ניסור בטון בשוהם

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

תושבי שוהם, משפצים את הבית או עושים עבודות במבנה כלשהו? צריכים לבצע ניסור בטון בשוהם או לקדוח בטון מסיבה מסוימת? בואו ללמוד על אומנות ניסור הבטון מהמומחים, ולדעת בדיוק מה מצפה לכם ואיזה עבודה אתם צריכים.

את השירות תקבלו מאיתנו בחברת המנסרים ביהלום – חברה מקצועית ואמינה, אשר מבצעת שירותי ניסור וקידוח בטון בכל רחבי הארץ, כולל בשוהם. מה צריך לדעת, מחירים ודגשים – ריכזנו עבורכם הכל להלן.

 

ניסור בטון בשוהם
ניסור וקידוח בטון בשוהם

 

 

ניסור וקידוח בטון בשוהם

ניסור וקידוח בטון הן שתי עבודות בטון שונות, כאשר קידוח נעשה באמצעות מקדח יהלום, לצורך פעירת חור מדויק בקיר, בגדלים מסוימים. לדוגמה, לצורך העברת תשתיות מים חדשות או ארובות. לעומת זאת, ניסור בטון הוא עבודה גדולה יותר, הנדרשת לצורך חיתוך שטח גדול יותר מקיר. למשל, לפתיחת פתחים לדלתות וחלונות חדשים, ניסור של גג לצרכים שונים, חיתוך תקרה למשל לצורך הוספת עליית גג וכדומה.

כמו כן, ישנם שימושים נוספים לחיתוך בטון בשוהם, כגון חיתוך מעקה העשוי מבטון וגם שימושים הנפוצים יותר בתעשייה אך לעיתים נדרשים גם בבתים פרטיים כמו למשל ניסור צינורות בטון המשמשים להובלת ביוב. כך לדוגמה, בעת תיקון או שינוי קווי ביוב, לעיתים נדרשת עבודת חיתוך צינורות בטון מתחת לפני השטח המצריכה מיומנות וציוד מיוחדים.

 

חברת ניסור בטון בשוהם, איך בוחרים?

כדאי לבחור בחברת ניסור וקידוח בטון גדולה וותיקה, בעלת מוניטין בתחום וביקורות טובות. כך תבטיחו כי החברה מחזיקה בכלל האמצעים והציוד הנדרש על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. ניסור בטון מצריך שימוש בציוד מיוחד, הקרוי ציוד יהלום. ציוד זה עשוי ממתכות מיוחדות ומצופה בשבבים המדמים שבבי יהלום, המאפשרים לציוד לחדור את הבטון ולהתמודד איתו בגבורה. למשל:

 1. מקדחי יהלום.
 2. דיסקים לחיתוך יהלום.
 3. כבלי יהלום לניסור בטון בכל העוביים ללא הגבלה.

 

חברת המנסרים ביהלום מעניקה שירותים בכל רחבי הארץ, וכך גם ניסור יהלום בשוהם והסביבה. כתוצר ישיר של גודל החברה, תוכלו לקבל את כל סוגי השירותים שאי פעם תצטרכו הקשורים בעבודות ניסור וקידוח בטון ובנוסף תזכו לזמינות רחבה הן מבחינת מיקומים (למשל, בשוהם) והן מבחינת זמנים.

למרות שיש לתאם מראש כמובן, זמינות וגמישות בקביעת מועד ביצוע העבודה חשובה במיוחד, שכן ניסור וקידוח בטון היא בדרך כלל אינה עבודה שעומדת לבד אלא נדרשים בעלי מקצוע נוספים שיעבדו במקום לפני ואחרי ביצוע העבודה, כך שיש לתאם בין כולם.

 

ניסור בטון בעיר שוהם – מחירים

מחירי ניסור הבטון תלויים בכמה וכמה פרמטריים:

 1. עובי הבטון – ישנם עוביים סטנדרטים, בין 10 ל-50 ס"מ, אשר כל אחד מהם דורש זמן עבודה ומאמץ שונה, ואף ציוד אחר. לכן, עובי הבטון משפיע על המחיר.
 2. האם הבטון מזוין או רגיל – משמע, האם הבטון שנדרש לנסר מועשר במתכות ופלדה שנועדו לגרום לו להיות עמיד אף יותר מבטון רגיל, דוגמת הבטון בו משתמשים בישראל לבניית מרחבים מוגנים וממ"דים.
 3. מקום ביצוע העבודה – זמינות ספקי הכוח (נדרש לציוד המיוחד שקע תלת פאזי, ובמידה ואין שקע שכזה בנמצא, יש להזמין גנרטור שעלותו נוספות), נוחות הגישה לאזור העבודה.
 4. סילוק גושי הבטון מהמקום – גורר עלויות נוספות שכן מדובר בסילוק למקומות מורשים, הקבועים בחוק. מדובר בפסולת כבדה ומסוכנת שיש לטפל בה בהתאם לתקנים על מנת להימנע מעיצומים.
 5. אישור קונסטרוקטור ואישור המועצה המקומית – היות ולעיתים יש עמודים בטון שאסור להסיר או לפגוע בהם, מחשש לקריסת הבניין או מרחבים מוגנים שאסור לפי התקנות להסירם, נדרשים לפני כל עבודה מאסיבית בבטון אישורים שונים בגין ביצוע העבודה. חברת ניסור הבטון מסוגלת להוציא עבורכם את האישורים הנדרשים ולעשות עבורכם את הבירוקרטיה הכרוכה בהוצאתם, ובכך לחסוך מכם זמן יקר וכאב ראש, אך יש לציין כי זוהי תוספת במחיר.

 

כיוון שכאמור יש פרמטרים רבים לניסור בטון, אין לומר כי לניסור בטון יש מחיר אחיד. עם זאת, במידה ואתם רוצים להעריך סדר גודל של מחיר העבודה, ניתן להיעזר במחירונים באינטרנט, כגון במחירון של המנסרים ביהלום, לפיו, עלות ניסור בטון יורדת בהתאם למספר המטרים שרוצים לנסר (ככל שיש יותר מטרים, המחיר למטר יוזל). וכן הלאה, בהתאם לפרמטרים שהוצגו לעיל. כמו כן יש לציין כי המחיר שהוצע לעיל ננקב בהתאם לעבודות של 15 קידוחים ומעלה.

 

חיתוך בטון בשוהם – השלבים

 1. בדיקת השטח, תכנון ביצוע העבודה ובניית תוכנית עבודה.
 2. השגת האישורים המתאימים וביצוע הבדיקות הנדרשות לפי התקנים השונים.
 3. הבאת הציוד המיוחד למקום ביצוע העבודה והכנסתו למבנה במידת הצורך, מבלי לגרום נזק למבנה.
 4. ביצוע החיתוך בצורה היעילה ביותר, הנקייה ביותר והאיכותית ביותר. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהחיתוך יתבצע בצורה מהירה ומדויקת, בדיוק כפי שרציתם ועל פי המידות הנדרשות לכם.
 5. פינוי פסולת הבטון על מנת לעמוד בתקני פינוי הפסולת וכן לשמור על בטיחות הנמצאים באזור האתר בו בוצעה העבודה.

 

דילוג לתוכן