדרך מהירה ביותר כמו גם שימת דגש על נושא הבטיחות.

לצערנו, לאור העובדה כי בענף פינוי הפסולת עומדים לא מעט חובבנים אשר משליכים את הפסולת לאתרים שאינם מורשים לכך, אנו עלולים גם להיות חשופים לפגעי בטיחות אשר יכולים להזיק לא רק לסביבה, אלא גם לציבור הרחב אשר יכול להיות חשוף לפסולת רעילה אשר איננה מאובטחת בצורה הטובה ביותר.

כיצד נבחר חברה מקצועית לצורך של פינוי פסולת?

ראשית חשוב לזכור כי מי שמורשה לבצע פינוי פסולת הן לרוב חברות אשר עוסקות בניסור בטון, וזאת כחלק מהשירות הכללי שהן מעניקות לציבור.

יחד עם זאת, לאור העובדה כי פעולה של ניסור בטון כמו גם פינוי פסולת הן פעולות רגישות אשר דורשות מיומנות כמו גם שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר, חשוב מאוד לבדוק כי החברה עמה אתם מתקשרים היא חברה אשר לה יש את הניסיון הרב ביותר, כמו גם צוות אשר עובר הכשרות בתחום.

דרך מצוינת לאיתור של חברה מקצועית היא ע"י שימוש במנועי החיפוש אשר מאפשרים לקבל מידע קונקרטי לגבי חברות מובילות, כמו גם כניסה לאתרי דירוג אשר מדרגים את החברות השונות ע"ב פרמטרים כגון עמידה בזמנים, איכות השירות, מיומנות הצוות המקצועי ועוד.

לאור העובדה כי פינוי פסולת היא פעולה קשה ביותר אשר כאמור מצריכה מיומנות כמו גם עמידה בחוקים הנוקשים, חשוב מאוד להתקשר עם חברה אשר מעניקה מידע מקצועי כמו גם מראה כי היא חתומה על אמנת שירות שבה נאמר בפורשות כי הפסולת אשר מפונה אכן מפונה לאתרים אשר מיועדים לכך, בכדי למנוע מצב בו תמצאו את עצמכם עומדים מול קנס כספי משמעותי כמו גם עמידה לדין, וזאת לאור העובדה כי בשנים האחרונות ניתן לראות אכיפה מוגברת של משטרת ישראל כמו גם ארגונים ירוקים אשר מנסים למנוע מחברות להשליך את הפסולת הרעילה באתרים שאינם מיועדים לכך.

קבלת המלצות בעבור חברות לפינוי פסולת

הדרך הטובה ביותר בה תוכלו לאתר חברה מקצועית לצורך הפעולה הזו היא ע"י קבלת המלצות וזאת לאור העובדה כי ניסיון אישי מהווה פרמטר משמעותי אשר יכול להניב בחירה טובה וחכמה יותר.

על כן, מומלץ מאוד מעבר להיעזרות בדפי אינטרנט של אתרים מתחמים גם ליצור קשר עם חברות וארגונים גדולים במשק, וזאת על מנת שתוכלו לאמוד את טיב השירות כמו גם לבחון האם החברה אכן עובדת ע"פ כלל הכללים אשר נהוגים בתחום.

בנוסף, חשוב לבדוק כי צוות העובדים של החברה הוא צוות מיומן אשר עושה שימוש בציוד מתקדם כמו גם מקפיד על עמידה בזמנים, וזאת לאור העובדה כי אי פינוי בזמן עלול לגרור עיכוב משמעותי בתהליך הבנייה כמו גם השיפוץ.

לסיכום, אין כל עוררין כי ביצוע מחקר מקדים אשר כולל בחינה של תיק העבודות של החברה, התרשמות מהצוות כמו גם קבלת המלצות באמצעות אתרים מתמחים או חברות אשר קיבלו את השירות היא הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח כי אתם מתקשרים עם חברה לפינוי פסולת מקצועית אשר תדע להעניק לכם את המעטפת הנדרשת אשר כולל מענה שוטף וכן ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, לשם הצלחת הפרויקט והגנה על הסביבה.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה בעבודות בטון ופינוי פסולת.

ניתן לקבל המלצות מבין מבחר לקוחותינו ברחבי הארץ

לכל הפרטים, מלאו שם וטלפון בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד