ניסור בטון בלוד

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

עבודות ניסור בטון בלוד מבצעים רק עם חברה אחת – המנסרים ביהלום. בגלל המקצועיות הרבה משלב תכנון העבודות ועד התוצאה הסופית בפועל.

באילו מקרים כדאי לכם להתקשר לחברה כמונו שמציעה שירותי ניסור בטון בעיר לוד והסביבה? מהם היתרונות של ניסור בטון לעומת שימוש בפטישים כבדים או מכשירי קונגו למיניהם? מה ההבדל בין שירותי ניסור בטון לקידוח בטון וכמה הדבר אמור לעלות לכם? בואו נתחיל.

 

ניסור בטון בלוד, קידוח בטון
ניסור וקידוח בטון בלוד – המנסרים ביהלום

 

 

ביצוע עבודות ניסור בטון בלוד

קירות בטון רגילים הם בעובי של 10 ס"מ על פי התקן, כאשר חלקם יכולים להיות מחוזקים על ידי קורות ברזל. קירות בטון אחרים יכולים להגיע גם לעובי של מטר ואף יותר מכך. כיצד מתמודדים עם החוזק והעמידות של קירות אלו כאשר רוצים לבצע בהם שינויים כלשהם? ובכן, במקום להשתמש בשיטות הישנות, המסורבלות, המלכלכות והלא מדויקות מספיק (מכשירי קונגו ופטישים כבדים),  תוכלו פשוט להתקשר איתנו – חברת המנסרים ביהלום. עבודות ניסור בטון בלוד הן המומחיות שלנו ואנחנו מסוגלים לבצע מגוון רחב של פרויקטים הקשורים בכך:

 

כיצד מתבצע ניסור בטון בלוד?

כאמור, חיתוך בטון בעיר בלוד מתבצע על ידינו בשיטה חדשה ומתקדמת המכונה ניסור בטון. השיטה מתבססת על כמה אלמנטים עוצמתיים ומיוחדים במינם:

  • מסור דיסק עוצמתי – כאשר תזמינו מאיתנו שירותי ניסור בטון בלוד, אנו נגיע עם מסורי דיסק מיוחדים. לעומת מסורי דיסק רגילים, מסורים אלו כוללים מנוע חזק עוד יותר ועשויים מסגסוגות חזקות במיוחד. אנו מחזיקים במספר סוגי מסורים כך שניתן להתאימם לכל סוג של בטון מבחינת העובי שלו.
  • להבים מצופים באבקת יהלומים – זוהי למעשה גולת הכותרת של שירותי ניסור הבטון שלנו. מסור דיסק רגיל אינו מסוגל לחתוך בטון בצורה יעילה ולשם כך הומצא מסור חדש אשר הלהבים שלו מצופים באבקת יהלומים (לכן השירות משווק גם תחת השם – ניסור יהלום בלוד). היהלום הוא החומר החזק בטבע, מה שמאפשר לחתוך כל סוג של בטון בקלות (כולל בטון מזוין), כאילו היה זה עץ.
  • מסילות מקובעות לקיר – את מסור היהלום מתקינים על גבי מסילות שמעוגנות לבטון שאמור להיחתך. באופן זה העבודה הופכת למדויקת יותר וגם לבטוחה יותר. באמצעות המסילות ניתן לנסר קירות בצורה רוחבית, אורכית ובכל גובה שהוא, לרבות תקרות, עמודים, רצפות ועוד.
  • מערכת קירור מים שגם מנקה – בזמן שהלהב מנסר את הבטון, נוצר חום רב, עפים גיצים וניצוצות ועולה אבק מלכלך ורעיל. על מנת למנוע זאת ולאפשר עבודה רציפה, בטוחה ונקייה יחסית, כל מסור שכזה כולל גם מערכת שמקררת אותו באמצעות מים ומנקה את השטח תוך כדי העבודה.

 

פרויקטי ניסור בטון בעיר לוד

כל פרויקט ניסור בטון בלוד חייב להתבצע רק לאחר שמוודאים כי לא נגרמת פגיעה ביציבות המבנה וגם אם מדובר בפעולת הריסה מכוונת, הרי שיש לבצע אותה לפי שלבים בכדי למנוע התמוטטות בלתי צפויה. בשל כך, החוק במדינת ישראל קובע כי כאשר מעוניינים לבצע שינויים בבטון, במיוחד בקירות חיצוניים שמשפיעים גם על המראה החיצוני של הבניין אך גם בקירות פנימיים כאשר יש קרבה לשלד המבנה, חלה החובה לבצע בדיקה מקדימה של השטח על ידי קונסטרוקטור. ישנן רשויות מקומיות שאף מחייבות את העברת מסקנות המהנדס אליהן כתנאי לביצוע הפרויקט.

השמירה על הבטיחות והחוק מהוות היבט חשוב ביותר ואנו מתייחסים לכך בהתאם, תוך ביצוע כל הבדיקות הנדרשות טרם, במהלך ובסיום העבודה. השירות שלנו כולל כמובן גם טיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת אל מול הרשות המקומית והשגת כל האישורים עבורכם, מה שיחסוך לכם הרבה זמן וכאבי ראש מיותרים.

 

קידוח בטון בלוד

מלבד שירותי ניסור בטון בלוד, אצלנו בחברת המנסרים ביהלום יכולים להציע לכם עוד שירות מאוד יעיל – קידוח בטון. לא כל חברת ניסור בטון בלוד מתמחה גם בכך וזהו יתרון חשוב שאנחנו מציעים לכם. מה ההבדל בין ניסור וקידוח בטון? ובכן, בעוד עבודות ניסור בטון מבוצעות באמצעות מסורי דיסק יהלום, עבודות קידוח בטון מבוצעות באמצעות מקדחי יהלום מיוחדים, כאלה שגם כן מצופים באבקת יהלומים.

אנשים שמזמינים אותנו לבצע עבורם עבודות קידוח בטון בלוד עושים זאת כאשר הם רוצים ליישם תשתיות בתוך קירות בטון קיימים – למשל, יצירת תשתיות צנרת מים וחשמל, העברת תשתיות בתוך חומות, יצירת תשתיות למיזוג אוויר, כולל חדרי ממ"ד, קידוח גומחות בבטון לקמין ועוד. באמצעות מקדחי היהלום ניתן לקדוח בכל סוג של בטון ללא בעיה וזהו יתרון ששום שיטה אחרת לא מסוגלת לספק.

 

כמה עולים שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום בלוד?

שירותי ניסור וקידוח בטון בלוד עם חברת המנסרים ביהלום, מוצעים לכם כיום במחירים משתלמים ונוחים במיוחד. הבדלי המחיר בין לקוח ללקוח תלויים כמובן בסוג הבטון שיש לנסר או לקדוח, מורכבות העבודה, הצורך לספק לכם גם תשתיות הכרחיות במידה ואין כאלה באזור (חיבור למים וגם חיבור חשמל תלת פאזי), אך בכל מקרה תמיד תקבלו מאיתנו מחיר הוגן שבאמת ישקף את טווחי המחירים הממוצעים בתחום. עוד על מחירי ניסור בטון כאן.

מוזמנים לצלצל אלינו עוד היום לשם קבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן