ניסור בטון בפתח תקווה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מעוניינים בביצוע עבודות ניסור בטון בפתח תקווה עם חברה שמתמחה בכך? כדאי לכם להתקשר אלינו למנסרים ביהלום, על מנת להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הכי מקצועית שיש. שירותי ניסור בטון בפתח והסביבה הם המומחיות שלנו ומייד תבינו כיצד הדבר מבוצע וכמה הדבר אמור לעלות לכם בדיוק.

 

ניסור בטון בפתח תקווה
ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון בפתח תקווה – למה הכוונה?

לעיתים יש צורך או רצון לבצע שינויים במבני בטון קיימים, למשל עבור פתיחת חלון או דלת בקיר או הרחבה של כאלה קיימים, ניסור של מדרגות, תקרות וחומות או הריסה של מבנים לגמרי.

השיטות הישנות באמצעות פטישים כבדים ומכשירי קונגו לא באמת מספקות תוצאות מדויקות ובנוסף גם לוקחות זמן רב וגורמות להרבה לכלוך. שיטת חיתוך הבטון מאפשרת לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר מהירה ויעילה, תוך השגת תוצאות מדויקות ביותר.

על מנת לנסר בטון בעיר פתח תקווה עליכם להתקשר עם חברה כמונו שמחזיקה במסורי דיסק מיוחדים שמצופים באבקת יהלומים ומקוררים על ידי מים.

המנוע העוצמתי של המסורים בשילוב אבקת היהלומים (לכן השירות משווק גם תחת השם ניסור יהלום בפתח תקווה) שמעניקה להם חוזק נוסף, מאפשר לנסר כל סוג של בטון, כולל חיתוך בטון מזוין. המים מונעים התחממות יתר ומאפשרים עבודה רציפה ומהירה.

את המסור מקובל להתקין על גבי מסילות מיוחדות בקיר ואז כל שנשאר זה לגלגל את המסור על פי התוואי שנקבע, עד שחתיכת הבטון מוסרת, נופלת לכיוון הרצפה על גבי צמיגים ומזרנים ייעודיים, או בצורה מבוקרת יותר על ידי אמצעי אבטוח כגון שרשראות וכבלים שמחוברים אליה.

 

עבודות ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה – הבדיקות המקדימות

לפני שמתחילים לבצע עבודות ניסור בטון בפתח תקווה או בכל מקום אחר, חשוב מאוד לבצע מספר בדיקות מקדימות.

מדוע? מאחר וקירות בטון לעיתים תומכים בכל המבנה, כך שביצוע ניסור שלהם עלול לגרום לקריסה מסוכנת. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שנבצע את כל הבדיקות המקדימות ההכרחיות וכי נפעל על פי מספר שלבים:

 • שליחת מנהל עבודה למקום – על מנת שיבחן פיזית את המבנה, הסביבה שלו, יבדוק האם יש צורך באספקת תשתיות נדרשות לפעולת המסורים (ר' בהמשך) והאם קיימים גורמים מגבילים אחרים. מנהל העבודה גם יוכל להגיד לכם האם נדרש היתר מיוחד לביצוע הפרויקט.
 • קביעת סיור עם קונסטרוקטור – זהו שלב חשוב ביותר שבו המהנדס בוחן את המבנה, קובע את תוואי העבודה ומגביל אותו בנקודות הקריטיות שעשויות לגרום לפגיעה ביציבות המבנה. לעיתים הקונסטרוקטור אף יקבע כי לא ניתן לבצע עבודות ניסור בטון במקום כלל.
 • קבלת אישור מהרשות המקומית – חלק מהרשויות המקומיות דורשות כי חוות הדעת של המהנדס תישלח אליהן, על מנת שיעניקו את ההיתר הסופי לתחילת העבודות. הן בוחנות האם הדבר לא יפגע ביציבות המבנה ואף מתייחסות לכך כחלק משמירה על הוראות התב"ע וחזות הבניין.

 

כאשר אתם מתקשרים עם חברת ניסור בטון בפתח תקווה מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ליווי מלא משלב תכנון הפרויקט, דרך קבלת כל האישורים הנדרשים ועד לביצוע העבודה בשטח, לשביעות רצונכם המלאה.

 

הכנות נדרשות לפני ביצוע ניסור יהלום בפתח תקווה

לאחר שמקבלים את האישורים הנדרשים, יש לדאוג גם למספר הכנות הכרחיות לפני תחילת העבודות:

 • תשתיות מתאימות – יש לוודא כי ניתן לחבר את מסורי היהלום לרשת החשמל ולפתח יציאת מים. המסורים מחייבים חיבור חשמל תלת פאזי ואילו המים משמשים לשם קירור המסורים ואפשרות העבודה הרציפה. אין לכם תשתיות מתאימות? אנחנו נוכל לספק לכם אותן בתוספת תשלום.
 • ניתוק תשתיות קיימות – יש לוודא כי בתוך הבטון שמועמד לניסור לא עוברות תשתיות מים, חשמל, גז או תקשורת שעדיין פעילות ויכולות להינזק ו/או לסכן את צוות העובדים.
 • פינוי חפצים – את זירת העבודה יש לפנות מחפצים שונים שיכולים להפריע לעובדים ולהינזק בעת העבודה. חפצים שלא מפריעים או שלא ניתן לפנות, רצוי לכסות ככל שניתן.
 • אבטוח הבטון – לפני פעולת הניסור יש לאבטח את חתיכות הבטון המיועדות להסרה על מנת שלא יפלו ויגרמו נזק למבנה, לסביבה או חלילה לעוברים ושבים.
 • הצמדת המסור לבטון – בהתאם לתוואי הניסור שנקבע מראש, מותקנות על הקיר המסילות שעל גבן ינוע המסור. שיטה זו מאפשרת לבצע את המשימה בדיוק מירבי.

 

בנוסף יש להכין מראש תכנית מתאימה שעל פיה ניתן יהיה לפנות את פסולת הבטון בצורה בטוחה ויעילה. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מאוד מקפידים על כך ואנחנו דואגים לפנות עבורכם את כל הפסולת לאתרים מורשים בלבד.

 

חברת המנסרים ביהלום – לא רק שירותי ניסור בטון

מלבד שירותי ניסור בטון בפתח תקווה, רצוי שתכירו עוד שירות מאוד יעיל שאנחנו מציעים – קידוח בטון בפתח תקווה.

גם במקרה הזה אבקת היהלומים היא זאת שעושה את כל ההבדל, רק שהיא מיושמת על גבי מקדח ולא מסור. מקדחי היהלום מסוגלים אף הם לחדור כל סוג של בטון והם מאפשרים לייצר תשתיות בתוך קירות בטון קיימים, למשל למים, גז, חשמל ותקשורת.

עבודות קידוח בטון מתאימות גם עבור יצירת גומחות לקמינים, מייבשי כביסה ועוד.

 

כמה עולה ניסור בטון בפתח תקווה? וכמה קידוח בטון?

המחיר של ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה נקבע על פי הקריטריונים הבאים:

 • עובי וסוג הבטון – ככל שהבטון עבה ומחוזק יותר, כך קשה יותר לנסר או לקדוח בו והעלויות מתייקרות בהתאם.
 • היקף העבודה – המחיר היחסי פר מטר (בניסור) או פר קידוח קטן ככל שמנסרים או קודחים יותר בפרויקט.
 • מורכבות העבודה – עבודה מורכבת יותר (עבודה בגובה, עבודה באזורים שאינם נגישים וכו') מחייבת שימוש באמצעים נוספים שמייקרים אותה.
 • אספקת תשתיות – במידה ויש צורך באספקת תשתיות מים וחשמל לטובת הפרויקט, הדבר יטמון בחובו עלויות נוספות.

 

גם שירותי פינוי פסולת יכללו עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון והן תלויות בכמות הפסולת ומורכבות הפינוי. בכל מקרה, אין זה משנה אם אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון בפתח תקווה או לשירותי קידוח, אצלנו במנסרים ביהלום תמצאו מחירים משתלמים והוגנים מאוד. צלצלו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

דילוג לתוכן