ניסור בטון ברמת השרון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

במידה שאתם עורכים שיפוץ נרחב בבית, משנים את פני הבית או הגן – בוודאי נתקלתם בצורך בשירותי ניסור בטון ברמת השרון. עבודת ניסור בטון מצריכה אנשי מקצוע מיומנים המחזיקים בציוד המתאים, שיאפשר להם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, במינימום זמן ובמינימום לכלוך, תוך עמידה בתקנים ושמירה על המבנה ועל בטיחותם של השוהים במקום.

על כן, חשוב לדעת איך לבחור את חברת ניסור הבטון המתאימה, כזו שתאפשר לכם לישון בשקט.

 

ניסור בטון רמת השרון
ניסור בטון ברמת השרון – המנסרים ביהלום

 

חברת ניסור בטון ברמת השרון

ניסור בטון ברמת השרון הוא שירות שניתן לקבל מחברות ניסור בטון גדולות, כגון המנסרים ביהלום – הפועלים בתחום כבר למעלה מ-25 שנים ומסוגלים להעניק את שירותיהם על שלל הסוגים השונים, בכל רחבי הארץ ללא יוצא מן הכלל.

 

שלב ראשון – העבודה הנדרשת

כדי לבחור חברת ניסור וקידוח בטון באזור רמת השרון ראשית יש להבדיל בין העבודות השונות ולדעת איזו עבודה נדרשת לכם:

 1. קידוח בטון ברמת השרון – עבודה קטנה יחסית, במסגרתה קודחים חור או תעלה במשטח בטון, בגודל הרצוי – על מנת להעביר תשתית חדשה או צנרת.
 2. חיתוך בטון ברמה"ש – עבודה רחבה יותר, הנדרשת כאשר יש צורך בחיתוך משטחים גדולים או הריסת מבנים שלמים. כך למשל, לצורך פתיחת חלון בקיר, חיתוך גג או תקרה מבטון, ניסור בטון לדלת, או על מנת לנסר קיר בטון בשלמותו.

 

שלב שני – שיטת ביצוע העבודה

השלב השני לבחירת החברה המתאימה עבורכם, היא בחירת השיטה לביצוע העבודה. ישנן שתי שיטות עיקריות, בחרו מתוכם וכך תוכלו לדעת באיזו חברה להיעזר. יש לציין כי חברות גדולות כגון המנסרים ביהלום, יחזיקו בשתי השיטות תחת חסותם וימליצו לכם על השיטה הטובה ביותר עבורכם, בהתאם לאופי העבודה הספציפית הנדרשת לכם:

 1. חיתוך ביהלום –  חיתוך בטון ביהלום היא השיטה החדשנית, היעילה והמומלצת ביותר כיום לביצוע עבודות בטון בצורה האיכותית ומדויקת ביותר. חיתוך ביהלום מתבצע באמצעות ציוד יהלום, המצופה כולו בשבבי יהלום המעניקים לציוד חוסן מיוחד מפני שחיקה בעת עבודה עם הבטון. משמע, הן המקדחים המשמים לקידוח יהלום והן המסורים מצופים בחומר המחזק אותם, מה שמאפשר להם להתמודד בצורה טובה ומהירה עם הבטון החזק, אפילו אם הוא מועשר בפלדה ומתכות כנהוג בבניית מרחבים מוגנים במדינתנו (בטון מזוין).
 2. חיתוך בלחץ מים – שיטה נוספת היא חיתוך הבטון באמצעות הזרמת לחץ מים אדיר על המקום, המדמה סילון הפוגע בבטון וחותך אותו. עם המים מעורבבים חומרים שוחקים, המאפשרים לשפר את יעילות החיתוך של המים.

 

שלב שלישי – זמינות השירות

ניסור יהלום ברמת השרון יש שיעשה בצורה מקצועית, אך לא רק – יש שיעשה בזמן. ניסור וקידוח בטון הוא רק חלק מהשיפוץ ולכן נדרש תיאום בין אנשי המקצוע השונים. וודאו עם חברת הניסור והקידוח שאתם קובעים עימה, כי היא מעניקה שירותים באזור שלכם, וכן בזמנים המתאימים עבורכם.

 

שלב רביעי – מחירים

מחירי עבודות הקידוח והניסור ביהלום משתנים מאוד בהתאם למספר פרמטרים:

 1. עובי הבטון.
 2. בטון רגיל או בטון מזוין.
 3. מספר המטרים הנדרשים לביצוע העבודה – ככל שיש יותר מטרים, העלות למטר פוחתת.
 4. אופי העבודה – האם נדרש דיוק, למשל לצורך פתיחת חלון או דלת.
 5. גובה העבודה – מעל ל-2.5 מטרים מעל פני הקרקע, נדרשת תוספת מחיר על עובדה בגובה.
 6. נגישות למקום ביצוע העבודה, האם נוח לגשת למקום.
 7. המצאות ספקי כוח גדולים באזור או שמא נדרש גנרטור חזק.
 8. שירותי פינוי הפסולת.
 9. שירותי הוצאת אישורים בירוקרטיים.

 

כל אלה עשויים להשפיע על המחיר, ולכן יש לעיין ראשית במחירונים אשר יאפשרו לכם לקבל מושג על מחיר ביצוע העבודה, אך לאחר מכן יש לבצע סקר שוק בין החברות השונות ולבחור בחברה בעלת מוניטין וניסיון, שמציעה לכם מכיר הגיוני. מחיר גבוה מידי עשוי להישמע לא אטרקטיבי, אך זכרו שבמידה וקיבלתם מחיר זול מאוד ששובר את מחירי השוק – יש ממה לחשוש וכדאי לחשוב פעמיים, כיוון שלעיתים מה שזול, לבסוף עולה ביוקר!

 

שלב חמישי – ביצוע העבודה

אחרי שבחרתם את חברת ניסור וקידוח הבטון שאהבה נפשכם, הגיעה הרגע להתחיל בתהליך. ראשית, אנשי המקצוע יגיעו למקום ביצוע העבודה, יבצעו את הבדיקות המתאימות ויעניקו לכם הצעת מחיר מדויקת (לעיתים נהוג לתת טווח מחירים, או הסתייגויות בהצעת המחיר) אשר יאפשר לכם להתכונן לביצוע העבודה.

לאחר מכן, יוצאו האישורים המתאימים ואז ניתן להתחיל לעבוד. אנשי המקצוע יגיעו לאתר ויבצעו את העבודה, לעיתים ביום אחד ולעיתים תוך חלוקה לכמה מועדים. כדאי להרחיק אנשים ובמיוחד ילדים ממקום ביצוע העבודה, שכן האתר מסוכן וכולל פסולת בטון שלעיתים מכילה גם ברזלים, וכן עננת האבק שעולה מן החיכוך (גם כאשר מדובר בעננה מופחתת כתוצאה משימוש בשיטות מתקדמות כגון ניסור ביהלום), עשויה להיות מסוכנת לנשימה ולכן יש להתרחק מהאזור ולהשאיר את העבודה למומחים, המצוידים בציוד מגן מתאים המאפשר להם לעבוד בצורה מסוכנת כמה שפחות.

דילוג לתוכן