ניסור בטון בקריית אונו

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

עבודות בטון מכל סוג שהוא חייבות להתבצע במקצועיות ובקפדנות, וכך גם לגבי עבודות ניסור בטון בקריית אונו. מדובר בשיטה המתקדמת ביותר כיום לחתוך בטון, כזאת שמספקת תוצאות מדויקות בצורה מהירה, נקייה ובטוחה.

כל זאת כל עוד אתם פונים אל חברה שיודעת בדיוק מה היא עושה  – חברת המנסרים ביהלום. אנחנו חברת ניסור בטון בקרית אונו (ובפריסה ארצית) בעלת ניסיון רב ומאחורינו פרויקטים מוצלחים רבים לאורך השנים.

מהם היתרונות של ניסור בטון לעומת שיטות אחרות לחיתוך בטון? כיצד מתבצע, כמה אמורים לעלות לכם שירותי ניסור בטון באזור קריית אונו ומה זה קידוח בטון? הנה כל התשובות.

 

ניסור בטון בקריית אונו
ניסור בטון בעיר קרית אונו – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון בקריית אונו – היתרונות של מסור יהלום

ישנם מצבים רבים בהם עולה הצורך בביצוע של ניסור קיר מבטון. למשל, יצירת פתח לחלון או הרחבה של כזה קיים, פתיחת פתח לדלת חדשה, ניסור לדלת של מרפסת שירות, ניסור מדרגות במסגרת שיפוץ, ניסור גג או תקרה לשם הרחבת חלל או בנייה של קומה נוספת ועוד.

מה שלא תהיה הסיבה, חיתוך בטון באמצעים רגילים הוא בעייתי ביותר – מסורי הדיסק הרגילים מתחממים, נשברים ומתעוותים בעת המעבר המהיר שלהם בתוך הבטון, הם אינם מסוגלים לחתוך בטון מזוין, חלקיקי אבק וניצוצות אש ניתזים לכל עבר, ובנוסף לכל התוצאה הסופית לא רק שאינה מדויקת אלא אף יכולה ליצור שברים וסדקים בקורות תומכות.

בשיטת ניסור הבטון, לעומת זאת, חיתוך הבטון מבוצע במסור דיסק מיוחד הקרוי מסור יהלום. זהו מסור דיסק עוצמתי שמצופה באבקת יהלומים, כך שניתן לחתוך איתו כל סוג של בטון בקלות ובצורה פשוטה.

מעבר לאפשרות לחתוך כל סוג של בטון, כאשר אתם פונים אלינו על מנת שנבצע עבורכם פרויקט ניסור בטון בקריית אונו, אתם מקבלים מספר יתרונות נוספים:

  • עבודה מדוייקת – במהלך העבודות אין שימוש בפטישים או אמצעים אגרסיביים אחרים שקשה לשלוט בהם, אלא במסורים מיוחדים שאף ניתנים להתקנה על גבי מסילות בקיר, מה שמאפשר חיתוך מדוייק על פי התוואי שנקבע.
  • עבודה בטוחה – בבואנו לבצע עבודות חיתוך בטון בקריית אונו אנו תמיד מחליטים על פי תנאי השטח האם כדאי לעגן את המסורים לקיר הנחתך, מה שמאפשר לנו לחתוך את הבטון בצורה הרבה יותר בטוחה וגם מונע סטיות מסוכנות שעלולות לגרום לחיתוך אזורים שמשפיעים על יציבות המבנה.
  • עבודה נקייה – כל מסור יהלום כולל לא רק מנוע ולהבים עוצמתיים אלא גם מערכת קירור מים שנועדה לסלק את כל האבק והלכלוך שנוצרים ולמנוע מהם להתפזר בשטח. התוצאה היא עבודה נקייה יותר.
  • עבודה מהירה – ניסור משטח מבטון באמצעות שיטת היהלום מאפשר לסיים את העבודה הרבה יותר מהר מכל שיטה אחרת, מאחר ומערכת המים גם מונעת מהמסורים להתחמם יתר על המידה, מה שמאפשר עבודה רציפה.

 

קידוח בטון בקריית אונו מול ניסור בטון – ההבדלים

שירותי ניסור יהלום בקריית אונו מתאימים כאמור למגוון רחב ביותר של צרכים בהם נדרש לבצע שינויים נדרשים בבטון.

אך מה עושים כאשר לא מעוניינים בהסרה של חתיכות בטון אלא בחציבה לתוך הקיר לצרכי יצירת פתח להעברת תשתיות כגון ביוב, מים, חשמל, תקשורת וכו'? במקרים שכאלו קידוח יהלום הוא הדבר המתאים.

במקום מסור דיסק שמצופה באבקת יהלום, הפעם להבי המקדחה הם אלו שמצופים בחומר החזק ביותר בטבע ולמעשה מסוגלים לקדוח בכל סוג של בטון.

חברה מנוסה מסוגלת לבצע עבורכם עבודות קידוח בטון בקריית אונו מכל סוג שהוא ואין זה משנה איזה קוטר פתח צריך לפתוח.

 

ניסור וקידוח בטון בקריית אונו – כמה זה אמור לעלות לכם?

עבודות ניסור וקידוח בטון בקרית אונו לא אמורות לגרום לכם לקרוע את הכיס, ובכל מקרה מדובר בשירות משתלם הרבה יותר לעומת כל שיטה אחרת, מאחר והוא דורש כוח אדם קטן יותר וגם מאפשר את סיום העבודות מהר יותר. מחיר ניסור בטון בקריית אונו תלוי בכמה גורמים:

  • עובי הבטון – ככל שמדובר בבטון עבה יותר, כך מחיר העבודה יתייקר. ישנו הבדל בין מחיר ניסור של קיר בטון מזוין לבין ניסור של קיר רגיל, וגם כאשר צריך לשלב בעבודה רצועת יהלום מיוחדת, כאשר הבטון עבה במיוחד.
  • המטראז' הנדרש לניסור – ככל שיש יותר מטרים שצריך לנסר, כך מחיר הניסור יהיה יקר יותר. במקרה של קידוח בטון, המחיר יקבע על פי מספר הקידוחים הנדרש.
  • טיפול בבירוקרטיה – לפני כל פרויקט ניסור בטון בקרית אונו, חשוב לקבל אישור של קונסטרוקטור ולעיתים גם מהרשות המקומית. במידה ותרצו שנעזור לכם בכך, הדבר יכול לייקר במעט את המחיר.
  • תשתיות נדרשות – מסורי ומקדחי יהלום יכולים לפעול רק באמצעות חיבור חשמל תלת פאזי וחיבור למים. אין לכם תשתיות שכאלה במקום? נוכל לספק לכם את זה בתוספת תשלום.

 

חברת ניסור בטון בקרית אונו והסביבה

מתכננים שיפוץ ורוצים לבצע זאת בצורה מקצועית, מהירה ובטוחה? שירותי ניסור בטון בקריית אונו יקלו עליכם את החיים במידה רבה.

צלצלו אלינו למנסרים ביהלום ותקבלו את כל  הפרטיים הרלוונטיים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

דילוג לתוכן