ניסור בטון בראש העין

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחפשים חברת ניסור בטון בראש העין שאפשר לסמוך עליה אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון בו תוכלו ללמוד מהמומחים את כל מה שצריך לדעת לגבי שירותי ניסור בטון.

אז מה ההבדל בין ניסור לקידוח, ואיך בוחרים באנשי המקצוע הנכונים לביצוע העבודה בראש העין בצורה היעילה ביותר?

 

ניסור וקידוח בטון ראש העין
ניסור בטון בראש העין

 

 

ניסור בטון בראש העין – יש דבר כזה?

חברת ניסור בטון אמינה וגדולה, בדרך כלל תחלוש על כל רחבי הארץ ולמעשה תעניק את שירותיה בכל אזור בארץ שתצטרכו, כולל בראש העין. כמו כן, חברת ניסור בטון שנחשבת אמינה ומוכרת בתחום צריכה לתת שירותים לכלל סוגי ניסור הבטון המשתנים כגון:

 1. ניסור עוביים שונים של בטון באמצעות ציוד מתאים.
 2. ניסור סוגי בטון שונים, כגון בטון מזוין (בטון המועשר במתכות ופלדה על מנת לשפר את עמידותו, למשל במרחבים מוגנים) ובטון רגיל.
 3. ניסור בטון בתנאי שטח לא קונבנציונליים, כגון באזורים אליהם קשה לגשת.
 4. ניסור בטון בקרקע, בגובה וכיוצא במצבים מסובכים אלו.

 

המנסרים ביהלום מגיעים לכל כתובת בראש העין

המנסרים ביהלום היא חברת ניסור בטון בעיר ראש העין ולמעשה גם בכל אזורי הארץ, אך שמה הוא לא רק סימלי אלא גם פרקטי – ניסור באמצעות יהלום היא למעשה השיטה המוכרת והמעולה ביותר לניסור בטון. בטון הוא חומר קשה ויציב, שברגע שהתקשה, קשה מאוד לפגוע בו.

על כן, יש צורך במסורים ייחודיים וכן באנשי מקצוע מיומנים על מנת לבצע עבודת ניסור הבטון. הציוד המיוחד שמסוגל להתמודד עם הבטון הוא ציוד יהלום, שקיבל את שמו עקב שבבי היהלום הנמצאים על שטח הפנים של המסור, ומאפשרים לאנשי המקצוע לבצע את העבדה ב"קלות" המרבית.

לחברה המבצעת ניסור יהלום בראש העין יש את כל הציוד הנדרש, משמע מגוון רחב של כלים בגדלים שונים על מנת שיוכלו להעניק לכם שירות לכל עבודת חיתוך בטון שתצטרכו, ללא יוצא מן הכלל – מגדול ועד קטן:

 1. מניסור גשרים ומבנים שלמים.
 2. ניסור פתח לחלון.
 3. פתיחת פתח לדלת.
 4. ואפילו על מנת לנסר גג או תקרה מבטון.

 

מה בין ניסור וקידוח בטון בראש העין, ואיך מבדילים?

קידוח יהלום הוא עבודה שונה מניסור בטון וחשוב להבדיל ביניהם, על מנת שתדעו בדיוק בפני מה אתם עומדים.

 1. ניסור בטון: מתבצע באמצעות מסורים, החל ממסורים קטנים וכלה במסורי ענק שמבצעים עבודות בסדרי גודל גדולים במיוחד השמורים לביצוע עבודות תעשייתיות. ניסור נדרש כאשר יש צורך בהסרת מבנה שלם או חלקים ממנו, ועל כל פנים לצורך הסרת שטחים גדולים יחסית של בטון.
 2. קידוח בטון בראש העין: עבודה זו מתבצעת באמצעות מקדחים מיוחדים, בעוביים וגדלים שונים. קידוח בטון נדרש כאשר רוצים לפעור חור ייעודי להעברת חומר מסוים, כגון צינורות, תשתיות תקשורת ואינטרנט וכדומה. בקידוח בטון משתמשים כאשר אין צורך לנסר את הקיר ולהרוס חלק ניכר ממנו אלא יש צורך רק בפתיחת חור עגול בגודל מסוים. פעולה מדויקת זו של קידוח מאפשרת להנות מהריסת בטון בצורה מדויקת בדיוק למטרה לשמה נדרשת העבודה, מבלי להידרש להשלים לאחר מכן חלקים נרחבים על מנת "לסגור" מחדש את החור שנפער.

 

מה יש לברר בטרם מזמינים שירותי ניסור יהלום בראש העין

 1. ראשית, דעו מהי העבודה הנדרשת לכם, ניסור או קידוח בטון. כך, תוכלו להסביר לאיש המקצוע בדיוק מה אתם צריכים ולקבל הערכה מדויקת יותר של מחיר וזמן ביצוע העבודה.
 2. בדקו את זמינות החברה ונסו לסדר את לוח הזמנים כך שכל בעלי המקצוע יגיעו בזמן הנכון. כך למשל, במידה ואתם רוצים לבצע עבודה של ניסור בטון בטרם תזמינו את אנשי המקצוע שיתקינו חלונות ודלתות, קבעו את המועדים עם כולם מראש וחסכו זמני המתנה או בלבול בין בעלי המקצוע שיגיעו כאשר השטח טרם יהיה מוכן לביצוע עבודתם.
 3. מוניטין וציוד נדרש הם שני פרמטרים שיש לבררם בטרם תזמינו חברת ניסור וקידוח בטון אליכם הביתה. עבודות בטון אינן פשוטות וכרוכות בעובדה מאומצת ומדויקת, וכן נדרש לשם ביצועם ציוד מיוחד כאמור, ציוד יהלום על כל סוגיו – כדי שיוכלו אנשי המקצוע להתאים את הציוד בדיוק לעבודה הנדרשת אצלכם בבית. כך, בדקו כי לחברה שאתם מתקשרים איתה יש מוניטין בתחום, וכי מדובר בחברה גדולה ומבוססת שמחזיקה בציוד המתאים ותוכל לבצע כל עבודה בצורה יעילה ואיכותית.
 4. בדקו והשוו מחירים: מחיר לניסור בטון נקבע לפי מחיר למטר בטון שיש לנסר. המחיר הנמוך ביותר למטר נע סביב 170 ₪ ויכול לטפס מעלה, ככל שמדובר בעבודה גדולה, בבטון עבה יותר, בבטון מזוין או בביצוע עבודה בתנאי שטח לא נוחים. כמו כן, יש לדעת כי עבודה קפדנית הדורשת דיוק כגון ניסור חלון או דלת, תהא יקרה יותר (למטר) מאשר עבודת הריסה של מבנה שלם, במסגרתה נדרשת עבודה מאסיבית יותר ופחות "כירורגית", מה שמוזיל את המחיר למטר.

 

דילוג לתוכן