ניסור בטון מזוין

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בעבודות בנייה שונות אנחנו עומדים פעמים רבות בפני צורך בניסור בטון מזוין. הדבר דורש הרבה מקצועיות ידע רב, ניסיון לצד מומחיות. כדי לבצע עבודות מן הסוג הזה יש צורך למצוא את המומחים שיודעים היטב את המלאכה ומבצעים ניסור בטון באופן הנכון והמדויק.

 

ניסור בטון מזוין
ניסור וקידוח בבטון מזוין – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון מזוין

פעמים רבות אנו זקוקים לבצע ניסור בקירות בטון אם זה כדי לפתוח פתח לעליית גג או לנסר גדר מבטון או אפילו לפתוח חלון בקיר העשוי בטון מזוין.

במקרים מעין אלו ניתן להיעזר במקדח יהלום המסוגלת לנסר באופן מדויק את החלק הרצוי והדרוש באופן נקי מהיר וקל.

הבטון המזוין זהו קיר בטון הכולל בתוכו גם פלדה ובאופן כללי מדובר בקיר שהוא הרבה יותר חזק. את הבטון המזוין אנו מוצאים על פי רוב בניסור בטון למתקנים צבאיים או בחדרי ממ"ד כאשר המבנים הללו דורשים שימוש במוטות פלדה או לחלופין ברשתות פלדה וכאשר יש צורך בניסור של חלק מקיר כזה או מהמבנה, ישנה האפשרות להיעזר במקדח היהלום.

מקדח היהלום הינו מקדח אשר אתו ניתן לשלוט באופן מלא על החיתוך, על המידה הרצויה והמדויקת וניתן להגיע לרמה של מילימטרים, כאשר המחוגה האחראית על יצירת הקוטר של הניסור, יכולה לייצר את הגודל המדויק של החור הדרוש, החל מעשרה מ"מ ועד לחמישה מטרים!

 

מקדחת היהלום יעילה לניסור בטון מזוין ממספר סיבות:

  • מינימום לכלוך

    העבודה עם מקדח היהלום כוללת בדרך כלל גם שימוש במים, כך שמדובר בקידוח שלא ייצור אבק או לכלוך מיותר שיתפזר בשל כך.

  • עבודה מהירה

    כאשר אנו מנסים להיעזר בכלים אחרים, הרי שצפויה לנו עבודה ארוכה, מתישה ומייגעת כאשר התוצאה בסופו של דבר לא ממש תשביע את רצוננו. לעומת זאת, העבודה עם מקדח היהלום, היא עבודה ממוקדת מאוד ומהירה במיוחד ותוך זמן קצר הבטון יהיה מנוסר בדיוק בגודל הרצוי.

  • עבודה שלא מותירה נזקים

    הניסור באמצעות היהלום, הינו ניסור שאינו פוגע ואינו סודק את הקיר מסביב. החלק הרצוי 'מגולח' ומוסר באופן נקי מבלי ליצור כל רושם מסביב.

 

חשוב לדעת, כי למרות שנראה כי מדובר בעבודה קלה, הרי שזה ממש לא כך ויש צורך לפנות אל איש מקצוע מנוסה ומיומן לצורך הניסור של קיר הבטון המזוין. אצלנו – המנסרים ביהלום – תקבלו את המענה המושלם!

 

המנסרים ביהלום עוסקים בניסור בטון כבר למעלה מ-12 שנה.

אנו מספקים שירותי ניסור בטון מזוין ברחבי הארץ, למאות לקוחות מרוצים.

ניתן להתקשר למספר 1-700-707-703 או השאירו פרטים באתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן