ניסור בטון ביפו

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

שירותי ניסור בטון ביפו נחשבים למאוד מבוקשים אצלנו בחברת המנסרים ביהלום. ביפו ניתן למצוא מבנים ישנים מאוד אשר זקוקים לשיפוץ, כמו גם כאלה שיש להרוס לפני בנייה של מבנים חדשים.

כאשר אתם פונים אל חברת ניסור בטון ביפו מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הכי מהירה, מדויקת ובטוחה שיש.

מה זה בעצם ניסור בטון ומה ההבדל בין ניסור וקידוח בטון ביפו? כמה הדבר אמור לעלות לכם? הנה התשובות.

 

חברת ניסור בטון ביפו
ניסור בטון ביפו, קידוח בטון – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור וקידוח בטון ביפו – במקום פטישים אנחנו מגיעים עם מסורים

  • רוצים לפתוח פתח בקיר בטון ליצירה של דלת או חלון חדשים?
  • להרחיב פתח קיים של חלון או דלת או ליצור יציאה למרפסת?
  • אולי להסיר קיר במרפסת השירות ולהרחיב את החדר הסמוך?

 

כיום הדבר ניתן לביצוע בקלות יחסית ומבלי שיהיה צורך בכוח אדם רב מידי ושימוש בשיטות מסורבלות, מלכלכות ושאינן מדויקות כמו פטישים כבדים ומכשירי קונגו. שירותי ניסור בטון בעיר יפו מחליפים את השיטות הישנות והם מתאימים לכל פעולה שקשורה לשינויים נדרשים בבטון.

את הניסור מבצעים על ידי מסורי דיסק שמצופים באבקת יהלומים ומיועדים מראש לעבודות בטון מכל סוג ועובי שהוא. מעבר לכל מה שציינו, עבודות ניסור בטון ביפו מתאימות גם לצרכי ניסור מדרגות, ניסור תקרות ורצפות, ניסור מדרכות וחומות והריסת מבנים.

 

חיתוך בטון ביפו בשיטת היהלום – איך עובדים המסורים שלנו?

בבואנו לבצע עבודת ניסור בטון ביפו בשיטת היהלום, אנחנו משתמשים כאמור במסורים מיוחדים אשר מצופים באבקת יהלומים, החומר החזק בטבע.

השילוב של אבקה זאת יחד עם מסור בעל מנוע עוצמתי, מאפשר לנו לבצע חיתוך בטון ביפו בקלות מירבית, גם כשמדובר בבטון עבה במיוחד או בבטון מזוין שמחוזק בקורות ברזל. מאחר ומדובר במסורים מאוד חזקים וכבדים, על מנת שחיתוך הבטון יבוצע בצורה מדויקת ובטוחה, מעגנים אותם לגוש הבטון המוסר באמצעות מסילות.

בנוסף, על מנת להבטיח פעולה רציפה ומהירה, כל מסור שכזה כולל גם מערכת קירור מים, שמוודאת כי המסור לא מתחמם. השימוש במים גם מאפשר למנוע יצירת ענק אבק רעיל ומלכלך.

 

הכנות נדרשות לפני עבודות ניסור יהלום ביפו

כל פרויקט ניסור יהלום ביפו מתחיל ראשית כל בקביעת פגישה עם קונסטרוקטור בשטח שבודק האם ניתן לחתוך את הבטון המועמד מבלי לגרום נזק למבנה. רק לאחר אישור איש מקצוע זה ניתן לבצע את העבודה ללא חשש.

לעיתים, ובמיוחד כאשר מדובר במעטפת החיצונית של המבנה וביצירת פתחים בקירות חיצוניים שפונים אל הרחוב, יש צורך באישור מהרשות המקומית, מה שצריך להיות מגובה גם כן באישור קונסטרוקטור. אנחנו יכולים לעזור לכם בכל הבירוקרטיה הקשורה בכך.

הכנות נדרשות נוספות לפני ביצוע עבודות ניסור בטון ביפו הן דאגה לתשתיות חשמל ומים מתאימות, מה שבאפשרותנו לספק לכם בתוספת תשלום.

 

קידוח בטון ביפו

עוד שירות שאנחנו מציעים ללקוחותינו הוא עבודות קידוח בטון ביפו. מה ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון?

ניתן לומר כי בעוד פעולת ניסור בטון מיועדת להסרה של חלקי בטון גדולים, פעולת קידוח הבטון מיועדת להסיר חתיכות קטנות יותר בקוטר שנקבע על ידי כוס הקידוח ולמטרת יצירת פתחים לתשתיות.

גם במקרה הזה מדובר במקדחים גדולים וחזקים, שלהביהם הקודחים מצופים באבקת יהלומים. באמצעותם ניתן לחצוב בתוך כל סוג של קיר בטון, הן מבחינת העובי והן מבחינת החוזק. באמצעות קידוחי יהלום ניתן ליצור תשתיות למים, ביוב, חשמל ותקשורת, כולל ביצוע עבודות אלו במקלטים, חדרי ביטחון, ממ"דים, מרתפים וכו'.

 

כמה עולים שירותיה של חברת ניסור בטון ביפו?

המחיר שאנחנו גובים עבור ביצוע עבודות ניסור בטון ביפו תלוי בעיקר בסוג הבטון, חוזקו ועוביו, כמו גם באורך הבטון שצריך לנסר.

למשל, ניסור קיר בטון מזוין יהיה יקר יותר מאשר ניסור קיר בטון רגיל, מאחר והדבר יותר מורכב. גם ניסור של אלמנטים מיוחדים כמו גשר או חומה גדולה וארוכה, יהיה יותר יקר לעומת ניסור של קיר רגיל בבית.

בנוסף אנחנו מציעים גם שירותי ניסור בטון לקבלנים ואז המחיר נקבע באופן פרטני בהתאם להיקף העבודות.

יש לקחת בחשבון גם תוספת מחיר במידה ואין לכם בבית חיבור חשמל תלת פאזי וחיבור למים בקרבת קיר הבטון המנוסר, עבור התשתיות המיוחדות שנספק לכם.

בכל הקשור לעבודות קידוח בטון, המחיר נקבע בהתאם למספר הקידוחים הנדרש וקוטר החיתוך. לצפייה במחירון.

מוזמנים לצלצל אלינו, לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד ואת כל הפרטים הרלוונטיים. חברת המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן