פתיחת חלון בקיר בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור בטון לחלון – פתיחת פתח לחלון בקיר בטון

פתיחת פתח לחלון בקיר בטון מהווה את אחת הפעולות המבוקשות ביותר במהלך שיפוץ ביתי וכיום ניתן לבצע זאת בקלות יחסית באמצעות שירותי ניסור בטון.

הדבר מונע את הצורך בשימוש בפטישים כבדים או במסורי דיסק רגילים, מאפשר תוצאות מדויקות בהרבה, תוך חיסכון רב בעלויות, בזמן העבודה ובכמות הלכלוך.

ניסור פתח לחלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו בחברת המנסרים ביהלום ואנו מציעים לכם את השירותים שלנו בכל רחבי הארץ.

בעבר, ניסור חלון בתוך קיר מבטון הייתה פעולה מסובכת אשר הייתה עלולה לגרום לנזק משמעותי לקיר. אולם כיום, עם חברת המנסרים ביהלום, הפעולה הזו פשוטה מתמיד. כיצד? להלן הפרטים.

איך יוצרים פתח חלון בבטון באמצעות שיטת ניסור הבטון, מהם היתרונות של ניסור בטון לחלון לעומת השיטות הישנות, כמה עולה לפתוח חלון בקיר בטון באמצעות ניסור ותשובות לשאלות נוספות הקשורות בשירות זה – את הכל תבינו מיד.

 

פתיחת חלון בקיר בטון
ניסור בטון לחלון – פתיחת פתח לחלון בקיר – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור לחלון בבית – מה זה בדיוק? ואילו יתרונות יש לכך?

עד לפני שנים אחדות, הדרך היחידה באמצעותה ניתן היה לבצע פתיחת פתח לחלון בקיר בטון הייתה אך ורק באמצעות שימוש בפטישים כבדים או במסורי דיסק שלא היו מספיק חזקים. הדבר סיפק תוצאות לא מדויקות וגם היה מאוד יקר, בשל הזמן הרב שנדרש לביצוע המשימה וכוח האדם הרב. מעבר לזאת, פרויקט שכזה גם גרם להרבה מאוד לכלוך ורעש בלתי נסבל.

שיטת ניסור הבטון שינתה את התחום לחלוטין וזאת בזכות טכנולוגיה חדשנית שכוללת שימוש במסורי דיסק ייעודיים ועוצמתיים שמצופים באבקת יהלומים. זוהי הסיבה שהשירות קרוי גם ניסור יהלום.

אבקת יהלומים עשויה מהחומר החזק ביותר בטבע כך שהלהבים המצופים בה, בשילוב הכוח האדיר של מסורים ייעודיים אלו, מצליחים לנסר בבטון בקלות כאילו היה זה עץ ולעשות זאת בדיוק רב.

קיימים כמה סוגים של מסורי דיסק שמסוגלים לנסר כל סוג של בטון, גם בטון מזוין, כך שלמעשה גם ניסור חלון במקלט או ממ"ד הוא דבר אפשרי בהחלט.

יתרון נוסף שמציעה השיטה הוא היווצרות של הרבה פחות לכלוך במהלך העבודה. הדבר מתאפשר באמצעות מערכת קירור מים שפועלת בזמן הניסור עצמו. הדבר הכרחי לשם אפשרות פעולה רציפה של המסורים ועל הדרך גם תורם לניקוי המתחם כל העת. המים למעשה לוכדים את ענן האבק שנוצר בעת הניסור ומונעים את התפזרותו לכל עבר.

 

פתיחת פתח לחלון בקיר בטון – כיצד מבוצעת פעולת הניסור?

ניסור בטון לחלון, בין אם לשם יצירת חלון חדש או לשם הרחבת חלון קיים, הוא דבר שחייב להתבצע בדיוק מירבי, תוך שמירה קפדנית על הבטיחות.

על מנת להשיג את אותו הדיוק, העבודה מתחילה ראשית כל בהתקנת מסילות על גבי הקירות, עליהן יעבור המסור על פי התוואי שנקבע מראש, כך שהפתח שייווצר יהיה בדיוק במידות הנדרשות. במידה ומדובר בחלון גבוה (למשל חלון גג), יש לאבטח את חתיכת הבטון המוסרת באמצעות כבלים על מנת למנוע את נפילתה מטה.

בכל המקרים, מתחת לחלון נדאג להציב גם אלמנטים שונים (כגון צמיגים ומזרנים מיוחדים) שאמורים לבלום את נפילת חתיכת הבטון המנוסרת ולמנוע פגיעה ברצפה. 

 

היתרים נדרשים לפני ניסור בטון לחלון בבית

לקוחות רבים פונים אלינו ושואלים אותנו האם מותר לפתוח חלון בקיר ללא היתר?

ובכן, הדבר תלוי בסוג הקיר ולמעשה גם במקום המגורים שלכם. בכל מקרה, אסור בשום אופן לבצע פעולת ניסור בקיר בטון ללא קבלת ייעוץ מקדים מקונסטרוקטור מקצועי (מהנדס בניין) על מנת שיאשר כי הדבר אכן אפשרי.

במידה ומדובר בקיר פנימי רגיל, הרי שאין צורך בקבלת היתר אלא רק באישור מהמהנדס להתחיל בעבודות.

במידה ומתברר שמדובר בקיר תומך, הרי שיש לקבל אישור בכתב מהקונסטרוקטור, כשחלק מהרשויות המקומיות אף מחייבות את הגשת תוצאות הבדיקה שלו, על מנת שיאשרו אותה באופן סופי.

ומה לגבי קירות חיצוניים? קירות אלו אינם תומכים במבנה ולמעשה מהווים רק את המעטפת החיצונית שלו ולכן הסרתם על פי רוב אינה אמורה להשפיע על יציבות המבנה. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון כי משום שהקירות החיצוניים משפיעים על חזות המבנה, ישנן רשויות מקומיות מסוימות שבכל זאת מחייבות קבלת היתר לפתיחת חלון בקיר חיצוני לפני ביצוע העבודות, וכך גם לגבי הגדלת חלון בקיר חיצוני. ההבדלים בין פתיחת חלון בקיר פנימי לבין פתיחת חלון בקיר חיצוני, קשורים, אם כן, הן לביצוע העבודה עצמה והן מבחינה רגולטיבית מבחינת העמידה בתנאים של כל רשות מקומית.

 

הכנות נדרשות לפני התחלת עבודות ניסור חלון

קיבלתם את כל האישורים וההיתרים הנדרשים? כעת עליכם לדאוג למספר הכנות נדרשות שיאפשרו את ביצוע עבודות ניסור הבטון בצורה יעילה ומוצלחת, ללא עיכובים מיותרים:

  • תשתית מתאימה – הן מבחינת חשמל (חיבור תלת פאזי) והן מבחינת חיבור מים, על מנת שהמסורים העוצמתיים יוכלו לעבוד בצורה רציפה וללא שום בעיה כלשהי. במידה וישנה בעיה תשתיתית, ניתן לפתור זאת על ידי מתקני אספקת מים וגנרטורים שאנחנו נספק לכם.
  • פינוי האזור – הן מבחינת חפצים, על מנת שלא יפריעו לעובדים או יפגעו במהלך העבודה (רצוי להעביר אותם לחדר אחר ובמידה והדבר לא אפשרי, פשוט לעטוף אותם בסדינים או בנילונים) והן מבחינת עוברי אורח מתחת לבניין (במקרה הזה, אנחנו נדאג לכך).
  • הודעה לשכנים – על כך שרעש חזק צפוי במהלך העבודות, אך כאמור, לתקופה קצרה, שאין מה להשוותה לביצוע עבודות בטון באמצעות פטישים כבדים.

 

כמה עולה ניסור בטון לחלון? מחירים

ישנם מספר גורמים שקובעים את העלויות של ניסור פתח לחלון בקיר בטון:

  • עובי הקיר – ככל שמדובר בקיר עבה יותר, כך יש להשתמש בציוד יותר מסיבי וכבד ועלות העבודה תתייקר.
  • סוג הבטון – ישנם סוגים שונים של בטון, כגון יציקות בטון (בחדרי ממ"ד ומקלטים), בטון מזוין (מחוזק בברזל), קירות בלוקים ועוד, כאשר עבור כל סוג של קיר התמחור יהיה שונה.
  • גודל הפתח – העלויות של ניסור פתחים לחלונות תלויות גם בהיקף עבודה, כלומר, במספר המטרים הנדרש לניסור.
  • מורכבות העבודה – ישנן עבודות ניסור בטון שנחשבות למורכבות יותר, כגון המקרה שבו רוצים לבצע ניסור בטון לחלון גבוה יחסית, מה שמחייב עבודה בגובה.
  • השגת האישורים – עלות פתיחת חלון בקיר פנימי יכולה לכלול בתוכה גם את כל נושא קבלת האישורים וההיתרים הנדרשים על ידי החברה המבצעת, וכך גם לגבי מחיר פתיחת חלון בקיר חיצוני.

לצפייה בטווח מחירים של ניסור בטון לחלון כפי שמוצע לכם אצלנו בחברת המנסרים ביהלום – ניתן לעבור למחירון.

 

ניסור חלון בקיר בטון
ניסור חלון בקיר – יצירת פתח לחלון בבית

 

המנסרים ביהלום – כל הסיבות לבחור בנו

ניסור חלון בתור קיר מבטון היא עבודה למקצוענים בלבד – ענף השיפוצים הוא כידוע ענף פרוץ בו עוסקים לא מעט חובבנים אשר מבצעים עבודות מורכבות ביותר. למעשה, אנו עדים לא פעם בתקשורת למקרים בהם אנשים שילמו ממיטב כספם לטובת ביצוע עבודה של ניסור חלון בתור קיר מבטון.

אולם נותרו עם שוקת שבורה וזאת לאור עבודה חובבנית וללא הקפדה על בטיחות עבודה, אשר גרמה לנזק משמעותי ביותר לקיר עצמו כמו גם לסביבה. דבר שאילץ אותם להוציא סכום כסף משמעותי נוסף.

לכן, זכרו כי עבודה של ניסור חלון בתוך קיר מבטון חייבת להתבצע רק ע"י חברה מקצועית אשר בקיאה בתחום ויודעת לבצע את העבודה הזו בצורה הטובה ביותר.

אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו לא רק את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי ניסור לחלונות אלא גם את העובדים המקצועיים ביותר.

אנו משתמשים בכלים המתקדמים והחדשניים ביותר, מה שמבטיח לכם עבודה מקצועית ומדויקת, בדיוק כפי שרציתם ותכננתם. גם מבחינת בטיחות אתם יכולים להיות רגועים, שכן אנו מקפידים על כל הוראות הבטיחות שנקבעו בחוק ואף מבוטחים בביטוח רחב היקף, על כל צרה שלא תבוא.

אנו גם נקפיד לפנות את הפסולת בסיום העבודות למקומות מורשים על פי חוק, כך שאתם מקבלים מאיתנו שירות מלא משלב התכנון, דרך הניסור בפועל ועד להשארת השטח נקי לגמרי מכל פסולת בטון שהיא. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים.

לקריאה נוספת: ניסור קירות בטון

דילוג לתוכן