ניסור קורות בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מתכננים שיפוץ גדול בבית? מעוניינים להרוס מבנה מסויים לגמרי? חברה שמתמחה בביצוע ניסור קורות בטון הוא מה שאתם צריכים לחפש. ואם כבר חברת ניסור בטון, עדיף שתתקשרו איתנו – חברת המנסרים ביהלום.

עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום והתמחות בעבודות ניסור בטון בכל סדרי הגודל, אנחנו הבחירה המושלמת עבורכם. מה זה בעצם ניסור בטון, איך מנסרים קורות בטון, מתי נדרש ניסור קורה מבטון, כמה עולה לנסר קורת בטון ומהם הדגשים בביצוע הפעולה? הנה התשובות.

 

ניסור קורות בטון
ניסור קורות בטון – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור קורות בטון – מתי הדבר נדרש?

קורות בטון מהוות אלמנטים כל כך חזקים שיכולים לשאת על גבם משקלים עצומים, לעמוד איתנים מול רוחות, גשם, חום וקור וזאת לאורך שנים.

ניתן למצוא אותן בתור עמודים תומכים שמהווים חלק משלד המבנה, קורות שמחזיקות גרמי מדרגות, עמודים עליהם עומדים מבנים וגם כסוג של חגורות מבטון, כגון במקרה של קירות ממ"ד וחדרים מוגנים אחרים.

לא משנה באיזה סוג של קורות מדובר, כאשר יש צורך לבצע שינוי כלשהו במבנה, כמו במקרה של שיפוץ, קבלת צו הריסה או כאשר במהלך בנייה מתגלה טעות כלשהי שמחייבת התייחסות ותיקון לפני שניתן להמשיך הלאה, האפשרות הטובה ביותר היא לבצע זאת באמצעות ניסור.

חברה שיודעת כיצד לבצע ניסור קורות בטון תוכל לבצע את המשימה בצורה הרבה יותר פשוטה מאשר בשיטות הישנות שכוללות שימוש בפטישים כבדים שלא מאפשרים עבודה מדויקת ומסורי דיסק רגילים שמתחממים מהר, ולכן חשוב שתכירו את השיטה ותנצלו אותה לטובתכם.

 

מסורי יהלום – המומלצים ביותר לניסור קורה מבטון

אז למה מתכוונים כשאומרים ניסור בטון וכיצד זה מתבצע בדיוק? ובכן, היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, כך שניתן לנצלו לטובת ציפוי של מסורי דיסק מיוחדים, מה שהופך אותם למאוד עוצמתיים ומאפשר להם לנסר כל סוג של בטון בצורה קלה ופשוטה, ממש כאילו היה זה עץ.

את המסור מתקינים על גבי מסילות שמחוברות לקורות כך שהחיתוך מתבצע בצורה ישרה, ללא סטיות ובדיוק מרבי. כאשר מדובר על ניסור של קורה עבה במיוחד, ניתן אף להשתמש ברצועה מתוחה שאף היא עשויה ממתכת שמצופה באבקת יהלומים, מה שמאפשר את ביצוע פעולת החיתוך ללא שום בעיה מיוחדת.

ניתן לסכם את היתרונות של שיטת ניסור הבטון בזאת:

  • עבודה מדויקת יותר – כאמור, את המסור מציבים על גבי מסילות בהתאם לתוואי החיתוך שסומן מראש. הדבר מאפשר תוצאות מדויקות שאין מה להשוות אותן לשבירת קורות אגרסיבית באמצעות פטישים.
  • חיסכון בזמן וכוח עבודה – חיתוך קורות בטון באמצעות מסורי יהלום מתבצע במהירות רבה יותר ובחיסכון משמעותי של כוח אדם, כך שגם אם השירות על פניו יקר יותר, הוא מתגלה בסופו של דבר כחסכוני יותר.
  • עבודה נקייה יותר – מסורי הניסור ביהלום מקוררים כל העת באמצעות מערכות קירור במים, מה שעוזר למניעת התפזרות ענן אבק רעיל במהלך העבודות.
  • בטיחות רבה – באמצעות שיטת היהלום, קורות בטון בכל גודל שהוא ניתנות לטיפול בצורה הדרגתית ובטוחה, ללא חשש מקריסה ונזקים לרכוש או חיי אדם.

 

ההכנות הנדרשות לפני פרויקט ניסור קורות

כל פרויקט ניסור קורות בטון חייב להתבצע על פי קווים מנחים מחמירים ביותר של בטיחות. לכן חשוב להתקשר אך ורק עם חברה שהוסמכה לכך ושמחזיקה גם באישורי עבודה בגובה, בציוד תקין וחדיש וביטוח צד ג' עם כיסוי כמה שיותר גבוה. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו – חברת המנסרים ביהלום.

מעבר לזאת, כל קורת בטון שעוברת שינוי צריכה לקבל אישור לכך מקונסטרוקטור, על מנת לוודא שלא מדובר בקורה שביצוע שינוי בה עלול לסכן את כל המבנה. בנוסף יש לחשב היטב את כיוון נפילת הקורות על מנת למנוע כל מצב של פגיעה ברכוש ובחיי אדם. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שנקפיד על כל ההיבטים החשובים הללו לפני תחילת העבודות.

היבט נוסף שחשוב לבדוק כאשר רוצים לנסר קורות בטון ביהלום הוא קיומן של תשתיות מתאימות. יש צורך בחיבור מים קרוב על מנת שניתן יהיה לקרר את המסורים העוצמתיים ולאפשר עבודה רציפה שלהם, כמו גם בחיבור חשמל תלת פאזי שהכרחי לפעולת המסורים. אין לכם תשתיות שכאלה? נוכל לספק לכם אותן בתוספת תשלום לא יקרה מידי.

 

כמה עולה לנסר קורות בטון ביהלום? מחירים

מחיר ניסור קורות בטון תלוי בכמה גורמים עיקריים:

  • סוג הבטון – ישנן קורות בטון מסוגים שונים (בטון יצוק, בטון מזויין ועוד). בהתאם לסוג הבטון וחוזקו כך נדרש ציוד מתאים ובהתאם לכך יקבע המחיר.
  • עובי הבטון של הקורה – ככל שקורת הבטון עבה יותר כך המחיר יהיה יותר גבוה מאחר ויהיה מורכב יותר לנסר אותה.
  • כמות הניסורים – ישנם מקרים שבהם ניסור קורת בטון יכול להתבצע במיקום אחד ובכך המשימה הושלמה, אך במקרים אחרים יש לנסר את הקורה באופן הדרגתי ורב שלבי תוך ביצוע של מספר ניסורים. ככל שמדובר ביותר ניסורים כך המחיר יהיה גבוה יותר.
  • פעולות נוספות – לעיתים עולה הצורך בביצוע פעולות מקדימות לפני הניסור עצמו כגון קידוחים של המסור לתוך הבטון, אבטוח של קורות בטון בגובה ועוד. גם פעולות אלו מייקרות את המחיר.
  • פינוי הפסולת – פסולת בניין מחויבת לעבור פינוי על פי חוק. פרויקט ניסור קורות בטון שכולל פינוי של הפסולת בסיומו יהיה יקרה יותר מאשר ניסור לבדו, בשל הצורך להביא לשטח גם משאית ומנוף יקרים.

 

בנוסף יש לקחת בחשבון תוספת מחיר לניסור גם במקרה של חוסר בתשתיות. במקרים שכאלה אנו נספק לכם משאבת מים וגנרטור חשמלי, על מנת שהעבודה תוכל להתבצע בכל זאת.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לשם קבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן