ניסור בטון בכל אזורי הארץ

טכניקה מעניינת נוספת לתחומינו הבטונאים היא השימוש באבקת יהלום. מבני הבטון עומדים כמו סלע שלא ניתן להזיז או לפורר בקלות ונתמכים בקורות פלדה שמוסיפים לקשיחות המגובשת והאיתנה. ומהו החומר החזק ביותר בטבע שמסוגל להתגבר על מחסום יצוק ובלתי עביר שכזה? היהלום. הוא לרוב מקשט טבעות או שעונים, אך מעבר ליופי והיוקרה שבו, מדובר במינרל הקשיח מכולם – בדרגת 10 בסולם מוס. מבלי להעלות אתכם מהו מוס, היהלום מוגדר כקשה פי ארבע מדרגה 9 בסולם. למעשה, כאשר מנסרים בבטון, משתמשים באבקת היהלום שמשמשת בין היתר גם לליטוש יהלומים.

קידוח יהלום

לא בכדי נחשבת עבודת ניסור הבטון לנפוצה מאד כיום וגם כזו הידועה באיכותה הגבוהה. תודות לטכנולוגיית הקידוח הלוקחת בכך חלק, נהנים הבטונאים הנעזרים בה, ממענה בהתאמה מלאה, ובעיקר – מתוצאה נפלאה, כמותה לא תמיד ניתן להשיג בדרכים אחרות.

 

איך זה עובד?

עבודת ניסור בטון בטכניקת קידוח יהלום מאפשרת דיוק מרבי, ללא השארת סימנים או נזקים הן במבנה והן בבטון עצמו, ללא לכלוך וגם ללא אבק. תודות לשיטה זו אפשר לבצע שינויים שונים במבנה, בייחוד בקירות עצמם, ולקבל פתרון איכותי. יהלום הוא, כאמור, חומר הגלם החזק ביותר בטבע ולכן השימוש בו מאפשר את חדירתו של כלי העבודה אל הבטון, הידוע אף הוא כחומר חזק במיוחד (ולמעשה, השני החזק ביותר, מיד אחרי הבטון). מקדחת היהלום מונעת באמצעות החשמל והיא נעה על ציר. מסיבה זו היא מאובטחת אל הרצפה או אל הקיר, היכן שנעזרים בה כדי להבטיח מענה מדויק וגם רמת בטיחות גבוהה. אפשר באמצעותה להרוס מבנים, לפתוח או להרחיב חלונות או דלתות, ליצור פתחי ניקוז במקומות שאינם נגישים ואפילו לשפץ ממ"ד הידוע בקירותיו העבים והחזקים.

 

בחירה נכונה של חברת ניסור בטון

כדי ליהנות מיתרונותיה הרבים של שיטה זו, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לחברה המתאימה, שתבצע את העבודה בשטח. מומלץ מאד לקחת בחשבון כמה קריטריונים במסגרת הבחירה:

  1. רמת הבטיחות שעליה היא מקפידה – מדובר בעבודה מסוכנת, המצריכה שימוש בציוד כבד ומורכב.
  2. הקפדה על ניקיון השטח לאחר העבודה – שכן העבודה משאירה אחריה, לא אחת, פסולת רבה.
  3. ציוד חדשני ויעיל – שעליה מתבססת העבודה.
  4. ידע מקצועי נרחב המאפשר התנהלות נכונה ועבודה יעילה במקום.
  5. ניסיון בהחלט יכול לעזור, ובייחוד בהתמודדות עם האתגרים הרבים העולים וצצים תוך כדי העבודה.

 

זקוקים לשירותי ניסור בטון? חברת המנסרים ביהלום היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם פתרונות בהתאמה מלאה, לצד צוות מקצועי ומיומן, מכשור מתקדם וחדשני ומענה ברמה גבוהה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות שירותי הניסור של החברה, התקשרו ל – 1-700-707-703