ניסור קירות בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

במקרים רבים של שיפוץ דירה או שינויים במבנה קיים עולה הצורך בביצוע ניסור קיר בטון. צורך זה יכול לנבוע כתוצאה מהגדלה של חדר או חלל במבנה, יצירת פתח כדי לנצל את החלל טוב יותר, שינויים במפתח דלת או במקרים של הגדלה או הוספה של חלון ועוד. מבנים רבים בארץ עושים שימוש עיקרי בבטון, הבטון הוא חומר חזק ביותר שמקנה למבנים חוזק ויציבות. כאשר מבצעים פעולה לשינוי מבנה קיים, חשוב לעשות זאת אחרי יעוץ עם אנשי מקצוע מתאימים ובעזרתם של גורמים מנוסים.

טרם ביצוע העובדה חשוב להכין את הסביבה ולפנות את האזור, כדי שיהיה לצוות קל ונוח להציב את המסור ולעבוד בצורה חופשת. פינוי החלל חיוני גם כדי להגן על חפצים ורהיטים. במידה ופינוי אינו מתאפשר, מומלץ לכסות את הרכוש. חיתוך בטון ללא מים אינו אפשרי שכן החיכוך הנוצר במהלך הניסור מחמם מאוד את הדיסק, המים מאפשרים את הקירור שלו, ואת המשך פעולתו התקינה של הדיסק. המים גם מונעים מהאבק הרב שנוצר בעת החיתוך להתפזר לכל עבר. כדי לחסוך בעבודת ניקיון מיותרת בתום הניסור, כדאי להכין תשתית שתאפשר למים עם האבק לזרום ישירות אל הביוב, או להתנקז למקום נבחר.

מדוע חשוב לבצע ניסור בבטון אך ורק עם חברה מקצועית בתחום?

כל פרויקט של ניסור קירות בטון הינו פעולה מורכבת הדורשת ידיים מקצועיות וכלי עבודה מתאימים. דבר זה נכון עוד יותר כאשר מדובר בניסור בטון של חלק הצמוד אל מבנה קיים. אז עולה הצורך להוריד את החלק הנדרש מבלי לפגוע או לסדוק את החלק הצמוד. הזמנה של אנשי מקצוע מנוסים בעלי מוניטין היא הכרחית על מנת להבטיח ניסור נקי ומדויק. לעיתים מדובר בעובדה מורכבת המשלבת עבודה בגובה, או מקום הדורש עבדה בתנאים מגבילים. במקרים אלו של עבודה מיוחדת או חריגה, יצירת קשר עם קבלן ביצוע מקצועי, הופכת להיות חשובה עוד יותר. חברה  מקצועית תגיע אלכם עם כלים מתאימים על מנת לבצע את העבודה הנדרשת.

אם אתם מחפשים ניסור קיר בטון מחיר הינו רק פרמטר אחד וחשוב לא פחות לוודא שאתם עושים זאת עם חברה מקצועית בעלת ותק וניסיון בתחום זה. חברת המנסרים ביהלום הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הקידוח והניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול חברות רבות ומגוונות במשק הישראלי, כולל עבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות בארץ. החברה מתמחה בניסור בטון בכל עובי וגודל קיים, וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ ותיקון מבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, הריסות מבנים ועוד.

לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן