ניסור מסתור כביסה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור מסתור כביסה הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר אצלנו בחברת המנסרים ביהלום. הדבר מתבצע על ידינו בשיטת היהלום, שמאפשרת לנו לנסר בטון בקלות לשם ביצוע שינויים בחללי הבית השונים.

אנו מחזיקים בניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום ניסור הבטון ומסוגלים לנסר מסתורי כביסה תוך השגת תוצאות מדויקות ביותר. מהו ניסור מסתור כביסה, באילו מקרים נרצה לנסר מסתור כביסה, איך מתבצע ניסור של מסתור כביסה בבית וכמה עולה ניסור של מסתור כביסה? הנה כל התשובות.

 

ניסור מסתור כביסה - המנסרים ביהלום
ניסור מסתור כביסה – המנסרים ביהלום

 

 

שינוי במסתור הכביסה – כבר לא קשה כמו בעבר

מסתור הכביסה הוא חלל חשוב מאוד בבית ורבים רוצים לבצע בו לעיתים שינויים לשם התאמה מלאה יותר לצרכים הפונקציונאליים והעיצוביים שלהם.

הבעיה עם מסתורי כביסה היא שהם עשויים מבטון עבה וחזק, לעיתים גם כזה שמחוזק בקורות ברזל חזקות, כך שלא פשוט לבצע בהם שינויים.

ובכן, מה אם נגיד לכם שכיום זה כבר לא קשה כמו בעבר ואפילו פשוט? כיצד? אם בעבר שבירת מסתור כביסה לשם ביצוע שינויים בבית חייבה שימוש בפטישים כבדים או מכשירי קונגו שסיפקו תוצאות לא מדויקות, לכלכו מאוד וגם חייבו כוח אדם רב שעלה המון כסף, הרי שכיום ניתן לבצע זאת באמצעות ניסור של הבטון שבמסתור הכביסה, ממש כאילו היה זה עץ פשוט.

 

מה זה בעצם ניסור מסתורי כביסה?

ניסור בטון למסתור כביסה ובכלל, מתבצע על ידי מסורי דיסק מיוחדים. ההבדל בינם לבין מסורי דיסק רגילים הוא בעוצמה הרבה שלהם שמאפשרת להם לחתוך כל סוג של בטון, כולל בטון מזוין.

הדבר מושג לא רק באמצעות מנוע עוצמתי אלא בעיקר בזכות אבקת היהלומים שמצפה את המסורים, והרי ידוע כי היהלום הוא החומר החזק בטבע. מסורי הדיסק מותקנים על גבי מסילות שמעוגנות בחוזקה על ידי קידוחים לקירות המועמדים לחיתוך. ברגע שהמסור מופעל, מזיזים אותו על פי תוואי המסילה וכך הוא חותך את הקיר בצורה ישרה ומדויקת ביותר.

השימוש במסורי היהלום היה נפוץ עד לא מזמן בעיקר לעבודות בנייה והריסה שונות, אך כעת ניתן להיעזר במסורים הללו גם לעבודות שיפוצים פרטיות, כמו המקרה של ניסור הקיר במסתורי כביסה.

 

מהם היתרונות של שיטת ניסור הבטון ביהלום?

ניסור מסתור כביסה ביהלום מספק, כאמור, תוצאות הרבה יותר מדויקות מאשר שימוש בפטישים כבדים או מכשירי קונגו. יש הרבה יותר שליטה על המסורים, מה שמאפשר להשיג את התוצאה הנדרשת בצורה יעילה ומהירה במיוחד.

במקרה של ניסור מסתור כביסה התוצאה הנדרשת יכולה להיות מושגת תוך מספר שעות בודדות. פעולת הניסור גם הרבה פחות מלכלכת בזכות מנגנוני הקירור שהמסורים כוללים, מה שמאפשר עבודה רציפה (המסורים לא מתחממים) וגם מסלק את הלכלוך בצורה יעילה.

 

באילו מקרים שירותי ניסור מסתור כביסה נדרשים?

ישנם מספר מקרים נפוצים שבהם יש צורך לנסר את מסתור הכביסה:

  • ניסור מסתור כביסה להרחבת הדירה – זהו למעשה המקרה הנפוץ ביותר. פתיחת הקיר של מסתור הכביסה כדי להרחיב את הבית יכולה להתבצע במקרה של מטבח או חדר רחצה שנמצאים בסמיכות למסתור הכביסה ושרוצים להגדילם על חשבונו. פעולת הניסור מאפשרת להסיר את קיר הבטון המשותף ביניהם בצורה בטוחה ומדויקת יותר.
  • שינוי החזית – ניסור מסתור כביסה יכול להתבצע גם בחלק החיצוני של המבנה ולא רק הפנימי. למשל, במקרה של רצון להרחיב את פתח החלון שליד מסתור הכביסה או להפוך את מסתור הכביסה למרפסת שמש, ניתן לבצע זאת באמצעות ניסור ללא שום בעיה מיוחדת.
  • מבנה מסוכן – במקרים של מסתורי כביסה ישנים שלגביהם נקבע כי הם עשויים לקרוס (מה שלעיתים מלווה בצו הריסה), רצוי לבצע את ההריסה באמצעות שיטות מתקדמות דוגמת ניסור יהלום.

 

ניסור מסתור כביסה – ההכנות וההיתרים שלפני הפעולה

לקוחות רבים פונים אלינו ושואלים האם נדרש היתר לפתיחת מסתור כביסה או עבור הפיכת מסתור כביסה לחדר?

התשובה היא כן, מאחר וכל שינוי שמשפיע על חזות המבנה או משנה את שטח הנטו שלו, מחייב קבלת אישור מהרשות המקומית. מעבר לזאת, יש לקחת בחשבון כי כל פרויקט ניסור מסתור כביסה כולל גם היבטים נוספים שחשוב לבדוק אותם מראש:

  • עמודים תומכים – לפני שמבצעים שינויים בקירות בטון של מסתורי כביסה צריך להיות בטוחים כי אין מדובר בעמודים תומכים, שכן פגיעה בקורות ועמודים עלולה לסכן את יציבותו של המבנה כולו!
  • קווי צנרת וחשמל – במסתורי כביסה עוברים פעמים רבות תשתיות שונות, דוגמת קווי צנרת וחשמל. לכן חשוב מאוד לוודא שאכן ניתן לבצע שינויים בחללים שכאלה, ואם כן, אז בצורה בטוחה שלא תסכן את מבצעי העבודה.
  • תשתיות לפעולת המסורים – מסורי היהלום עוצמתיים מאוד ועל מנת להפעילם חשוב כי יהיו בשטח חיבור למים (משמש כאמור לקירור המסורים ומאפשר עבודה רציפה שלהם) כמו גם חיבור חשמל תלת פאזי (בלעדיו המסורים לא יוכלו לפעול).

 

כאשר אתם מתקשרים איתנו, חברת המנסרים ביהלום, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה לא תתחיל לפני וידוא של כל ההיבטים החשובים הללו.

אנחנו נגיע אליכם עם נציג מטעמנו על מנת לבדוק את השטח ואף נדאג לשלוח אליכם מהנדס קונסטרוקטור על מנת שייתן את חוות דעתו באשר לאפשרות לבצע במקום פעולות ניסור.

את חוות הדעת נשלח לרשות המקומית לשם קבלת האישור הסופי לתחילת העבודות. ובנוגע לתשתיות המתאימות? אם אין לכם כאלה, נדאג לספק לכם אותן במסגרת השירות שלנו.

 

כמה עולה ניסור מסתור כביסה?

מחיר פתיחת מסתור כביסה באמצעות ניסור יהלום נקבע בהתאם למספר קריטריונים:

  • סוג הקיר – המחיר עבור ניסור קירות פנימיים יהיה בדרך כלל זול יותר מאשר ניסור של קירות חיצוניים וזאת בשל ההיבט הבטיחותי הנדרש בעבודה עם קירות חיצוניים (למניעת נפילה של בטון כלפי מטה).
  • עובי הקיר – ככל שהקיר עבה יותר כך יותר קשה לנסר אותו והדבר מחייב שימוש במסורי דיסק בקוטר גדול יותר, שהמחיר שלהם יקר יותר.
  • סוג הבטון – אם מדובר במסתור כביסה שכולל בטון מזוין (בטון מחוזק בברזל), מחיר הניסור יהיה גבוה יותר מאשר עבודה עם בטון רגיל.
  • נגישות – ככל שהעבודה מתבצעת בתנאים יותר מורכבים (עבודה בגובה, למשל) כך היא תהיה יקרה יותר, על פי רוב בשל צרכי הבטיחות המורכבים יותר בהתאם.

 

ישנם גם שיקולים נוספים שיקבעו את המחיר שיגבה מכם עבור ניסור מסתור כביסה, כמו גודל המסתור, מספר הניסורים הנדרשים, גובה ביצוע העבודות (נדרש שרוול פינוי מתאים וכוח עבודה מיומן בעבודה בגובה), האם במקום ישנן תשתיות נדרשות לפעולת כלי החיתוך (חשמל, מים), האם העבודה כוללת גם פעולות נוספות כגון קידוח בטון ליצירת תשתיות חדשות, האם המחיר כולל גם טיפול בהגשת האישורים הנדרשים לרשות המקומית (לרבות הזמנת קונסטרוקטור) והאם תרצו שגם נפנה את הפסולת בסיום העבודות.

בכל מקרה, אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו את המחירים המשתלמים וההוגנים ביותר עבור שירותי ניסור מסתורי כביסה וניסור בטון בכלל ותוכלו להיות בטוחים לגבי איכות העבודה שתבוצע.

ריכזנו עבורכם את המחירים המומלצים עבור שירותי ניסור מסתור כביסה בטבלה מסודרת בדף הבא.

 

מוזמנים לצלצל אלינו לשם קביעת ייעוץ ראשונית והזמנת ביקור של מנהל עבודה מטעמנו במתחם המדובר. לאחריהם תקבלו מאיתנו את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי האפשרות לבצע ניסור במסתור הכביסה שלכם והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן