ניסור וקידוח בטון בצפון – פתרונות בהתאמה מלאה

שירותי ניסור בטון בצפון הפכו בשנים האחרונות לדבר מאוד מבוקש. שיטת ניסור הבטון מספקת יתרונות רבים לעומת השיטות הישנות שכללו שימוש בפטישים כבדים ומכשירי קונגו, כך שרבים מעוניינים להשתמש בה במהלך עבודות השיפוץ או ההריסה שלהם.

אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מתמחים בביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון באזור הצפון ונשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו. מה אנחנו מציעים לכם? מיד תבינו.

 

ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – חברת המנסרים ביהלום

 

 

ניסור וקידוח בטון בצפון עם ציוד מתאים

חיתוך בטון בצפון נשען כיום על מספר כלי עבודה מתקדמים ועוצמתיים שמסוגלים לחתוך כל סוג של בטון ללא בעיה. השימוש בכלים הללו מתבצע במסגרת שני שירותים מרכזיים שאנחנו מציעים לכם – שירותי ניסור בטון בצפון ושירותי קידוח בטון בצפון. הכלים הללו כוללים:

  • מסור דיסק יהלום – מדובר במסור דיסק גדול ועוצמתי ביותר שמצופה באבקת יהלום סינטטי. מסור זה מסוגל לחתוך כל סוג של בטון בצורה מהירה ביותר ובדיוק מרבי. פעולת הניסור אינה מתבצעת על פי רוב בעבודת ידנית אלא בתזוזה של המסור על גבי מסילה שקובעת את תוואי הניסור ומעוגנת בחוזקה לקיר. באופן זה ניתן לבצע בקלות פעולות ניסור על גבי קירות אנכיים ואפילו מקבילים לקרקע, כמו במקרה של תקרות.
  • רצועת חיתוך יהלום – לעיתים פעולת הניסור אינה יכולה להישען על מסור הדיסק, שמוגבל מבחינת הקוטר שלו. כך שאם למשל עולה הצורך להסיר חתיכת בטון עבה במיוחד של מספר מטרים מגשר או לפרק תקרה עבה, מסור היהלום לא תמיד יכול להתמודד עם כך. במקרה שכזה אנחנו משתמשים ברצועת פלדה מצופת יהלום שמסוגלת לנסר כל סוג של בטון, לא משנה מה העובי שלו.
  • מקדח יהלום – חברה מקצועית בתחום עבודות הבטון תוכל להציע לכם לא רק שירותי ניסור בטון בצפון הארץ, אלא גם שירותי קידוח בטון. כמובן שאנחנו מתמחים גם בכך ותוכלו לנצל זאת למגוון צרכים. על מנת לבצע עבודות קידוח בטון בצפון בצורה מקצועית, אנו משתמשים במקדחים מיוחדים שגם הם מצופים באבקת יהלומים, כאלה שמסוגלים ליצור חורים בכל קוטר שהוא ובכל סוג ועובי של בטון. קידוחי יהלום משמשים ליצירת תשתיות שונות בבטון, למשל לחשמל, מים, תקשורת ועוד.

 

ניסור קיר בטון בצפון – הבטיחות מעל לכל

זה לא משנה אם מדובר על ניסור קיר בטון לשם פתיחת פתח לדלת או חלון חדשים, הרחבת חלון של מרפסת, חיבור בין שני חדרים ואפילו ניסור מדרגות, רצפות ותקרות – בכל המקרים, על מנת לבצע עבודת ניסור בטון בצפון, הדבר חייב להתבצע רק לאחר בדיקת קונסטרוקטור וזאת על מנת לוודא כי עצם הפעולה לא מערערת את יציבות המבנה.

לכן, אנחנו תמיד נקפיד לשלוח אליכם מהנדס שיבדוק ויחליט האם ניתן או לא לבצע את העבודות. גם לאחר קבלת האישור ממנו ותחילת העבודות, אנו נדאג כי לא תהיה שום סכנה בטיחותית כלשהי.

נדאג לניתוק תשתיות שיכולות להינזק במהלך העבודות, לפנות חפצים שונים מזירת הניסור, וכמובן גם לאבטוח חתיכות הבטון ופינויים בצורה מסודרת, כך שלא תהיה סכנה למי שעובר בקרבת המבנה ושגם הרצפה שלכם לא תיפגע.

 

ניסור יהלום בצפון – דואגים גם לכל הבירוקרטיה

עוד חלק חשוב מהעבודה שלנו הוא לטפל לכם בכל הבירוקרטיה הנדרשת לתחילת העבודות. אנחנו יודעים מהן הדרישות של הרשות המקומית שלכם בכל הקשור לפרוייקטי ניסור יהלום בצפון, האם יש צורך גם בהגשת האישורים של קונסטרוקטור לפני ביצוע העבודות, מה שמאוד קשה לדעת מראש כאשר מתנהלים לבד.

הטיפול בבירוקרטיה כולל גם עזרה בקבלת אישור בנייה אם צריך, כאשר מדובר בקיר חיצוני שפונה לחזית וגם לקבלת אישורים לצרכי הריסת מבנה.

חברת ניסור בטון בצפון מקצועית כמונו גם תדאג לטפל לכם מראש בכל הבירוקרטיה אל מול אתרי הפינוי השונים וגם לפנות את הפסולת בעצמה, מבלי שתצטרכו להסתמך על חברה אחרת. בקיצור, אנחנו מציעים לכם מעטפת שירותים מלאה – משלב התכנון המקדים, דרך ביצוע עבודת הניסור בפועל ועד לפינוי הפסולת.

 

הכנות להגעת חברת ניסור בטון בצפון

על מנת שנוכל לספק לכם שירותי ניסור בטון בצפון וגם שירותי קידוח בטון, חובה שיהיו לכם במתחם תשתיות מתאימות. אנחנו מתכוונים לחיבור חשמל תלת פאזי וחיבור למים.

ללא חיבור חשמל תלת פאזי, מסורי ומקדחי היהלום העוצמתיים לא יוכלו לפעול, וללא חיבור למים הם יתחממו מהר ולא יאפשרו עבודה רציפה ומהירה.

המים מקררים אותם תוך כדי העבודה באמצעות מערכת מיוחדת וגם עוזרים לפנות את כל האבק שנוצר תוך כדי העבודות, כך שהעבודה תהיה הרבה יותר נקייה. אין לכם תשתיות שכאלה? אל דאגה! אנחנו נוכל לספק לכם אותן בעצמנו, בתוספת תשלום מזערית.

 

עלות שירותי ניסור בטון בצפון – מחירים:

חושבים לוותר על האפשרות לבצע את השיפוץ או ההריסה באמצעות שיטת הניסור בגלל מחשבה כי המחיר יקר מידי? אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מציעים לכם מחירים משתלמים מאד. ובכלל, מחיר ניסור בטון בצפון כלל לא יקר כמו שזה נשמע לכם, מאחר ולעומת שיטות אחרות, אין צורך בכוח אדם רב וגם זמן העבודה מתקצר משמעותית. מחיר ניסור או קידוח נקבע על פי מספר פרמטרים מרכזיים:

  • מורכבות העבודה – פרמטר שתלוי בסוג הבטון, עוביו וסוג המשימה. כאשר מדובר בקיר בטון רגיל שצריך לנסר לצרכי פתיחת חלון או דלת, המחיר יהיה זול יותר מאשר ניסור של מדרגות, מרפסת או קיר מזוין בממ"ד או מקלט.
  • כמה צריך לנסר? – המחיר של כל פרוייקט ניסור בטון בצפון תלוי גם במספר המטרים שצריך לנסר. יחד עם זאת, כאשר מדובר בפרוייקטים גדולים במיוחד, המחיר פר מטר יורד.
  • שירותים נלווים – זקוקים גם לתשתיות וליווי בירוקרטי מול הרשות המקומית? נוכל לעזור לכם גם בכך בתוספת תשלום לא גדולה מידי.

 

מוקד שירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת ואת כל הפרטים הנוספים. מחכים לשיחתם. חברת המנסרים ביהלום.