ניסור מעקה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור מעקה מבטון ולמעשה כלל עבודות ההתמודדות עם בטון הן עבודות שיפוץ השמורות למקצוענים, שכן מצריכות מיומנות מסוימת ואף ציוד מיוחד המאפשר להתגבר על הבטון ביתר קלות.

מעקה מבטון הוא מבנה חזק שמאפשר לנו נוחות אידאלית במקומות רבים, אך כאשר אנו רוצים להסירו או לשנות את פני שטח הבית ועיצובו – יש להיעזר באנשי מקצוע המסוגלים לבצע את עבודות הבטון בצורה נאמנה, בטוחה ויעילה.

 

ניסור מעקה
ניסור מעקה בטון, קידוח יהלום

 

 

ניסור של מעקה מבטון

יש מטרות רבות לניסור וקידוח בטון, אחת מהן היא ניסור מעקה. להלן נתמקד בניסור מעקה מבטון, כך שלבסוף תדעו בדיוק מה עליכם לוודא בטרם תזמינו אנשי מקצוע לניסור מעקה מבטון.

 

מתי נצטרך שירותי ניסור מעקות בטון?

לעיתים, אנו משנים במהלך שיפוץ את צורת המדרגות, או שמא מבטלים מדרגות במקום שהיו קודם לכן. לצורך כן, לא נוכל להרוס ולהסיר רק את המדרגות עצמן אלא נצטרך לבצע גם הסרה של מעקות בטון. אפשר למצוא מעקות בטון במיקומים שונים בבית:

  1. ביציאה מחניות הנמצאות נמוך יותר מגובה פני השטח של הבית.
  2. בתוך הבית, במעברים בין קומות.
  3. לצד מדרגות חיצוניות.
  4. לצד מדרגות בבריכות שחיה ביתיות.

 

איך מנסרים מעקה מבטון?

ניסור בטון הוא לא משחק ילדים, והוא שמור למקצוענים בלבד. בטון הוא כאמור חומר חזק, וניסורו מתבצע בהליך מיוחד המצריך תכנון מקדים של ביצוע העבודה בצורה היעילה והטובה ביותר, יד מיומנת, ולא פחות חשוב – ציוד מקצועי וייעודי שיאפשר לאנשי המקצוע לחתוך את מעקה הבטון שלכם במהירות האפשרית.

חיתוך מעקה מתבצע בדרך כלל, ובמידה שבחרתם באנשי מקצוע המומחים בתחום הבטון במיוחד, באמצעות ציוד יהלום. ציוד יהלום הוא ציוד כבד, תעשייתי ועוצמתי אשר מאפשר למומחים לחתוך את מעקה הבטון שלכם "בקלות" יחסית. כל ציוד אחר שאינו מסור יהלום, יגרום לעבודה באיכות נמוכה, יצריך זמן רב באופן לא יעיל ולא מספק. זו בדיוק הסיבה בגלל מאוד כדאי לפנות לחברת ניסור בטון.

 

מהי חברת ניסור בטון?

כפי שהוזכר, כדי לבצע עבודת חיתוך או קידוח בבטון, ובפרט כדי לחתוך מעקה בטון, נדרש ציוד מיוחד. ציוד זה מצוי רק אצל אנשי מקצוע המתעסקים בתחום הבטון באופן ספציפי.

חברת ניסור בטון היא למעשה חברה גדולה, המעניקה שירותים ברחבי הארץ באמצעות ציוד ייעודי ואיכותי שיאפשר לכם להנות מזמינות, דיוק ואיכות עבודה טובה, שתתבצע בידי מקצוענים ללא תקנות וסכנות.

יתרונה של חברת ניסור בטון על פני בעל מקצוע העובד באופן אינדיבידואלי הוא יתרון הגודל. גודל החברה וריבוי אנשי המקצוע המועסקים בה מאפשר לה להחזיק במיטב המומחים לניסור בטון וכן במגוון של ציוד באיכות גבוהה. כך, תמיד יהיה לרשות חברת ניסור בטון את הציוד המתאים ואת אנשי המקצוע הטובים והזמינים ביותר לביצוע העבודה הספציפית הנדרשת אצלכם בבית, בזמן המתאים לכם.

 

מה צריך לדעת בטרם הזמנת חברה לניסור מעקות?

כאשר אתם נדרשים לחתוך מעקה בטון לשם הקטנתו או הנמכתו, או להסירו לחלוטין – כדאי לוודא כמה דברים עם חברת ניסור הבטון שלכם בטרם תזמינו את שירותיה. 

  • ודאו שהחברה לניסור בטון מעניקה שירותים באזור המגורים שלכם.
  • ודאו כי החברה מתעסקת בניסור וקידוח בטון באופן ספציפי, על מנת להבטיח את מקצועיותה בתחום זה.
  • ודאו כי חברת ניסור הבטון משתמשת בציוד יהלום, להבטחת איכות העבודה ויעילותה.
  • בקשו מאיש המקצוע להגיע לראות את השטח בטרם תבוצע העבודה, וכאשר הוא נמצא ובודק את המקום לצורך תכנון הניסור והחיתוך שנדרש, בקשו הצעת מחיר או טווח מחירים, מה שיאפשר לכם להימנע מעוגמת נפש בדיעבד, והפתעות בנוגע לתשלום.
  • וודאו את זמינות אנשי המקצוע, וקבעו עם חברת הניסור לתאריך המתאים לכם, כזה אשר מסונכרן עם שאר בעלי המקצוע שעובדים בביתכם.
  • בדקו כי חברת ניסור הבטון שאתם עובדים עימה ותיקה ובעלת ניסיון בתחום, כדי להבטיח הימנעות מביצוע עבודה חובבנית, שתגרום יותר נזק מתועלת. הסרת בטון צריכה להיעשות בצורה מדויקת ולא על ידי הריסה ברוטלית שתשאיר את השטח מאחור הרוס ללא תקנה.
דילוג לתוכן