ניסור פרגולה מבטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מבין עבודות הבטון השונות, ניסור פרגולה מבטון מהווה את אחת מהמורכבות שבהן. פרגולות מבטון הן מבנים שאותם למצוא בשטחים ציבוריים, בחניות, בכניסה למבנים פרטיים ובגגות של מבני עסקים, פנטהאוזים וכו'. הן עשויות מבטון חזק במיוחד שלעיתים מחוזק גם בקורות ברזל ולכן נועדו לשרת את בעליהן שנים רבות.

אך מה עושים כאשר מעוניינים לבצע בהן שינויים ואף להסירן לגמרי? פונים אלינו – חברת המנסרים ביהלום, ויכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הכי מקצועית ובטוחה שיש.

 

ניסור פרגולה מבטון
ניסור פרגולה מבטון – חיתוך פרגולות

 

 

ניסור פרגולה – מתי הדבר מתבקש?

אז מתי נרצה לנסר פרגולת בטון? ובכן, ישנם מספר מקרים נפוצים שבהם לקוחות פונים אלינו לשם כך:

  • הרחבת בנייה – ניסור פרגולה שעשויה מבטון נדרש פעמים רבות כאשר במקום הפרגולה אמורה להיבנות תקרה חדשה. אז אם קיבלתם היתר בנייה להרחבת המבנה, הוא ככל הנראה כולל גם הוראה להסרת הפרגולה.
  • החלפה של הפרגולה – ישנם טרנדים חדשים כאלו ואחרים בתחום הפרגולות, כך שאם אתם מעוניינים בפתרון הצללה על בסיס אלומיניום או עץ ולשדרג את חזות המבנה, תיאלצו להסיר את פרגולת הבטון שלכם או חלקים ממנה.
  • הריסת הפרגולה – מה שעלול להידרש בעקבות צו הריסה בשל בנייה לא חוקית שלה, במסגרתי תהליכי פינוי-בינוי או הריסת המבנה כולו בשל היותו ישן ומסוכן.

 

מה שלא תהיה הסיבה, אם הפרגולה שלכם צריכה להיהרס, או שחלקים ממנה צריכים להיות מוסרים, אנחנו נוכל לנסר לכם אותה בצורה בטוחה ויעילה.

 

ניסור פרגולות בטון – תהליך הביצוע

ניסיון לנסר פרגולה באמצעות מסורי דיסק רגילים לא יצלח, משום שהם אינם מתאימים לעבודה בבטון, מתעקמים, מתחממים ונשברים.

אז איך מנסרים פרגולה מבטון? לשם כך יש להשתמש במסור ייעודי לבטון שקרוי מסור יהלום, שכן הלהבים שלו מצופה בשבבים של יהלומים סינטטיים שמקנים לו חוזק ויכולת לנסר בחומר חזק זה, גם אם הוא מחוזק בקורות ברזל עבות.

את המסור מתקינים על גבי מסילה שמוצמדת לפרגולה עצמה ובאמצעות שלט רחוק מנוסרות הקורות ומפונות מהמקום.

כאשר לא ניתן להצמיד את המסור אל הפרגולה, משתמשים בזרוע ייעודית שמעוגנת למסילה בקרקע.

מאחר וחלק מקורות הפרגולה ממוקמות מעל הקרקע ובעת הניסור שלהן הן יפלו כלפי מטה, ניסור פרגולות בטון מצריך בדרך כלל גם שימוש באמצעים שונים שימנעו את נפילת הקורות כלפי מטה ו/או ירככו את הנפילה של חלקים ממנה.

זאת עושים באמצעות קשירת הקורות על ידי שרשראות ברזל שמחוברות למנוף וכמו כן, הגנה על הרצפה שמתחת לפרגולה על ידי צמיגים ומזרנים מוקצפים שמיועדים לבלום את העוצמה של נפילת עצמים כבדים.

 

ניסור פרגולה בשיטת היהלום – כל היתרונות

חיתוך פרגולה מבטון באמצעות מסור יהלום מספק יתרונות מרובים ללקוח לעומת כל שיטה אחרת. היתרונות כוללים:

  • עבודה מדויקת – מאחר ומסור היהלום נע על גבי מסילה, הוא חותך את הקורות בנקודות שנקבעו בצורה ישרה ומדויקת, שגם מונעת נזק למבנה הצמוד לפרגולה.
  • עבודה בטוחה – תהליך ניסור הפרגולה מתבצע באופן מושכל ומחושב מראש, כאשר כל החלקים המנוסרים מאובטחים, כך שלא נגרם נזק למבנה וסביבתו.
  • עבודה מהירה – כל פרויקט ניסור של פרגולה מבטון הוא גם מהיר יותר וזאת בשל מערכת קירור המים של המסור שמאפשרת עבודה רציפה שלו.

 

כיצד נקבע המחיר של ניסור פרגולה?

עלויות ניסור פרגולת בטון נקבעות על פי גודל הפרגולה, היקף העבודה (מה שנקבע על פי מטר רץ), עובי וסוג הבטון ומורכבות העבודה.

אצלנו במנסרים ביהלום מציעים לכם מחירים נוחים ומשתלמים מאוד, לרבות שירותים נוספים שנדרשים, כגון ייעוץ ואישורי קונסטרוקטור לפני תחילת העבודה, אספקת תשתיות נדרשות בזמן העבודה (חיבור למים וחשמל תלת פאזי) וגם פינוי של כל הפסולת לאתרים מורשים בסיום העבודה.

.

דילוג לתוכן