ניסור בטון במבשרת ציון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם פרוייקט ניסור בטון במבשרת ציון בצורה מקצועית ובטוחה, כדאי לכם לפנות אלינו – חברת המנסרים ביהלום. איתנו תוכלו לפתוח חלון או דלת בקיר, להרחיב כאלה קיימים, לנסר תקרות, רצפות, גדרות, חומות ואלמנטים נוספים מבטון במסגרת שינויים מבניים שתרצו לבצע.

הדבר מתבצע בשיטת היהלום ובשורות הקרובות תכירו אותה יותר לעומק, תלמדו על ההכנות הנדרשות לתחילת העבודות, כמה הדבר אמור לעלות לכם וגם תכירו שירות נוסף שאנחנו מציעים לכם – קידוח בטון.

 

ניסור בטון במבשרת ציון

 

 

ניסור יהלום במבשרת ציון – מה כולל השירות?

המילה ניסור מתקשרת לנו בעיקר בכל מה שקשור לעץ, אך למעשה ניתן לנסר באמצעות מסורים גם חומרים נוספים דוגמת בטון. ניסור קיר בטון מתבצע באמצעות מסור דיסק מיוחד אשר מצופה באבקת יהלומים, כך שהוא מסוגל לנסר כל סוג של בטון כאילו היה זה עץ ומבלי שהמסור יתעוות או יישבר. עבודות ניסור יהלום במבשרת ציון יכולות להתבצע גם בדרך נוספת אשר מתאימה לניסור קורות בטון עבות במיוחד – שימוש ברצועות מתכת שנעות על ידי גלגלי שיניים ושאף בהן משולבת אותה אבקת יהלומים שמאפשרת את חיתוך הבטון.

מדוע כדאי לכם לפנות אלינו כדי שנבצע עבורכם עבודות ניסור בטון במבשרת ציון בשיטת היהלום? מאחר ולא קיימת עוד שיטה שמסוגלת לספק לכם תוצאות כל כך מדויקות, מה גם שהיא הרבה יותר בטוחה ומהירה מכל שיטה אחרת (פטישים כבדים וכו'). מערכת קירור המים של המסורים היא זאת שמאפשרת לנו לסיים כל פרויקט בצורה מהירה, מאחר והעבודה יכולה להתבצע בצורה רציפה, מבלי שהמכשירים יתחממו יותר מידי. המים גם מנקים את השטח תוך כדי העבודה ומונעים התפזרות של חלקיקי אבק לכל עבר. אין לכם חיבור מים בקרבת מקום? אנחנו נוכל לספק לכם את זה, בנוסף לחיבור חשמל תלת פאזי.

 

עבודות ניסור בטון במבשרת ציון – כיצד זה מתבצע בשטח?

כאשר אתם פונים אל חברת ניסור בטון במבשרת ציון מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות בטוחים כי התוצאות הסופיות יהיו מדויקות ובדיוק כמו שתכננתם. מדוע? מאחר ואנחנו לא רק מחזיקים במסורי היהלום המתקדמים ביותר, אלא גם יודעים כיצד להשתמש בהם באופן מיטבי. הדבר יתבטא בשטח באופן הבא:

  • סימון תוואי הניסור – כל פרויקט חיתוך בטון במבשרת ציון שאנו מבצעים מתחיל בסימון תוואי הניסור על גבי הקיר המיועד לניסור, כך שהניסור יהיה מדויק עד לרמת המילימטר.
  • התקנת מסילה על הקיר – אליה יהיה מחובר מסור היהלום. המסילה מקובעת על ידי ברגים חזקים לבטון, כאשר ניתן לחבר אותה גם לתקרות, רצפות וקירות אנכיים.
  • פעולת הניסור עצמה – בעת הפעולה, הפועל מסיע את המסור על גבי המסילה והחיתוכים נשמרים ישרים לפי התוכנית. במקרים אחרים, בהם ישנה בעיית גישה, ניתן לשלוט על מסור הדיסק באמצעות שלט רחוק.

 

פרויקט ניסור בטון במבשרת ציון – אילו אישורים נדרשים?

בכל מבנה בטון ישנם חלקים מסוימים שבהם כל שינוי ולו הקטן ביותר עלול לגרום לקריסה מסוכנת. לכן בבואנו לבצע פרויקט ניסור בטון במבשרת ציון (או בכל מקום אחר), אנו לעולם לא נתחיל בעבודות לפני שנשלח אליכם קונסטרוקטור שיבדוק האם אכן ניתן לבצע עבודות ניסור במקום.

במקרה של רצון שלכם לנסר קירות בטון חיצוניים (למשל, לשם ביצוע שינויים במרפסת, הגדלת פתחי חלונות ועוד) אז יש לקבל גם אישור מהרשות המקומית (שלפעמים דורשת את מסקנות המהנדס גם לגבי ניסור בטון בחללים פנימיים). אנחנו מציעים לכם שירותי ניסור בטון בעיר מבשרת ציון שכוללים גם בדיקה ואישור של קונסטרוקטור וגם טיפול בכל הבירוקרטיה מול הרשות המקומית שלכם.

 

קידוח בטון במבשרת ציון – גם את זה כדאי שתכירו

גם קידוח בטון במבשרת ציון הוא דבר שתוכלו לבצע באמצעותנו. קידוחי יהלום מתבצעים גם כן בשיטת היהלום, כלומר, אותה אבקת יהלומים, אך הפעם על גבי מקדחים ולא מסורים. שירותי קידוח היהלום מתאימים בכמה תרחישים:

  • יצירת תשתיות – כאשר רוצים ליצור תשתית מים, חשמל או תקשורת בקיר בטון קיים, ניתן לקדוח בקיר בצורה פשוטה ולבצע זאת.
  • יצירת גומחות בקיר – למשל עבור מזגן, קמין, מכונת כביסה, מדיח כלים ועוד.
  • יצירת תעלות ניקוז – בתוך חומות, מדרכות וגדרות עשויות בטון.

 

* שירותי הקידוח מתאימים גם עבור דיגום בטון בתהליכי בנייה, קידוח בבטון עבה ומסיבי לפני שימוש ברצועות ניסור ועוד.

 

כמה עולים שירותי ניסור וקידוח בטון במבשרת ציון?

עלות ניסור וקידוח בטון היא אינה דבר קבוע, אלא תלויה בסוג הפרויקט הספציפי שמזמינים מאיתנו. ניתן לומר כי המחיר של עבודות ניסור בטון במבשרת ציון תלוי בעיקר בעובי הבטון ואורך הניסור וזאת לעומת עבודות קידוח בטון שבהן המחיר תלוי בקוטר החיתוך (צול) ועומק החיתוך. לא משנה באיזה פרויקט מדובר, אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מציעים לכם מחירים משתלמים והוגנים, עם הבטחה לעבודה איכותית שלא תאכזב אתכם. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר ואת כל הפרטים הרלוונטיים.

דילוג לתוכן