ניסור בטון בחולון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

חברת המנסרים ביהלום מציעה לכם שירותי ניסור בטון בחולון ברמה הכי גבוהה שיש. אין בטון שאותו אנחנו לא מסוגלים לנסר, בצורה בטוחה, מהירה ומדויקת, תוך אספקת כל השירותים הנלווים הנדרשים.

כיצד אנחנו מבצעים ניסור של בטון, עבור אילו משימות הדבר מתאים וכמה זה אמור לעלות לכם? מיד תגלו.

 

המנסרים ביהלום חולון
ניסור וקידוח בטון בעיר חולון

 

 

שירותי ניסור וקידוח בטון בחולון למגוון פרויקטים

עוד לפני שנכיר לכם את הכלים שבאמצעותם באפשרותנו לנסר עבורכם כל סוג של בטון, נסקור בפניכם מספר דוגמאות לפרויקטים שאותם ניתן לבצע בקלות באמצעות שירותי ניסור הבטון שלנו:

  • ניסור של גג או תקרה – מעוניינים לנסר גג או תקרה במסגרת שיפוץ? אולי לשם הרחבת פתח הגישה לגג או רצון שלכם להוסיף מעלית? באמצעות שיטת ניסור הבטון תוכלו לעשות זאת בצורה מהירה ובטוחה יותר.
  • יצירת פתח לחלון או לדלת – בין אם מדובר ביצירת פתחי חלונות ודלתות חדשים או בהרחבה של כאלה קיימים, אנו נוכל לבצע זאת עבורכם בצורה מדויקת וגם נשיג עבורכם את האישורים הנדרשים מהרשות המקומית, כאשר מדובר בקירות חיצוניים.
  • ניסור מרפסות – פעולה שרבים רוצים לבצע לשם הרחבה של חדר שסמוך למרפסת או יצירת פתח יציאה וכניסה למרפסת עצמה. זו יכולה להיות מרפסת שירות אך גם מרפסת שמש.

 

עוד עבודות ניסור בטון בחולון שאנחנו מבצעים בתדירות גבוהה – ניסור שביל או רצפה מבטון, ניסור פרגולות מבטון, ניסור מדרגות בטון, ניסור של קירות ממ"ד ומקלטים ואפילו חומות, גדרות וגשרים.

אנחנו דואגים לטפל גם בכל הבירוקרטיה והאישורים הנדרשים מול עיריית חולון ואף דואגים לכם לאספקת תשתיות שונות שהכרחיות לנו, כמו חיבור למים וחיבור לחשמל תלת פאזי, במידה ואין לכם.

 

חיתוך בטון בחולון

על מנת לבצע חיתוך בטון בחולון או בכל עיר אחרת, אנחנו משתמשים בכמה כלים מיוחדים:

  • מסור יהלום – ניסור של בטון מתבצע באמצעות מסור יהלום מיוחד וחזק מאוד. מדובר במסור שהלהבים שלו מצופים בשבבי יהלומים. עוצמת המנוע של המסור יחד עם הלהבים שמצופים בחומר החזק בעולם, מקנים למסור את היכולת לנסר כל סוג ועובי של בטון, כולל בטון מזוין.
  • רצועת יהלום חותכת – במקרים בהם צריך לנסר בטון עבה מאוד (שיכול להגיע גם לעשרות מטרים, כמו במקרה של גשרים), אנחנו משתמשים ברצועת יהלום חותכת. הרצועה נעה בין שני גלגלי שיניים במהירות ומסוגלת לנסר כל עובי של בטון.

 

מלבד ניסור יהלום, ישנו עוד שירות שאנחנו מציעים לכם באמצעות כלי נוסף ואנחנו מדברים על קידוח יהלום.

במקרה הזה מדובר במקדחה ייעודית לבטון, שכוס הקידוח שלה מצופה אף היא בשבבי יהלום. המכשיר הזה משמש אותנו לצרכי יצירת פתחים בקטרים שונים בתוך בטון קיים. למשל –  יצירת תשתיות חשמל, מים ומיזוג אוויר, יצירת פתחי ניקוז בחומות ועוד.

בשורה התחתונה, מגוון הכלים הללו מאפשר לנו להציע שירותי ניסור וקידוח בטון בעיר חולון עבור כל המגזרים – פרטיים ועסקיים גם יחד.

 

ניסור בטון בחולון – בטיחות מעל לכל

כאשר אתם פונים אל חברת ניסור בטון בחולון עבור פרויקט כלשהו, עליכם להיות בטוחים כי מדובר בחברה שמקפידה על כל כללי הבטיחות בתחום זה.

כאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים מכל בחינה שהיא בכל הקשור לכך, דבר שיתבטא בהיבטים הבאים:

  • ייעוץ קונסטרוקטור – פעולת הניסור אומנם ניתנת לביצוע על כל סוג של בטון, אך חשוב לבדוק היטב האם באמת הדבר כדאי. לכן, לפני כל פרויקט ניסור בטון בחולון שאנחנו מבצעים, אנו מקפידים לשלוח אליכם קונסטרוקטור שיבדוק האם הבטון המיועד לניסור קשור איכשהו לקורות ועמודים תומכים של המבנה והאם פעולת הניסור יכולה איכשהו לפגוע ביציבות שלו.
  • אמצעי הגנה מפני נפילות בטון – בטון שנופל כלפי מטה הוא מסוכן ביותר. לכן חשוב מאוד למנוע או לרכך את הנפילה באמצעות אבטוח החתיכות המנוסרות על ידי שרשראות ברזל או להציב מתחת לחלקים המנוסרים אמצעים שונים לריכוך עוצמת הנפילה, כגון צמיגים. כמובן שאנחנו תמיד מקפידים על כך.

 

* זכרו תמיד כי התנהלות חובבנית במהלך ניסור קיר בטון עלולה להסתיים בנזקים אדירים, כולל הסתבכות עם הרשויות, ולכן אסור לכם בשום אופן לקחת סיכונים מיותרים. פשוט תיפנו אלינו – חברת המנסרים ביהלום, ותוכלו להיות רגועים לגמרי.

 

כמה אמור לעלות לכם ניסור קיר בחולון?

המחיר של ניסור בטון נקבע על פי מטר רץ, עובי וסוג הבטון וכך גם לגבי קידוח בטון, שמחירו מחושב בהתאם לסוג הבטון, מספר הקידוחים וקוטר הקידוח.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון כוללות ייעוץ קונסטרוקטור ולעיתים גם טיפול בבירוקרטיה וקבלת האישורים מול עיריית חולון, אספקת תשתיות נדרשות של מים וחשמל במידה ואין בשטח כאלה וגם פינוי של הפסולת בסיום העבודה לאתרים מורשים.

כאשר אתם פונים אלינו, חברת המנסרים ביהלום, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הצעת מחיר באמת משתלמת ונוחה ושהמחיר הנוח לא יבוא בשום אופן על חשבון איכות העבודה.

מאחורינו כבר אינספור פרויקטי ניסור בטון בחולון שהסתיימו בהצלחה ונשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

דילוג לתוכן