ניסור שביל

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

לבית שלכם מוביל שביל גישה? בבתים פרטיים או בבניינים משותפים, ניתן לשדרג את השביל באמצעות ניסור שביל בכלים ייעודיים. שבילי גישה נועדו אתכם למשך שנים ובמספר מצבים יהיה כדאי לבצע ניסור על פני חלופות אחרות.

מזה שנים אנו עוסקים בניסור בטון בקירות, בשבילים, בתקרות ובתשתיות. נשמח להעמיד את הניסיון לרשותכם וכעת – עובדות חשובות שיכולות להיות לכם לעזר.

 

ניסור שביל
חיתוך שביל – ניסור שבילים – המנסרים ביהלום

 

מתי נרצה לנסר שביל מסביב לבית?

מעת לעת פונים אלינו לקוחות ובפיהם בקשה, לנסר את שביל הגישה על מנת להרוס אותו ולפנותו.

לפני שאתם בוחרים בדרך הזאת לפינוי שביל ישן, שימו לב מתי נרצה לנסר שביל מסביב לבית ואילו אפשרויות עומדות בפניכם.

  1. חידוש שביל – במידה והשביל נפגם בשוליו, ניתן לנסר את השוליים כדי לחדש אותו. השביל החדש יהיה צר יותר, אלגנטי וניתן לשפר אותו באמצעות תוספות שונות (למשל הצבת גופי תאורה נמוכים מצדדיו).
  2. סילוק שביל ישן – ניסור שביל היקפי יכול להתבצע לצורך פינוי וסילוק.
  3. ביטול חלק ממקטע – ניתן לנסר שביל היקפי מבטון, על מנת לבטל חלק מהמקטע שלו שלא נמצא בשימוש. בצורה כזאת אפשר למשל להשאיר שביל קצר ובהמשכו להשתמש בחלק מהבטון לתכלית אחרת.
  4. רצפה להקמת מחסן או להצבת מבנה – ניתן לנסר חלק משביל היקפי, כאשר רוצים להפוך מלבן בטון כרצפה עבור הצבת מחסן חדש, להקמת חניה עם סככה וכיוצא בזה.

 

באיזו צורה אנו מבצעים ניסור שביל בטון

לפני הזמנת צוות מקצועי אל הבית הפרטי שלכם או אל בניין המגורים, מגיע לכם לדעת יותר על איך מנסרים שביל מבטון?

אמנם אנו משתמשים במילה "ניסור" בכדי לתאר ניסור שביל בטון, אולם חשוב להבהיר נקודה חשובה. לא מדובר בניסור הדומה לחיתוך של לוח עץ.

המסורים הנמצאים בשימוש הם כלי עבודה חזקים מאוד, אשר מותאמים להתמודד עם בטון נוקשה וחזק.

עבודה של ניסור שבילים מתבצעת על ידנו באמצעות כלי חיתוך בטון בשיטת ניסור יהלום. המשמעות של כלי חיתוך מסוג זה היא שהפלדה מצופה ברסיסי יהלום (אבקת יהלום מקורית).

יהלום הוא החומר החזק ביותר, שנדחס לאורך שנים במעבה האדמה. הוא מסוגל לחרוץ זכוכית, לחתוך בלוקים ולנסר בטון בכל עובי נתון.

אנו מבצעים את הפעולה באמצעות מסורי יהלום משובחים ואיכותיים, שמאפשרים להעניק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר.

 

למה להיעזר בחברה מקצועית לצורך ניסור שביל גישה

לצורך ניסור שביל גישה אנו ממליצים להזמין אך ורק חברה מקצועית ואמינה. נוכל להצביע על כמה סיבות מרכזיות:

  1. תכנון איכותי – בכל עבודה של חיתוך וניסור בטון, אנו מקפידים על תכנון איכותי של העבודה. זכרו כי לאחר שחותכים ומנסרים שביל, קיר או רצפה, אי אפשר להתחרט. תכנון וביצוע מעולים פירושם שביעות רצון הלקוח ולשם אנו חותרים.
  2. ביצוע מדויק – כלי ניסור בטון מסוגלים לבצע חיתוך בצורה מאוד מדויקת. אולם זהו כלי רב עוצמה כך שכדי להשיג את התוצאות המדויקות, יש צורך באנשי מקצוע מעולים.
  3. בטיחות – חיתוך שביל שנעשה על ידי מסורי יהלום צריך להתבצע על פי כללי בטיחות מחמירים. אנו מקפידים על עבודה בטוחה מבלי להתפשר. בטיחות לצוות העבודה בשטח, בטיחות לדיירים ולעוברים ושבים.
  4. פינוי פסולת – לאחר ניסור דרך גישה אנו יכולים לבצע את פינוי הפסולת לאתרים מורשים.
  5. מחיר הוגן – אנו מחויבים לשירות הולם ובמחירים הוגנים. המחיר נקבע בהתאם לעובי השביל ולאורך שאותו יש צורך לנסר. פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר.

 

דילוג לתוכן