ניסור בטון ביבנה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

 

בין אם אתם משפצים בית קיים או בונים בית חדש, שירותי ניסור בטון ביבנה יכולים להיות הפתרון שלכם להרבה מאתגרי הבניה.

למבנים העשויים מבטון ישנם יתרונות רבים והבטון הוא חומר עמיד וחזק. יחד עם זאת, לבטון יש חיסרון אחד גדול והוא הקושי לעשות שינויים במבנה כפי שניתן לעשות למשל במבנים שעשויים מלבנים.

בשורות הבאות נסקור את המקרים שבהם יהיה צורך בניסור בטון בעיר יבנה, את השיטות השונות לביצוע אותן עבודות ואת העלויות.

 

ניסור בטון ביבנה
ניסור וקידוח בטון ביבנה עם המנסרים ביהלום

 

 

מהו בעצם ניסור בטון ביבנה ובכלל?

ניסור בטון הוא טכניקה המתבצעת באמצעות מכשור ייחודי ומתקדם, אשר נועדה לחיתוך של משטחים או קורות העשויים מבטון.

שימוש בטכניקת ניסור בטון יכול להיעשות בשלבי הקמת מבנה חדש אך יכול להתבצע גם בשיפוצים או במהלך שינוי מבני של מבנה קיים. ניסור בטון יכול להיעשות בתוך דירות פרטיות שבהן קירות עשויים בטון והן בחללים משותפים בבנייני מגורים.

 

איך מתבצע ניסור יהלום ביבנה ובמה שונה השיטה משיטות אחרות?

* ניסור בטון ע"י דיסק יהלום – מדובר בטכניקה המתבצעת באמצעות דיסק פלדה עם להבים משוננים שמצופים בשבבי יהלומים תעשייתיים קשיחים במיוחד. הדבר מקנה לדיסק חוזק רב ועוצמה רבה, המאפשרים עבודת ניסור נקייה, מדויקת וסימטרית של כל משטח העשוי בטון ולכל צורך שהוא. בנוסף, העבודה עם הדיסק יוצרת הרבה פחות רעש ולכלוך מטכניקות אחרות והיא נחשבת ליעילה, מהירה ובטוחה יותר מטכניקות אחרות.

כמו כן, במקרים מסוימים, אופי הבטון יכול לגרום לכך שטכניקות אחרות פשוט לא יצליחו לחתוך את הבטון מבלי לגרום לנזקים ולשבר.

* חיתוך בטון באמצעות לחץ מים – בטכניקה זאת מתבצעת הזרמת לחץ מים עוצמתי מאוד לבטון על מנת להביא לחיתוך שלו. במקרים מסוימים יוזרמו גם גרגירים של חומר המסייע בחיתוך על ידי שחיקת הבטון. השימוש בטכניקה זו לצורך ניסור בטון ביבנה ייעשה בעיקר במקרים שבהם מדובר במשטחי בטון מאוד עבים ומאסיביים.

* שיטות נוספות לחיתוך וניסור בטון כוללות, בין היתר, חציבה בבטון באמצעות מכשיר קונגו. טכניקה זאת גורמת להרבה מאוד אבק, רעש ולכלוך. בנוסף, העבודה עם הקונגו אינה מדויקת, גורמת לזעזוע ולרעד רב ויכולה לגרום לנזקים למבנה.

 

באילו מקרים צריך לנסר בטון ביבנה?

  • פתיחת פתח לדלת – תתבצע במקרים שבהם נרצה לעשות שינויים במבנה ולפתוח דלת בין שני חללים המופרדים על ידי קיר בטון, במקרים בהם נרצה לפתוח דלת בקיר חיצוני או לפתוח דלת או שער בגדר בטון.
  • פתיחת חלון בקיר בטון – תתבצע במקרים בהם נרצה לפתוח חלון בקיר ללא חלון או במקרים שבהם קיים חלון שנרצה להרחיב אותו. מכיוון שחלון חייב להיות בעל צורה מוגדרת, קיימת חשיבות רבה לשימוש בניסור יהלום אשר ייתן תוצאה סימטרית ומדויקת.
  • ניסור רצפה ביבנה – נרצה לנסר תקרה מבטון במקרים בהם נרצה להוסיף להוסיף גרם מדרגות בין קומות בבית פרטי או בבית מגורים משותפים.
  • ניסור תקרה מבטון – יכול להתבצע במקרים שבהם נרצה להוסיף עליית גג לבית פרטי. בנוסף, במקרים בהם נרצה להוסיף ארובה או קולט אדים במבנה קיים. עוד על ניסור תקרות בטון.
  • ניסור בטון לצורך יצירת פתחים למעבר תעלות חשמל ולתשתית חשמל, כמו גם לתשתית אינסטלציה, מים וביוב, הן בבית והן בחצר.

 

עלות של ניסור בטון ביבנה – מחירים

טווח מחירים של ניסור בטון ביבנה והסביבה נקבע לפי מספר פרמטרים ויעמוד בדרך כלל סביב מאות ש"ח למטר. בין יתר הפרמטרים שנלקחים בחשבון ישנם עובי הבטון, סוג העבודה הנדרשת ומורכבותה, וסוג הטכניקה המיטבית לניסור הבטון.

מחיר ניסור בטון ביבנה צפוי לנוע בטווח שבין 150 ל-300 ש"ח למטר.

במכלול שיקולי העלות, יש לקחת בחשבון גם את העובדה שמדובר בעבודה מדויקת ומהירה יותר שתחסוך לכם גם זמן ותקצר את משך העבודה.

חשוב לדעת כי ניסור בטון חייב להתבצע באופן מקצועי על ידי חברה מקצועית בעלת התמחות וניסיון רב בתחום. מדובר בתהליך מורכב ועדין הדורש דיוק ותכנון נכון לאורך כל שלבי העבודה. עבודה שאינה מדויקת עשויה לגרום לפגיעה בקירות תומכים ו/או בחלקים אחרים של המבנה ולגרום לנזק הנדסי משמעותי.

חברת 'המנסרים ביהלום' הינה חברת ניסור וקידוח בטון ביבנה בעלת ניסיון רב והתמחות ייחודית בתחום זה וכבר ביצעה עבודות בטון בעיר יבנה.

דילוג לתוכן