ניסור עמודי בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אפשרות מאוד יעילה ומומלצת שמוצעת לכם על ידינו בחברת המנסרים ביהלום היא של ניסור עמודי בטון בשיטת היהלום. ניסור של עמודים מבטון זה המומחיות שלנו ואנחנו מציעים לכם את השירות בכל רחבי הארץ, במחירים משתלמים במיוחד.

מתי צריך לנסר עמודי בטון, כיצד מנסרים עמודים מבטון, כמה עולה לנסר עמודים מבטון ומהם יתרונות ההתקשרות שלכם איתנו? הנה כל התשובות.

 

ניסור עמודים מבטון
ניסור עמודי בטון – פריסה ארצית

 

 

מתי צריך לנסר עמודי בטון?

שיטת הבנייה הקלאסית במדינתנו מבצעת שימוש רב בבטון, כך שהמבנים הנוצרים כבדים ביותר וזקוקים לתמיכה מסיבית ככל שניתן. התמיכה מתאפשרת על ידי תכנון הנדסי-אדריכלי של שלד המבנה, שכולל שימוש בעמודים שעשויים מבטון, לעיתים אף בטון מזוין.

אך מה קורה כאשר רוצים לבצע שינויים במבנה קיים או להרוס אותו לחלוטין בצורה בטוחה? במקרה הזה רצוי כי תוותרו על כל אותן חברות שיפוצים שמציעות לכם לבצע את המשימה באמצעות פטישים כבדים ותעדיפו חברה כמונו שיודעת כיצד לבצע ניסור עמודי בטון בשיטת היהלום. שירותי ניסור בטון יכולים לעזור לכם במגוון רחב של פרוייקטים והנה כמה דוגמאות לכך:

 

 • שיפוץ המבנה – ניסור עמודים מבטון מאפשר לפתוח את החלל ולשדרג את המבנה במינימום הגבלות. ישנם עמודים שרק מפריעים לאסתטיקה ולמרחב של החלל שבו הם נמצאים ובאמצעות שירותי ניסור הבטון ניתן להסירם בקלות ובצורה בטוחה.
 • החלפת עמודים ישנים – מבנים ישנים או כאלו שניזוקו בתאונות שונות עשויים להזדקק להחלפה של העמודים התומכים שלהם. הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסיר את העמודים הישנים היא באמצעות ניסור שלהם בשיטת היהלום.
 • תיקון במהלך בנייה – יצירת שלד המבנה מתבצעת על ידי חפירה באדמה, יצירת כלונסאות ושפיכת הבטון לתוכן עד להתקשות שלו לצורה של עמודים. במידה ועמודי הבטון אינם בגודל הנכון בשל תכנון לא נכון, ניתן לנסר אותם ולמנוע ליקויי בנייה חמורים בהמשך.
 • הסרת גרמי מדרגות – הסיבות לכך כוללות בעיקר הסרת מדרגות לצרכי התקנת מעלית, הסרת מדרגות ליצירת קומה נוספת ועוד. במקרה שכזה יש להסיר את העמודים התומכים במדרגות על ידי ניסורם.

 

ניסור עמודי בטון מהווה לעיתים גם חלק מפעולות ההריסה של מבנים. ראשית  כל מסירים את הקירות הפנימיים והחיצוניים ועל מנת שהמבנה יקרוס לחלוטין, מבצעים גם ניסור של העמודים שלו.

 

כיצד מנסרים עמודי בטון?

ניסור עמודי בטון מתבצע על ידי שיטה מתקדמת הקרויה ניסור יהלום. יתרונות השיטה לעומת השיטות הישנות הם תוצאות מדויקות ובטוחות יותר, עם כמה שפחות לכלוך ובזבוז זמן תוך כדי העבודות. הניסור מתבצע באמצעות אלמנטים עוצמתיים שכוללים כמה חלקים:

 • להב מנסר – הלהב יכול להיות מסור דיסק בקטרים שונים או לחלופין, כאשר מדובר בעמוד גדול מאוד, רצועה שנעה בין שני גלגלי שיניים במהירות רבה. את האלמנטים הללו ניתן לתפעל ידנית באופן חופשי אך לעיתים יש צורך לחבר אותם למסילות שמחוברות לקיר. הדבר מאפשר שליטה קלה יותר על העבודה והשגת תוצאות מדויקות יותר.
 • ציפוי יהלומים – מדובר למעשה באבקת יהלומים אשר מצפה את הדיסק או הרצועה ובכך מקנה להם את תכונות החוזק העוצמתיות שלהם. היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, מה שמאפשר למכשיר לנסר כל סוג של בטון, כולל בטון מזוין, כאילו היה זה עץ פשוט.
 • מערכת מים – כאשר הלהבים מנסרים ועוברים בתוך הבטון נוצר חום אדיר שעשוי לפגוע בהם, לגרום להתלקחות ולעיכובים מיותרים. בשל כך ניסור עמוד בטון חייב להתבצע כאשר יש חיבור מים באזור. המים נועדו לתפעל את מערכת הקירור של המסור, שיתרון נוסף שלה הוא מניעת התפזרות אבק ויצירת לכלוך רב מידי.

 

ניסור עמוד בטון

 

ניסור עמודי בטון – רק לאחר אישור קונסטרוקטור

בכל מה שקשור לניסור עמודי בטון, חשוב מאוד להתקשר עם קונסטרוקטור על מנת שיאשר שאכן ניתן לבצע את המשימה שעומדת על הפרק. יש לקחת בחשבון כי עמודי בטון חיוניים מאוד ליציבות המבנה, כך שכל שינוי שלהם או צורת עבודה שאינה נכונה עשויים לגרום להתמוטטות של המבנה באופן מסוכן ביותר, לגרום לנזק רב לרכוש ולגבות חיי אדם.

זו הסיבה שאין לבצע ניסור עמודי בטון באופן עצמאי או על ידי מי שאינו מוסמך לכך. כאשר אתם מתקשרים איתנו, חברת המנסרים ביהלום, אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד נקפיד על קבלת אישור קונסטרוקטור לפני תחילת העבודות וכי העבודה תבוצע על ידינו בצורה הכי בטוחה שיש.

 

כמה עולה ניסור עמודי בטון בשיטת היהלום?

מחיר ניסור עמוד מבטון נקבע על פי כמה גורמים:

 • עובי העמוד – ככל שמדובר בעמוד מסיבי יותר כך יש להשתמש בציוד יותר גדול ויקר.
 • מורכבות העבודה – למשל, קיים הבדל במחיר בין ניסור עמודי בטון על קו הקרקע לבין ניסור שמתבצע בתנאי עבודה בגובה (מעל 2.5 מטרים).
 • קיום תשתיות – ניסור עמודי בטון ביהלום מתבצע באמצעות ציוד חזק ביותר שמחייב הספק גבוה על ידי חיבור לחשמל תלת פאזי. במידה ואין חיבור כזה בנמצא, המחיר יצטרך לכלול גם אספקת גנרטור מתאים.
 • פינוי פסולת – שירותי פינוי פסולת כוללים אף הם תוספת מחיר, שנקבעת על פי כמות הפסולת ותנאים נוספים (נגישות, גובה ועוד).

 

בכל מקרה, אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור ניסור עמודי בטון ושל אלמנטים נוספים מבטון ותוכלו לצאת לדרך עם הפרויקט שלכם בעלויות נוחות יותר. הנה ריכוז של טווחי המחירים הממוצעים בתחום.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן