ניסור מדרגות בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור של יציקות בכלל וניסור של מדרגות בטון בפרט הוא פעולה מורכבת הדורשת עבודה של צוות מיומן ומקצועי. הבטון הינו חומר קשה ביותר המשמש כחומר יסוד במרבית המבנים ברחבי הארץ. חומר זה מתאים לשימוש בבניה, שכן הוא חזק ביותר ומחזיק מעמד שנים רבות. על מנת להוסיף לו חוזק וגמישות מסוימת, מכניסים ליציקות הבטון גם ברזל, מה שהופך את החומר לקשה עוד יותר, ואת פעולת הניסור שלו, במידת הצורך, לקשה ומאתגרת עוד יותר. ניסור בטון מצריך שימוש בכלים ייעודיים ובראשם מסור דיסק, מצופה ביהלומים. כידוע היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, ולכן הוא גם המתאים ביותר לניסור בטון.


מדוע חשוב ליצור קשר עם חברה מנוסה ומקצועית?

ניסור בטון מתאפשר בעצם על כל סוגי הבטון הקיימים, ובהם קירות בטון בעוביים שונים, ניסור של דלתות, חלונות ומפתחים שונים, ניסור מדרגות בטון, מרפסות, חומות ועוד. מסור יהלום לחיתוך בטון הוא רב עוצמה ולכן זקוק לתשתית מתאימה של חשמל. מרבית המסורים עובדים בעזרת חיבור חשמל תלת פאזי, ולכן כדאי לוודא עם החברה שמבצעת את החיתוך, מהי עוצמת החשמל הנדרשת לשם ביצוע הפעולה ולהכין תשתית מתאימה. חשוב לציין שחברה מקצועית ומנוסה בתחום תביא אתה את הגנרטור שלה על מנת לספק את עוצמת החשמל הנדרשת עבור הדיסק. סוג הבטון והעובי שלו מגדירים גם את סוג הדיסק והקוטר הנדרש, על מנת לבצע את הפעולה בצורה חלקה ומדויקת.

כדי להבטיח ביצוע תקין ומדויק של העבודה, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועת ומנוסה בתחום של ניסור בטון בכלל וניסור מדרגות בטון בפרט. חשוב לזכור כי החלק אותו מנסרים עדיין מחובר למבנה, שחשוב שימשיך לעמוד בצורה חזקה ויציבה, גם לאחר החיתוך. לכן מומלץ לפנות למומחים שיגיעו עם כלים מקצועיים ומתאימים. פעולה זו תבטיח חיתוך חד וחלק, מבלי לגרום נזק משני, כמו זעזועים וסדקים למבנה הקיים. חברה מקצועית תבצע עבורכם את החיתוך בצורה יעילה, נקייה ומהירה.

חברת המנסרים ביהלום הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הקידוח והניסור בבטון. החברה בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ – 20 שנים, ומחזיקה בעובדים מיומנים ומקצועיים וכמו כן ציוד וכלים מתקדמים וחדשניים לביצוע הפעולות הנדרשות. החברה מתמחה בניסור בטון בכל עובי וגודל קיים, וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף, החברה מבצעת שיפוץ ותיקון מבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, הריסות מבנים ועוד.

לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן