ניסור בטון ברחובות

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחפשים חברה שתבצע עבורכם עבודות ניסור בטון ברחובות? צרו איתנו קשר בחברת המנסרים ביהלום, ושדרגו בצורה משמעותית את פרויקט השיפוץ שלהם. כמו שתבינו מיד, הדבר עדיף בהרבה מעבודה עם פטישים כבדים או מכשירי קונגו למיניהם ויספק לכם יתרונות רבים. מה זה בדיוק ניסור בטון? לאילו תרחישים הדבר מתאים? מה ההבדל בין ניסור לקידוח בטון? ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא איתנו?

 

ניסור בטון ברחובות
ניסור בטון ברחובות, קידוח – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון ברחובות – היהלום שבכתר

בטון הוא חומר הבנייה הנפוץ ביותר בישראל ובזכותו ניתן לבנות מבנים שיכולים להחזיק מעמד עשרות שנים מבלי להיסדק, לקרוס או לגלות ליקויים מבניים נוספים.

אך אליה וקוץ בה, שכן אם מעוניינים לבצע בו שינויים, הדבר מורכב מאוד ועד עתה ניתן היה לביצוע רק על ידי שיטות שדרשו זמן עבודה רב וגם לא סיפקו תוצאות מדויקות.

הפתרון? שימוש בחומר שהרבה יותר חזק מבטון, הלא הוא היהלום, החומר החזק בטבע. על זה בדיוק מתבססים שירותי ניסור בטון ברחובות ובכל מקום אחר, אשר מכונים גם ניסור יהלום.

אנו מנסרים בטון בעיר רחובות באמצעות מסור דיסק מיוחד אשר כולל להבים שמצופים באבקת יהלומים. להבים אלו, בשילוב עם המנוע האימתני של המסור, מסוגלים לחתוך כל סוג  של בטון בקלות יחסית וכאשר קל לנסר, ניתן לעשות זאת ביתר דיוק ובמהירות רבה.

הדיוק מושג בין היתר גם על ידי קיבוע המסור לבטון על גבי מסילות, כדי שהניסור יתבצע בצורה ישרה ובדיוק לפי המידות הרצויות, ללא טעויות מיותרות.

 

לאילו פרויקטים ברחובות מתאימים שירותי ניסור הבטון?

לאורך הזמן מבנים עשויים להזדקק לרענון בכל מה שקשור להתאמתם לצרכים של בעליהם. גם הסביבה משתנה ועשויה ליצור מצב בו מעוניינים לבצע שינויים נדרשים בבטון האימתני. כך שניתן לומר כי ההתקשרות שלכם עם חברת ניסור בטון ברחובות מקצועית כמונו יכולה להתאים במספר סוגי פרויקטים עיקריים:

  • ניסור של קירות פנימיים – למשל, כשרוצים לאחד בין חללים שונים ולהרחיב חדרים מסויימים בבית (כמו המקרה של איחוד מרפסת השירות עם המטבח הצמוד לו), להרחיב את פתחי הדלתות של החדרים בבית או ליצור כאלה חדשים ועוד.
  • ניסור קירות חיצוניים – במטרה להרחיב חלונות או ליצור כאלה חדשים, להוריד את מסתור הכביסה או מרפסת השמש ועוד. חשוב לציין כי במקרה של הזמנת עבודות ניסור יהלום ברחובות לקירות חיצוניים, צריך בדרך כלל גם לקבל אישור מהרשות המקומית. עוד על ניסור קירות.
  • ניסור של אלמנטים נוספים – שירותי ניסור הבטון מתאימים גם עבור הסרת מדרגות, חיתוך רצפות ותקרות, הסרת מעקות, גדרות וחומות מבטון ועוד. ניתן לנצלם גם לצרכי הריסה מוחלטת של מבנים וגם לביצוע שינויים בחדרי ממ"ד וביטחון, שכן מסורי היהלום מסוגלים לנסר גם בטון מזוין.

 

קידוח בטון ברחובות – ליצירת תשתיות ללא בעיה

עוד שירות שמתבסס על חוזקו של היהלום ושאנחנו מציעים לכם אצלנו בחברת המנסרים ביהלום, הוא קידוח בטון ברחובות. שיטה זו מאפשרת לחצוב בכל סוג של בטון על מנת ליצור תשתיות חדשות, בין היתר תשתיות ביוב, גז, חשמל ומיזוג אוויר.

הדבר מתאפשר באמצעות שימוש במקדחים אשר מצופים באבקת יהלום, מה שמאפשר גם להם לקדוח בכל סוג של בטון, כולל בטון מזוין.

מקדחי היהלום משמשים לעיתים גם ללקיחת דגימות של בטון בצורה קלה ונוחה יותר מקורות ועמודים תומכים, שלד בניינים, מבנים תת ימיים או תת קרקעיים ועוד, לשם ביצוע בדיקות בטיחות למבנים.

 

המנסרים ביהלום – שירותי ניסור וקידוח בטון ברמה הכי גבוהה שיש

חברת המנסרים ביהלום מספקת שירותי ניסור וקידוח בטון ברחובות ובשאר ערי ישראל כבר מעל ל-25 שנה. כאשר אתם בוחרים בנו על לבצע עבורכם פרויקט מסוים, אתם יכולים להיות בטוחים שנעמוד במספר קריטריוני איכות וכללי בטיחות חשובים:

  • עובדים בעלי הסמכה מתאימה – לא כל חברה שמתעסקת בשיפוצים יכולה ויודעת כיצד לבצע עבודות ניסור בטון ברחובות בצורה נכונה וכך גם לגבי עבודות קידוח בטון. למעשה, פנייה אל חברה שכזאת רק עלולה לגרום לכם נזק ולסכן את כל המבנה. כאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי הסמכה מתאימה שידעו לבצע עבורכם כל פרויקט בצורה הכי מקצועית ובטוחה שיש.
  • שימוש בציוד המתקדם ביותר – ברשותנו מגוון רחב של מסורי יהלום שמתאימים לכל משימת חיתוך בטון שעומדת על הפרק. מסורי יהלום שניתנים לעבודה ידנית ומסורים שניתן ליישם על גבי מסילות שמותקנות לקיר. במקרה של בטון עבה במיוחד, אנו מחזיקים גם ברצועות מיוחדות שמצופות אף הן באבקת יהלומים ומאפשרות לנו לנסר גם במקרים מורכבים עוד יותר.
  • בדיקות מקדימות וטיפול בבירוקרטיה – לעולם אין להתחיל לבצע עבודות ניסור יהלום ללא בדיקה מקדימה כי הקירות המיועדים לניסור אכן מתאימים לכך. בדיוק בשל כך אנחנו תמיד דואגים לשלוח אליכם מנהל עבודה מטעמנו ואף קונסטרוקטור על מנת שיבדקו את השטח ויעניקו אישור לתחילת העבודות. במידה והרשות המקומית גם כן דורשת אישור, אנו נדאג לספק לכם את כל המסמכים הרלוונטיים.

 

ניסור בטון ברחובות – מחירים ושירותים נלווים

הזמנה של שירותי ניסור בטון ברחובות מאיתנו למעשה תוזיל לכם את עבודות השיפוץ, מאחר והם יארכו פחות זמן בצורה משמעותית מכל שיטה אחרת. אצלנו במנסרים ביהלום מציעים לכם מחירים מאוד הוגנים עבור שירותי ניסור בטון ברחובות והסביבה, כשתוכלו לשלב איתם גם שירותי קידוח יהלום ולהשיג מחיר משתלם במיוחד. המחיר נקבע בדרך כלל בהתאם לעובי הבטון שצריך לחתוך והאורך של הניסור, כשלעיתים תידרשו לתוספת תשלום במידה ואין במקום תשתיות מתאימות להפעלת המסורים (חיבור למים וחיבור חשמל תלת פאזי).

מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום ביקור של מנהל עבודה, שלאחריו תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מפורטת ומשתלמת במיוחד. מצפים לשיחתכם. צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן