ניסור בטון בנס ציונה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

פעמים רבות נידרש לנסר בטון בנס ציונה, שכן מדובר בעבודת שיפוץ פופולרית בעת ביצוע עבודות חידוש ושינויים בבית. חשוב לדעת מה נדרש לקראתה, ולצעוד אליה כשאתם חכמים ומיודעים בתחום לפחות במעט, ויודעים בדיוק מה אתם צריכים.

בכל רחבי הארץ, גם בנס ציונה, עובדות חברות בטון מנוסות ומקצועיות דוגמת המנסרים ביהלום – המעניקה שירותי ניסור וקידוח בטון בכל הרמות באמצעות ציוד מיוחד. רוצים לדעת הכל? המשיכו לקרוא והחכימו.

 

ניסור בטון בנס ציונה
עבודות ניסור בטון בעיר נס ציונה – המנסרים

 

ניסור וקידוח בטון בנס ציונה – מה ההבדל?

חברת ניסור בטון גדולה, ותיקה ואמינה בדרך כלל מעניקה שירותים בכל רחבי הארץ כולל בנס ציונה, דוגמת חברת המנסרים ביהלום, הקיימת למעלה מ-25 שנים ומוכרת מאוד בתחום. מחפשים חיתוך בטון בנס ציונה והסביבה, או שמא נדרש לכם קידוח בטון? ומה ההבדלים.

 

 1. קידוח בטון: קידוח בטון הוא עבודה המתבצעת באמצעות מקדח בגדלים שונים, המאפשר לפעור חור בגודל מדויק שנקבע מראש במשטחי בטון כגון קיר ותקרות בטון. כך, נוכל להימנע מסגירת החור לגודל רצוי בדיעבד, באמצעות אטימת בטון חדשה. עושים שימוש בקידוח בטון נעשה למטרות מגוונות, למשל:
 • קדיחת חור למזגן, על מנת להעביר ניקוז ואוויר.
 • הכנה למכונת כביסה או מייבש, וקדיחת מקום להנחת התשתית עבורם.
 • העברת כלים של חשמל, תקשורת ואינטרנט.
 • קדיחת פתח לארובת קמין עצים.

 

 1. ניסור בטון בנס ציונה: ניסור בטון נחלק ל-2:
 • ניסור בטון "כירורגי": מדובר בניסור בטון שצריך להתבצע בצורה מדויקת, על מנת לנסר חלק בגודל ייעודי בתקרה, רצפה או קירות בטון. כך למשל, ניסור בטון מדויק שכזה נדרש לצורך פתיחת פתח לדלת, פתיחת פתח לעליית גג או חיתוך תקרה מדויק, ניסור לצורך יצירת חלון בקיר וכדומה, שמן הראוי שינוסרו בגודל מדויק וקבוע מראש, כדי להתקין לאחר מכן את הדלת או החלון בצורה חלקה וקלה.
 • ניסור בטון מאסיבי: ניסור בטון בסדר גודל מאסיבי יותר, למשל כאשר מבצעים ניסור קירות בטון שלמים או אפילו מבנה בטון שלם. כך, הריסת הבטון שנדרשת עשויה להיות מדויקת פחות, שכן מדובר בשטחים גדולים שלא דורשים עבודה "מסודרת" אם כי גדולה יותר ורחבת ידיים כמו הריסת בית.
 • מחיר: בהקשר זה יצוין כי המחיר לעבודת ניסור בטון נקבע לפי מחיר למטר, והמחיר למטר לעבודת ניסור בטון כירורגי פחותה לעומת ניסור בטון מאסיבי, מהסיבה שבניסור בטון מאסיבי לא נדרש דיוק ומיומנות עדינה כמו בניסור בטון מאסיבי.

 

איך מנסרים בטון?

ניסור בטון היא אינה עבודה פשוטה כלל וכלל, ונדרש לצורך ביצועה ציוד ייעודי. הציוד הטוב ביותר כיום הוא ציוד יהלום, ובאמצעותו מתבצע ניסור יהלום בנס ציונה. המשמעות של שם זה נגזרת משימוש במסורי יהלום, מסורים מפלדה חזקה במיוחד המצופים בשבבי "יהלום" אשר נועדו לחזקם ולשפר את עמידותם בעת חיכוך עם בטון.

רק מסורים אלה, בשילוב עם אנשי מקצוע מיומנים, מסוגלים לבצע הריסת בטון בסדרי גודל גדולים כמו גם ניסור בטון מדויק לצורך פתיחת פתח מסוים במשטח בטון. כמו כן, גם מקדחים שמשמשים לצרוך קידוח בטון עשויים מאותם החומרים, ומאפשרים לקדוח בבטון במאמץ מופחת, אך עדיין גדול.

כמו כן, מסורים מיוחדים אלו מאפשרים לבצע את עבודות ההתמודדות עם בטון בצורה כמה שפחות מלכלכת, שכן העבודה נעשית במהירות וביעלות המרבית. בנוסף, במקביל לניסור ישנו זרנוק מים המכוון על מקום החיתוך על מנת למנוע מעננת אבק ענקית לעלות ממקום החיתוך, ולשמור על המקום כמה שפחות מלוכלך ומסוכן לנשימה.

 

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים עבודת ניסור בטון בנס ציונה והסביבה

 1. זמניות: זמינות היא שם המשחק, שכן עבודת בטון לא מבוצעת לבדה אלא יש לתאמה עם שאר בעלי מקצוע שישלימו את השיפוץ בכללותו.
 2. פינוי פסולת: כתוצאה מקידוח, ניסור או הריסת חלקי בטון גדולים – נוצרת פסולת בטון כבדה ואף מסוכנת. יש לוודא כי חברת ניסור וקידוח הבטון שאתם בוחרים מפנה גם את הפסולת למקום בטוח, בהתאם לחוק ולתקנים, על מנת שלא תיוותרו איתו באמצע ביתכם.
 3. אישור קונסטרוקטור: כל שינוי במערך בטון מחייב אישור בעל מקצוע מיוחד ושמור קונסטרוקטור. אישור זה מאפשר למדינה לפקח על שינויי בטון, ולהבטיח כי ניסור ושינוי מבנה הבטון לא יביא לקריסת מבנה הבטון שעשויה בנקל לעלות באבדות בנפש. לכן, במידה ותרצו להימנע מבירוקרטיה, וודאו כי חברת ניסור וקידוח הבטון שאתם בוחרים בה מעניקה גם את שירותים אלה, ותוכל לדאוג עבורכם לאישורים המתאימים, כדי שלא תצטרכו להתעסק בכך בעצמכם.
 4. מחיר: מחיר של עבודת בטון מורכב ממספר פרמטרים, כגון סוג העבודה, סוג ועובי הבטון שנדרש לבצע בו את העבודה, מקום ביצוע העבודה, נוחות הגישה לאזור וכן מקור הכוח לציוד ניסור הבטון (הדורשות מקורות כוח חזקים יותר מאלה הביתיים, כגון שקע תלת פאזי). לכן, לעיתים קרובות חברת ניסור הבטון תגיע לשטח, תבחן אותו ורק לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר. כדאי לוודא כי כל האלמנטים הנדרשים כלולים במחיר, כדי למנוע הפתעות בהמשך הדרך.

 

דילוג לתוכן