ניסור בטון במרכז הפך בשנים האחרונות לשיטת עבודה מאוד מבוקשת עבור אנשים שמעוניינים לעשות שינויים בקירות, קונסטרוקציות ומבנים שונים העשויים מבטון.

הבטון הינו חומר בניה חזק, אבל כאשר אתם מעוניינים לעשות שיפוץ או שדרוג למבנה או לחילופין ליצור תוספת למבנה, החוזק שלו יכול ליצור עבורכם אתגר לא פשוט.

שירותי ניסור בטון במרכז מאפשרים לכם לבצע בקלות ובמהירות עבודות מורכבות בבטון.

בעוד ששיטות העבודה הישנות היו כרוכות ברעש משמעותי של פטישים וקונגו, ובהרבה מאוד אבק ופסולת שעולה לאוויר, ניסור בטון הינו שיטה מהירה, מדויקת ושקטה שלא תפריע את מנוחתכם ואת מנוחת השכנים.

 

ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז וקידוח – המנסרים ביהלום

 

 

איך מתבצע ניסור יהלום במרכז הארץ?

ניסור בטון ביהלום מתבצע באמצעות שימוש במסורי דיסק אשר מצופים ברסיסים של יהלומים תעשייתיים. יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, וברגע שמצפים איתו את הדיסק, ניתן לנסר באמצעותו קירות או קורות בטון בקלות רבה, לרבות חדרי ממ"ד.

ניסור בטון יכול להתבצע הן בצורה אופקית והן בצורה אנכית, מה שמאפשר יצירה קלה של פתחים לחלונות ודלתות בקירות ופתיחת פתחים ברצפות ותקרות.

ניסור יהלום נעשה תוך שימוש בזרמי מים אשר מונעים את הפיזור של חלקיקי אבק רעילים לאוויר. זאת, בשונה משימוש באמצעים פחות מתוחכמים דוגמת קונגו ופטישים, שגורמים לפיזור אבק רב. ניסור יהלום מאפשר עבודה ברמת דיוק גבוהה מאוד, ולכן גם לא יגרום לנזקים לקירות סמוכים לקיר שבו מתבצע הניסור.

בנוסף, כולנו יודעים כמה חשיבות יש לעמידה בזמנים כאשר מבצעים בניה או שיפוץ באחד מיישובי המרכז.

במיוחד כאשר ישנם בעלי מקצוע נוספים שממתינים לסיום עבודות ההריסה על מנת שיוכלו להתחיל בעבודות הבניה, המסגרות וכדומה. ניסור בטון יהלום הוא שיטה חסכונית בזמן, אשר תקצר לכם את העבודה לחצי מהזמן.

 

באילו מקרים עולה הצורך לנסר בטון באזור המרכז?

 ניסור בטון ביהלום יכול לשמש אתכם בכל מקרה שבו יש לכם צורך בעבודות בטון באזור המרכז. לדוגמה:

  • פתיחת פתח לדלת בקירפתיחת פתח לדלת בקיר קיים תשמש אתכם, למשל, לצורך יצירת יציאה למרפסת חדשה שאתם בונים או לצורך חלוקה מחדש של המבנה ויצירת דלת במיקום אחר או נוסף. ניסור בטון ביהלום יסייע לכם בפתיחת דלת בקיר בטון ביעילות רבה, והפתח יהיה סימטרי, מבלי לגרום לשבר או נזק באזורים אחרים וללא רעש ואבק.
  • ניסור לחלון בקיר בטון – יידרש למשל במקרים בהם אתם מעוניינים להגדיל חלון קיים או לפתוח חלון חדש בקיר. או לחילופין במקרה שבו תרצו לפתוח פתח בקיר בטון לצורך העברת תשתיות.
  • ניסור רצפה או משטח באזור המרכז – עשוי להידרש במקרים שבהם אתם רוצים להוסיף מעלית במבנה מגורים, הוספת מדרגות, הוספת קומה או עליית גג. מכיוון שהרצפה צריכה לשאת בכובד רב, חשוב לבצע את העבודה באופן מאוד מדוייק וזהיר על מנת שלא יגרום לנזק מבני. ניסור בטון באמצעות דיסק יהלומים ייתן לכם עבודה מאוד מדויקת וישמור על יתר המבנה כך שלא ייגרם נזק.
  • ניסור תקרה מבטון – ניסור תקרת בטון בדירות ובתים במרכז הארץ, כמו גם משרדים ובתי עסק יידרש למשל, כאשר נרצה לפתוח פתח יציאה לגג, או להוסיף קומה וליצור מדרגות בין הקומות. מכיוון שבניסור תקרה קיים סיכון של נפילת התקרה בשל כוח המשיכה, חשוב לעשות תוכנית עבודה הנדסית מסודרת ולעבוד באמצעים שלא יזעזעו מידי את המבנה. אם אתם מעוניינים לנסר תקרה מבטון ביישובי המרכז, ניסור בטון ביהלום הוא האפשרות הנכונה עבורכם.

 

טווח מחירים של ניסור בטון במרכז הארץ ולפי אילו פרמטרים הוא נקבע?

מחיר ניסור בטון במרכז צפוי לעמוד על כמה מאות שקלים למ"ר, והוא נקבע לפי מספר פרמטרים. בין היתר:

  • סוג הבטון ועוביו – בטון עבה ומחוזק יותר מצריך הרבה יותר עבודה ומייקר את עלות ניסור הבטון.
  • מורכבות העבודה – זירת עבודה מורכבת יותר תייקר את עלות ניסור הבטון. כך למשל, כאשר מדובר בעבודה בגובה לצורך יצירת מרפסת או הריסת מבנים בגובה.
  • מקור כוח – מכיוון שלצורך ניסור בטון נעשה שימוש במכשור רב עוצמה, הוא צורך אנרגיה רבה ועל כן נדרש חיבור תלת פאזי. במידה שבאתר העבודה לא קיים חיבור תלת פאזי, יהיה צורך להביא גנרטור מתאים, מה שכמובן ייקר את העלויות.
  • פינוי פסולת הבניין – פסולת הבניין שנותרת בתום עבודות הניסור מצריכה פינוי לאתרים ייעודים, על פי חוק. מכיוון שמדובר בפסולת המורכבת מחלקים גדולים וכבדים מאוד, כדאי שהפינוי יתבצע על ידי גורם מקצועי, והדבר כמובן מייקר את העלויות.

 

לאחר שהבנתם את היתרונות של ניסור בטון ביהלום, חשוב לדעת – כדי לבצע עבודות מורכבות בבטון תזדקקו לשירותיה של חברת ניסור וקידוח בטון במרכז שהינה בעלת ניסיון רב בתחום.

מכיוון שעבודות חיתוך של בטון שנעשות באופן שאינו נכון עשויות לפגוע בחוזק וביציבות של המבנה, חשוב מאוד שתמצאו חברה ותיקה בתחום.

חברת המנסרים ביהלום, חברת ניסור וקידוח בטון במרכז, היא חברה מקצועית ביותר ובעלת ותק רב, שכבר עשתה מספר רב של פרויקטים בדיוק כמו אלה שאתם מבקשים לבצע.

 

ניסור בטון במרכז הארץ – על האפשרויות השונות המוצעות ללקוח

עבודות ניסור בטון במרכז, ולמעשה בכל רחבי הארץ, הן אתגר של ממש. מכיוון שמדובר בבטון, חומר גלם קשיח במיוחד, נדרשת רמת מיומנות גבוהה, דיוק מרבי תוך כדי תהליך העבודה וכן מכשור מתאים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. עבודות מסוג כזה יכולות לספק מענה לפרויקטים שונים וניתן ליישמן הן על מבנים המיועדים לבתים פרטיים, הן למתחמים תעשייתיים, הן למשרדים ובתי עסק שונים והן על אלמנטים שונים מאסיביים, העשויים מבטון, לרבות עמודים, חומות ומאגרים של מים.

באמצעות עבודות הניסור אפשר לבצע סוגים רבים מאד של עבודות בשטח. למשל: קידוח חורים למזגנים, ניסור ויצירת מסתורי כביסה, ניסור של תקרות העשויות בטון וגם של רצפות בטון וגם ניסור של מדרגות. את העבודות הללו מבצעים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מאד בתחום, תוך עמידה בקריטריונים גבוהים ושמירה על בטיחות מרבית במהלך העבודה. פנייה לחברה מנוסה בתחום תבטיח לכם את התוצאה הרצויה, כמו גם הקפדה על שטח נקי ומסודר בתום העבודה.

 

זקוקים לשירותי ניסור בטון במרכז הארץ? חברת המנסרים ביהלום היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם קבלני ניסור בטון במרכז המתמחים בביצוע עבודות של ניסור וקידוח מאיכות גבוהה, תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים.

לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות שירותי הניסור, התקשרו אלינו.

בין היישובים במרכז הארץ בהם אנחנו פועלים