ניסור ריצפת בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור תקרות ורצפות בטון – עסק למקצוענים בלבד

כאשר מדובר במקרים של ניסור בטון, ישנו צורך לקרוא למומחים בתחום לביצוע המשימה. בטון הינו חומר חזק וקשה מאוד ומשקלו רב מאוד, לכן כל טעות עלולה לסכן חיי אדם ולעשות נזק רב למבנה הקיים. בדרך כלל נזקים שנגרמים למבנה כתוצאה משימוש בכלים שאינם מתאימים או הפעלתם על ידי כוח שאינו מיומן, גדולים בהרבה, מאשר במקרים ונעשה שימוש בכלים על ידי מקצוענים בתחום. לכן אסור להתפשר על איכות בכל הקשור לניסור בבטון. דבר זה הופך להיות נכון עוד יותר כאשר מדובר על ניסור תקרת בטון או ניסור ריצפת בטון.

החשיבות של ניסור תקרות ורצפות בטון באופן מקצועי

הסרת חלקי בטון גדולים ממבנה, היא הכרחית לעיתים קרובות, על מנת לשנות את הייעוד או העיצוב של המבנה. שינויים אלו הם חלק חשוב ובלתי נפרד מכל מבנה, בין אם מדובר בדירה פרטית, דירה בבניין מגורים, משרדים או מבנים לתעשייה ומפעלים. לעיתים כדי להגדיל שטח קיים יש צורך לבנות קומה נוספת מעל או מתחת למבנה הקיים, פעולה זו מצריכה הסרה של חלק מהתקרה או הרצפה כדי לאפשר מעבר בתוך המבנה. רצפות ותקרות לרוב עשויות בטון יצוק ומזוין ולכן מדובר בחלקים כבדים מאוד שניסורם חייב להתבצע על פי פרוטוקולים מסודרים, ציוד מתאים ובעזרתן של חברות מקצועיות ומנוסות בתחום.

ניסור ריצפת בטון

כל פרויקט של ניסור בטון טומן בחובו סיכון ונזק למבנה הקיים ובמיוחד כאשר ישנו צורך לבצע ניסור רצפת בטון,במקרה שכזה כוח המשיכה שואף לתלוש את החלק המנוסר כלפי מטה, ואז ישנו צורך לתמוך בחלק המנוסר עד להוצאתו המלאה ובצורה בטוחה. חשוב לזכור שלעיתים צריך לנסר בטון במשקל של כמה טונות, ולכן יש סיכון אמיתי וסכנה שאינה מאפשרת מרווח טעות כלל. פעולה נכונה ומדויקת תאפשר חיתוך נקי, של החלק המיועד להסרה, מבלי לגרום לנזק משני לשאר חלקי המבנה. לכן חשוב מאוד לבצע זאת אך ורק עם מומחים ומנוסים בתחום זה.

חברת המנסרים ביהלום, הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הקידוח והניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול חברות רבות ומגוונות במשק הישראלי, כולל עבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות בארץ. החברה מתמחה בניסור בטון בכל עובי וגודל קיים, וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף החברה מבצעת הריסות מבנים וחציבה. לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן