ניסור וביקוע סלעים – המדריך המלא

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אומרים כי הסלע הוא הדבר הקשה ביותר לחיתוך. היום, באמצעות כלים מתאימים, ניתן לבצע ניסור, ביקוע וחיתוך סלעים.

נקודות חשובות לפני ניסור וביקוע סלעים

במידה ויש צורךנ בניסור וביקוע סלעים, חשוב להזמין חברה המתמחה בעבודה שכן לה יש את הכלים וצוות מיומן שיעשה את העבודה בצורה המקצועית ביותר. לפני עבודת החיתוך בסלע, יש לוודא כמה דברים חשובים כגון:

  • מה גודל הסלע שיש לבקע או לחתוך וכן, לאיזו רמה יש צורך לחתוך
  • מאיזה חומר מורכב הסלע ואם יש בו חומרים נוספים
  • האם ניתן יהיה לבצע את העבודה ביום אחד, או בגלל מורכבות העבודה וגודל הסלע, ייתכן ותזדקקו לעוד מספר ימי  עבודה.

הפרטים הללו חשובים מאוד על מנת שהעבודה תהיה יסודית ומהירה. את העבודה, יש לבצע באמצעות מכשירים כבדים כמו מקדחות מיוחדות, מכונות בלחץ מים גבוה, מסורים חשמליים ועוד. רק אנשי מקצוע המתמחים בביקוע ובחיתוך הסלעים ידעו כיצד לבצע עבודה מורכבת זו על הצד הטוב ביותר תוך הקפדה על כללי הבטיחות.

 

מתי יש צורך לבצע עבודות ניסור וביקוע סלעים?

כפי שהזכרנו קודם לכן, יש מקרים שונים שבהם ניתן להזמין עבודות בסלע. בניהם:

  • פינוי סלעים מהשטח כאשר יש צורך לסלול כבישים ונתיבים נוספים
  • בנייה של מבנה חדש במקום שיש בו סלעים שמפריעים לבנייה ולעבודות הבטון.
  • כאשר לא ניתן להעמיס את הסלעים על משאיות הבנויות להובלה של הסלעים, הברירה שנותרת בפנינו, היא לבצע ביקוע וחיתוך בהם, כך שניתן יהיה להקטין את גודלם.
  • מבחינה עיצובית סלעים משמשים לחיפוי קירות או קישוט בגינות, כך שהגינה תשלב אלמנטים מהטבע. בעבודות אילו, יש לבצע עבודת פירוק וחיתוך סלעים..

אם ברצונכם לבצע עבודה של חיתוך סלעים וביקועם חשוב מאוד להזמין חברה המתמחה בכך שנים רבות, שיש לה מוניטין ותעודות מתאימות, בכדי שתהיו בטוחים, כי מדובר בחברה מקצועית ואמינה, המחזיקה בכלים הנדרשים לעבודה מיוחדת זו.

 

ניסור וביקוע סלעים לצרכים לאומיים, עסקיים ופרטיים

על פי הנקודות הקודמות, ניתן לראות כי העבודה המיוחדת והמורכבת של חיתוך הסלעים, מבוקשת לכמה וכמה מטרות, ובניהם צרכים לאומיים, עסקיים ופרטיים. בעת ההכנה לעבודה, כדאי לברר לגבי הכלים העדכניים ביותר המיועדים לעבודה זו. הקידוח בסלעים ופירוקם, מתבצע באמצעות מכונות ניסור כבדות, מסוג יהלום, כאשר על שרשרת המסור, יש יהלומים תעשייתיים שהם אלה שמסוגלים לנסר חומרים קשים בטבע, כגון סלעים. לסיכום, מדובר בעבודה מורכבת שיש לנקוט בה בזהירות, תוך דיוק רב.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניסור וביקוע סלעים.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 1-700-707-703 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן