ניסור דלת בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור דלת מבטון היא פעולה מורכבת ביותר אשר מחייבת עבודה עם כלים מקצועיים כמו גם ניסיון בתחום.

ניסור פתח לדלת בקיר בטון היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר כאשר רוצים לבצע שינוי כלשהו בבית. עד לא מזמן, על מנת לבצע שינוי במבנה בטון קיים, הדבר היה אפשרי רק באמצעות שימוש בשיטות מסורבלות, מלכלכות ולא מדויקות, דוגמת שימוש בפטישים כבדים או מסורי דיסק רגילים שלא באמת מיועדים לשימוש בבטון. כיום ישנה אפשרות הרבה יותר חדשנית ויעילה שחשוב שתכירו – ניסור בטון. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מתמחים בכך ומבצעים זאת באמצעות שימוש במסורים עוצמתיים, חדשניים ומתקדמים, מה שיספק לכם תוצאות בגימור מדויק ומושלם.

איך עושים פתח לדלת בקיר באמצעות ניסור הבטון, מהם היתרונות של ניסור פתח לדלת בקיר בטון לעומת השיטות הישנות, כמה עולה ניסור פתח לדלת בקיר בטון, מהן ההכנות הנדרשות לביצוע העבודות ומדוע הבחירה בנו המנסרים ביהלום מהווה את הבחירה הטובה ביותר לביצוע המשימה? הנה התשובות.

 

ניסור דלת בטון - המנסרים ביהלום
ניסור לדלת – פתיחת פתח לדלת בקיר בטון – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור לדלת בטון – למה הכוונה? ומהם היתרונות של השיטה?

בטרם נפרט כיצד ניתן לבצע ניסור פתח לדלת בקיר בטון, כדאי שנסביר לכם מהו בכלל ניסור בטון. מדובר בשיטה אשר כוללת שימוש במסורי דיסק חדשניים שהלהבים שלהם מצופים באבקת יהלומים מיוחדת (זהו למעשה החומר החזק בטבע). העוצמה האדירה של המסורים הללו מאפשרת לנסר כל קיר בטון (אפילו בטון מזוין) בצורה קלה ומהירה, ממש כאילו היה מדובר בעץ פשוט. למעשה, באמצעות המסורים הללו ניתן לבצע לא רק ניסור בטון לדלת אלא גם לחלון ואף לבצע משימות נוספות כמו ניסור מדרגות, ניסור מרפסות שירות ועוד.

היתרון המרכזי של פתיחת פתח לדלת בקיר באמצעות ניסור בטון לעומת השיטות הישנות הוא הדיוק הרב, שלעולם לא ניתן להשיג באמצעות שימוש במסורי דיסק רגילים ובטח שלא באמצעות פטישים כבדים. יתרונות נוספים הם פחות לכלוך ומהירות הביצוע. הדבר מושג באמצעות מנגנון קירור מים שמאפשר למסורים העוצמתיים לעבוד בצורה רציפה מבלי להתחמם וגם להיפטר מהלכלוך באותו הרגע. עצם העובדה שמדובר בפעולה שמבוצעת בצורה מהירה יותר גם מוזילה רבות בעלויות, וזהו יתרון חשוב מאוד כאשר נכנסים לפרויקט שיפוץ כלשהו.

 

ההכנות לקראת יצירת פתח לדלת בקיר בטון באמצעות ניסור

ניסור פתח לדלת בקיר בטון הוא לא פעולה שניתן לבצע ככה סתם, גם לא במקרה ורוצים לבצע הרחבת פתח לדלת שכבר קיימת בקיר. יש לזכור שפעמים רבות הקיר או הדלת ממוקמים בצורה שאמורה לתרום ליציבות המבנה ושכל שינוי ולו הקטן ביותר עלול לגרום להתמוטטות מסוכנת. מסיבה זו, הדבר הראשון שיש לבצע לפני יצירת הפתח הוא להיוועץ עם קונסטרוקטור (מהנדס בניין) ולקבל את אישורו שאכן אין שום מניעה בטיחותית לבצע שינויים בחלק זה של המבנה. ישנן רשויות מקומיות שאף מחייבות לאחר ביצוע הבדיקה את הגשת המסקנות של המהנדס לאישור סופי שלהן.

מעבר לזאת, ישנן עוד מספר הכנות שיש לדאוג להן מראש לפני שמתחילים בפעולת הניסור:

* מקור מתח מתאים – מסורים שבאמצעותם ניתן לבצע ניסור דלת מבטון בשיטת היהלום הם עוצמתיים ביותר ועובדים במתח גבוה, מה שאומר שהם מחייבים חיבור תלת פאזי. במידה ואין בשטח חיבור שכזה, תוכלו להזמין מאיתנו גנרטור שכן יאפשר את העבודה, בתוספת עלות שאינה גבוהה מידי.

* חיבור למים – מסורי היהלום מנסרים בתוך בטון חזק מאוד, מה שיוצר חום אדיר בלהבים ובמנוע שלהם תוך כדי העבודה. הדרך למנוע נזק ללהבים ולסייע בעבודה רציפה ומהירה היא פשוט לקרר אותם כל הזמן באמצעות מים, שגם לוכדים את האבק שנוצר בזמן הניסור ומונעים הצטברות לכלוך. זוהי הסיבה שיש לוודא כי קיים מקור לחיבור צינור מים בקרבת העבודות.

* פינוי האזור – בעת ביצוע עבודות ניסור בטון, חתיכות בטון גדולות מוסרות ולכן יש לוודא כי האזור של הקיר המנוסר מפונה מאנשים וחפצים שעלולים להיפגע אך גם להפריע למהלך העבודה התקין והבטוח של העובדים. אנחנו נדאג לכל הקשור לפינוי האנשים מהאזור ואת החפצים תוכלו להעביר לחדר אחר או להגן עליהם באמצעות ניילונים וסדינים בכדי שלא יינזקו ממים ואבק.

* להודיע לשכנים – ניסור פתח לדלת בקיר בטון באמצעות שיטת היהלום אומנם נחשב להרבה יותר מהיר לעומת שימוש בפטישים כבדים, אך רעש רב עדיין יגרם במהלך העבודות. לכן רצוי שתודיעו לשכנים מראש על כך, על מנת לשמור על שכנות טובה.

 

ניסור פתח לדלת בקיר בטון – דגשי הביצוע עצמו

לאחר שהתקבלו כל האישורים הנדרשים וגם בוצעו ההכנות הנדרשות, ניתן להתחיל בביצוע הניסור עצמו. ניסור דלת בטון בצורה מקצועית מבוצע על ידנו באמצעות מספר שלבים:

– מדידות וסימונים – מידות הדלת חייבות להיות מדויקות, בדיוק כפי שמתבקש על ידי הלקוח, תוך כדי השארת מקום למשקופים כמובן. המדידה מתבצעת על ידנו מספר פעמים על מנת להיות בטוחים בתוצאה הסופית, מאחר והיא בלתי הפיכה לאחר הניסור.

– פעולות הגנה נוספות – מלבד פעולות ההכנה המקדימות שתוארו לעיל, מבצעים העובדים שלנו גם מספר פעולות נוספות שנועדו להגן על מבנה הבית ובעיקר על הרצפה, שעליה עתידה ליפול חתיכת הבטון המוסרת. ההגנה מבוצעת על ידי הצבת צמיגים או ספוגים מיוחדים שבולמים את הנפילה בצורה רכה וללא גרימת נזק.

– הכנת התשתית לניסור – מסורי היהלום הם כל כך מדויקים מאחר והם אינם מופעלים באופן מלא על ידי העובדים. את המסורים מתקינים על גבי מסילות שנקדחות בחוזקה לקיר ואז העובד נדרש רק להסיע אותם, מה שמונע טעויות בדיוק. המסילות מוצבות לרוב לאורך הקיר ולפי תוואי הדלת העתידית, כאשר לעיתים מבוצעים קידוחים בפינות, מה שמסייע לניתוק הסופי של הבטון וליצירת הפתח.

– ביצוע הניסור וניתוק הבטון המוסר מהקיר – בשלב זה, כאמור, העובדים מסיעים את המסור על גבי המסילות עד שנוצר מעין מלבן של בטון שכלוא בתוך מסגרת הקיר שלו. לאחר מכן, כל שיש לעשות הוא לדחוף בזהירות את חתיכת הבטון שנוסרה והיא נופלת על אמצעי הבלימה שהוצבו מבעוד מועד. כאשר מדובר ביצירת פתח גדול במיוחד, ישנה האפשרות לחבר לחתיכת הבטון המוסרת חבלים ואמצעים אחרים על שרשראות או גלגלי שיניים על מנת לשלוט על הנפילה ולהאט אותה, כל זאת על מנת למנוע נזק לרצפה ושאר המבנה.

בסיום העבודה יש לפנות את פסולת הבטון לאתרים המורשים לכך על פי חוק וכמובן שאנחנו מקפידים על כך. לא אחת יש לפנות את חתיכת הבטון שהוסרה על ידי מנוף ומשאית גדולה וגם מהבחינה הזאת אנחנו דואגים לכך. אפשרות נוספת היא להמשיך ולנסר את חתיכת הבטון המוסרת לחתיכות קטנות יותר ולפנות אותן לפח באמצעות מגלשה, מה שמתאים בעיקר כשמדובר בעבודה בדירה גבוהה.

 

ניסור דלת מבטון – כיצד זה מתבצע?

ע"פ המומחים של המנסרים ביהלום, ניסור דלת מבטון היא עבודה מדויקת אשר מצריכה ביקור מקדים במקום בו עומדת להתרחש העבודה כמו גם קבלת אישור ממהנדס לביצוע העבודה. חשוב לזכור כי ללא אישור מהנדס, לא ניתן לבצע את העבודה וזאת מתוך חשש כי המבנה עצמו יקרוס לחלוטין.

על כן, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לבקש אישור כזה ולהציגו בפני איש המקצוע כך שהוא יידע באופן ודאי כי אכן ניתן  לבצע את הפעולה הזו.

לאחר מכן ייעשה שימוש במסור קירות אשר הוא בעל להב של יהלום, שהוא כאמור החומר החזק ביותר בטבע ואשר יכול לאפשר את הניסור בדרך מהירה ויעילה.

ההפעלה של המכשיר הזה מחייבת ניסיון כמו גם התמקצעות, ולכן מומלץ שלא לרכוש את המסור הזה דרך חנות מקצועית אלא לפנות רק לחברה אשר מחזיקה ברשותה את המכשור הזה.

למעשה, כפי שמסבירים בחברת המנסרים ביהלום מדובר במכשיר בטיחותי מאוד וזאת משום שהוא נשלט ע"י שלט, כאשר הכוח הפיזי אשר מופעל הוא נמוך אך מדויק.

רמת הדיוק של המסור הזה היא גבוהה ביותר, ומאפשרת לבצע חיתוך נקי מאוד של הדלת בתוך קיר הבטון, בתוך פרק זמן קצר יחסית ובמידה ואכן נלקח איש מקצוע אשר בקיא בתחום ויודע לתפעל את המכשיר כהלכה ובהתאם לכל כללי הבטיחות המחמירים ביותר, הן לשם ביטחונו האישי והן לשם ביטחון המבנה והחשש שהוא יקרוס כתוצאה מהפעולה הזו, אשר היא כאמור מורכבת ביותר.

 

כמה עולה ניסור פתח לדלת בקיר בטון? מחירים

מחיר יצירת פתח לדלת בקיר בטון באמצעות ניסור יהלום נחשב למאוד משתלם לעומת השיטות הישנות והוא נקבע על פי מספר גורמים:

  • עובי הקיר – עלות פתיחת דלת בקיר בטון מתייקרת ככל שמדובר בבטון עבה ומסיבי יותר, מאחר והדבר מחייב שימוש במסורים וכלי עבודה חזקים יותר.
  • סוג הבטון – ישנם סוגים שונים של בטון, חלקם מקשים הרבה יותר על עבודת הניסור מאשר אחרים. בטון מזוין ועבה נחשב לקשה ביותר לניסור והמחיר עבורו יקר יותר מאשר בטון דק יותר.
  • מורכבות העבודה – כאשר מדובר על ניסור פתח לדלת בקיר בטון שממוקם בצורה סטנדרטית, הביצוע יתאפשר בצורה הרבה יותר נוחה ולכן יהיה זול יותר. במידה ומדובר בקיר שאינו נגיש, למשל בעליית גג או במקום צפוף יחסית, הדבר עשוי לייקר את העבודה.
  • תשתיות – במידה ולא קיימות תשתיות מתאימות או פעילות במבנה (כאמור, חיבור תלת פאזי וחיבור מים), יש צורך באלטרנטיבות שהשכרתן מחייבת תוספת עלויות.

כאשר אתם בוחרים בנו לביצוע עבודות ניסור בטון כלשהן, אתם יכולים להיות בטוחים שמלבד מחיר משתלם, תקבלו בסיום העבודה את התוצאות המדויקות בגימור הטוב ביותר, בדיוק כפי שדמיינתם. אנו מבצעים את כל העבודות שלנו באמצעות הכלים החדשניים ביותר בתחום ניסור הבטון ופועלים על פי כל הוראות הבטיחות שנקבעו בחוק ואשר מקובלות בשוק. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.

 

ניסור דלת בתוך קיר מבטון באמצעות חברת המנסרים ביהלום

כאמור, עבודה של ניסור בטון ובפרט ניסור דלת מבטון היא עבודה מורכבת ביותר אשר מצריכה את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

חברת המנסרים ביהלום נחשבת מזה שנים ארוכות לחברה הגדולה והמובילה ביותר בתחום הזה.

זאת לאור ניסיון ארוך שנים בטיפול במקרים קודמים.

החברה, אשר חרטה על דגלה להעניק את השירות המקצועי והאדיב ביותר לקהל הלקוחות מאפשרת לכם לקבל שירות של ניסור דלת מבטון כמו גם פעולות נוספות במחירים אטרקטיביים אשר מתאימים לכל כיס, ומותאמים באופן מדויק לצרכים שלכם.

באמצעות המנסרים ביהלום תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים הטובות ביותר, וכי לא יישאר נזק לסביבה.

כל מה שעליכם לעשות כעת הוא ליצור עמנו קשר באתר הרשמי של החברה, להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום הגעה ופגישת ייעוץ ראשונית – ללא עלות.

דילוג לתוכן