ניסור בטון בביתר עילית

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

שירותי ניסור בטון בביתר עילית הפכו למאוד מבוקשים בקרב כל מי שרוצה לבצע שינוי במבנה שלו. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום יודעים כיצד לבצע זאת בצורה מקצועית ובטוחה ומאחורינו פרויקטים מוצלחים רבים באזור.

כבר מעל ל-25 שנה שאנחנו מבצעים עבודות ניסור בטון בכל רחבי הארץ. הנה הרחבה לגבי שיטת ניסור הבטון ביהלום, כיצד היא מתבצעת בדיוק, מהם דגשי הביצוע שלנו וההכנות הנדרשות מבחינתכם.

 

 

ניסור וקידוח בטון בביתר עילית – למה הכוונה?

ניסור בטון מתבצע על ידי מכשור ניסור מתאים שמצופה באבקת יהלום, מה שמאפשר לחתוך בצורה מדויקת ומשולמת כל סוג של בטון, בכל עובי ולרבות בטון מזוין שמחוזק על ידי ברזל.

זהו למעשה היתרון של השיטה לעומת שיטות אחרות בהן מבצעים עבודות בטון. מסור היהלום מקורר על ידי מערכת קירור מים, מה שגורם לעבודה להיות הרבה יותר נקייה ולסיכוי נמוך ביותר להתלקחות.

במידה ועובי הבטון גדול מדי, הפעולה מתבצעת באמצעות כבל יהלום ולא מסור דיסק, שגם הוא מצופה באבקת יהלום. באמצעות חברה שמציעה שירותי ניסור וקידוח בטון בביתר עילית מקצועית כמונו, תוכלו לפתוח פתחים עבור חלונות ודלתות או להגדיל פתחים קיימים, לבצע ניסור משטחים ורצפות, לנסר מדרגות, תקרות, חומות, מרפסות ועוד.

 

ההכנות הנדרשות לקראת עבודות בטון בביתר עילית

על מנת לבצע ניסור בטון בביתר עילית או קידוח יש צורך בתשתיות מתאימות שיאפשרו להפעיל את מסור היהלום בצורה רציפה.

הכוונה לתשתית חשמל תלת פאזי ובתשתית מים. במידה ואין לכם תשתיות קרובות, נוכל לספק לכם אותן במסגרת ההכנות שלנו לתחילת העבודות. מעבר לזאת, יש צורך בעוד כמה פעולות הכנה:

  • התייעצות עם קונסטרוקטור – לפני כל משימת חיתוך בטון בביתר עיליתאנו שולחים אליכם  קונסטרוקטור, בכדי שיוודא כי החיתוך אינו מבוצע על קורות ועמודים תומכים של המבנה ואינו קרוב אליהם דיו על מנת להזיק להם.
  • הכרת התב"ע – בתוכנית התב"ע מפורטים עבור כל רחובות ומתחמי העיר ביתר עילית כיצד הם אמורים להיראות מהבחינה החיצונית, מה מותר ומה אסור שיהיה בכל מבנה. אנחנו מכירים היטב את התב"ע של ביתר עילית ולכן יכולים לסייע לכם שלא להסתבך עם ביצוע פעולות שנוגדות את התוכנית העירונית.
  • קבלת היתר מהרשות המקומית – במידת הצורך, נגיש יחד איתכם את הבקשות הנדרשות לקבלת היתר, כמו במקרה של ניסור מרפסת שירות, ניסור גג וכו'. למעשה, כמעט כל פעולה שקשורה לקירות חיצוניים, מחייבת קבלת היתר מהרשות המקומית.

איך מנסרים בטון בביתר עילית?

מאחר וכל התעסקות לא מקצועית או רשלנית עם בטון יכולה להסתיים בפגיעה ביציבות המבנה ובחלקים נוספים בו שאינם עוברים חיתוך, כל פרויקט ניסור בטון בביתר עילית מבוצע על ידינו תוך הקפדה על מספר שלבים:

  • אבטוח הבטון – חתיכות הבטון המוסרות במהלך הניסור עשויות להיות גדולות ביותר, כך שבעת ניתוקן מהמבנה הן יכולות ליפול כלפי מטה, לסכן חלקים נוספים במבנה שאינם מנוסרים (כגון הרצפה) ואף עוברי אורח. לכן אנחנו דואגים לאבטח את חתיכות הבטון המנוסרות על ידי שלשלאות ולפנותן בבטחה מבלי שיפלו כלפי מטה, וגם לסמן את השטח מבעוד מועד על מנת שלא יהיו אנשים בסביבה.
  • פעולת ניסור בטוחה ומדויקת – את המסור אנחנו מעגנים לבטון על גבי מסילות כך שנמנעות טעויות אנוש. בדרך זו המסור יכול לנוע רק במסגרת התוואי שנקבע עבורו ובכך אנחנו מפחיתים את הסיכון לפגיעה במבנה וגם משיגים תוצאות מדויקות.

ומה לגבי המחירים?

ניסור בטון מקצועי הוא דבר שמתומחר בעיקר על פי סך כל מטראז' הניסור ועובי הבטון.

ישנן פעולות שמתומחרות מעט יותר בשל המורכבות והדיוק הנדרש, כגון פתיחת פתח בקיר לדלת או חלון,

ניסור מדרגות או ניסור של קירות בממ"ד או מקלט. זקוקים לשירותי ניסור בטון בביתר עילית ורוצים להיות בטוחים שתקבלו הצעת מחיר משתלמת ותוצאות מקצועיות? צלצלו אלינו למנסרים ביהלום – מבטיחים לכם שלא תתאכזבו.

 

אזורי שירות סמוכים: ניסור וקידוח בטון בירושלים | ניסור בטון בבית שמש

דילוג לתוכן