ניסור בטון בדרום הארץ למגוון רחב של פרויקטים

בין אם עבור פרויקטים קטנים ופשוטים יחסית בבתים פרטיים ובין אם במסגרת פרויקטים מורכבים הרלוונטיים למבנים מסחריים או ציבוריים, שירותי ניסור בטון בדרום יכולים להיות המענה המתאים. שירותים אלה, הניתנים ללקוח בהתאמה מלאה לצרכים, מנצלים את יכולותיו הרבים של המכשור הרלוונטי לעבודת הניסור והקידוח כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

הקפדה על עמידה בכל התקנים הנדרשים, הקפדה על כללי הזהירות ושימוש בכל האמצעים כדי לספק את המענה המתאים, הם בדיוק מה שצריך לחפש כשמעוניינים בשירותי ניסור בטון בדרום הארץ והסביבה.

אם אתם מחפשים חברה שמציעה שירותי ניסור בטון בדרום הארץ, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום יוכלו לעזור לכם במגוון רחב של משימות הקשורות בביצוע שינויים במבני בטון קיימים, כך שלא תאלצו לבצע זאת בשיטות הישנות באמצעות פטישים כבדים.

מה זה ניסור בטון, כיצד הדבר מתבצע, מהם הדגשים החשובים שעליכם לבדוק כאשר אתם מתקשרים עם חברה מסוימת ומדוע הבחירה בנו עבור ביצוע עבודות ניסור בטון בדרום הארץ היא הבחירה המומלצת ביותר? הנה כל התשובות.

 

ניסור בטון בדרום
ניסור בטון בדרום – המנסרים ביהלום

 

 

שירותי ניסור בטון בדרום הארץ – מה זה בעצם?

האם אי פעם חשבתם שתוכלו לנסר קירות בטון חזקים, ממש כאילו היו אלה קורות עץ פשוטות? זה בדיוק מה שתוכלו לעשות אם תתקשרו עם חברה כמונו אשר מתמחה בעבודות ניסור בטון בדרום, בצפון ובמרכז הארץ.

פעולת ניסור הבטון מתבצעת באמצעות מסורי דיסק עוצמתיים שמסוגלים להשיג תוצאות מדויקות תוך פרק זמן קצר ביותר לעומת כל שיטה אחרת. היכולת לנסר בטון מתאפשרת באמצעות מסורי דיסק שמאופיינים במספר תכונות ייחודיות:

  • ציפוי יהלום – להבי המסורים מצופים באבקת יהלום, שנחשב לחומר החזק בטבע, מה שמאפשר להם לנסר כל סוג של בטון בקלות יחסית, מבלי שישברו או יתעוותו.
  • התקנה מסילתית – מסורי יהלום הם בדרך כלל כבדים מאוד ועל מנת למנוע טעויות אנוש וחוסר דיוק, הם מותקנים על גבי מסילות בקיר שמעוגנות לבטון.
  • קירור מים – המסורים מקוררים על ידי מים, שעוזרים לנסר את הבטון, מונעים התחממות יתר, מונעים התפתחות ניצוצות אש שיכולים לגרום לשריפה וגם לוכדים את האבק שנוצר.

כאשר אתם מתקשרים עם חברת ניסור בטון בדרום מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות בטוחים שנחזיק במסורים איכותיים ועוצמתיים שיאפשרו לנו לבצע כל משימה שעומדת על הפרק: ניסור קירות בטון פנימיים וחיצוניים לשם פתיחת דלת או חלון חדשים או הרחבה של כאלה קיימים, ניסור מרפסות שירות, ניסור מדרגות, ניסור גדרות וחומות ואף ביצוע ניסור של בטון מזוין בחדרי ממ"ד.

 

ניסור בטון בשיטת היהלום – השלבים והדגשים השונים

הזמנת שירותי ניסור בטון ביהלום בדרום הארץ תספק לכם יתרונות מרובים, אלא שכל עוד החברה המבצעת לא תקפיד על כללי הבטיחות, הדבר עלול להסתיים באסון.

כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שכל העבודה תתבצע בצורה הכי בטוחה שיש, מה גם שלעולם לא נתחיל את העבודות לפני קבלת כל האישורים המתאימים. הנה השלבים והדגשים השונים שאנחנו תמיד מקפידים עליהם:

  • סיור של מנהל עבודה במקום וקבלת אישור מקונסטרוקטור – לפני כל משימה, אנו נדאג לשלוח אליכם מנהל עבודה מנוסה על מנת שיאפיין את המבנה ויקבע האם באמת ניתן לבצע עבודות ניסור בטון בשטח. אם מנהל העבודה מאשר, נדאג לשלוח אליכם גם קונסטרוקטור מוסמך על מנת שייתן אישור סופי לכך. שלבים אלו חשובים על מנת שלא לגרום חלילה נזק לקורות תומכות ושלד המבנה, מה שעלול לגרום לקריסתו.
  • קבלת היתרים – גם לאחר אפיון השטח וקבלת האישורים, עבודות ניסור בטון ביהלום באזור הדרום לא תמיד ניתנות לביצוע באופן אוטומטי. ישנן רשויות מקומיות בדרום שדורשות לשלוח אליהן את אישור הקונסטרוקטור על מנת שיעניקו בעצמן את האישור הסופי לביצוע העבודות. מעבר לזאת, לעיתים גם נדרשים היתרי בנייה על מנת לבצע עבודות ניסור בטון בדרום. ההיתרים מיועדים בין היתר לשמירה על הבטיחות ומניעת קריסת מבנים ובחלק מהמקרים ייעודם הוא לוודא כי חזות הבניינים לאחר העבודות אינה תפר את הנקבע בתב"ע.
  • עבודה בטוחה – התקבלו ההיתרים הנדרשים וניתן לצאת לדרך? מצוין! אנחנו תמיד נקפיד לבצע את העבודות בצורה בטוחה ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים. אנו דואגים להעסיק עובדים בעלי הסמכה מתאימה בתחום ניסור הבטון וכאלה בעלי רישיון מתאים בלבד (למשל, עבודה בגובה), לספק להם ציוד מתאים שנבדק ונמצא תקין, לבדוק תמיד שבוצע עיגון קפדני של המסורים למסילות ולאבטח את חתיכות הבטון המנוסרות, על מנת למנוע את נפילתן לרצפה או חלילה ממקומות גבוהים יותר כלפי מעלה.

בנוסף אנו מצויידים בביטוח צד ג' רחב היקף, על כל צרה שלא תבוא, כך שאם אתם רוצים לנסר בטון באזור הדרום או בכל מקום אחר בארץ – איתנו תוכלו להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

כמה יעלו לכם שירותי ניסור בטון בדרום הארץ?

מחיר ניסור בטון בדרום הארץ, בדיוק כמו באזורים האחרים, נקבע על פי מספר גורמים, ביניהם: עובי הבטון, סוג הבטון, מורכבות העבודה ואורך הניסור.

ככל שעובי הבטון גדול יותר וככל שמורכב יותר לבצע את הניסור ויש יותר בטון לנסר, כך שירותי ניסור הבטון יהיו יקרים יותר.

בנוסף, במידה ויש צורך בתשתיות מיוחדות שאינן קיימות (חיבור למים וחיבור חשמל תלת פאזי), ניתן להזמין זאת בתוספת תשלום. בכל מקרה, אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו את המחירים המשתלמים וההוגנים ביותר. לטווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ניסור בטון בדרום הארץ לחצו כאן.

אפשרות נוספת שנוכל להציע לכם היא שירותי קידוח בטון בדרום, בצפון ובמרכז הארץ. גם אפשרות זו מבוצעת בשיטת היהלום (באמצעות מקדחים חזקים שמצופים אף הם באבקת יהלום) והיא מאפשרת לכם ליצור תשתיות בבטון (למשל, פתח למזגן בקיר).

במידה ותרצו שירות משולב של ניסור וקידוח בטון גם יחד, הדבר יעלה לכם יותר. זקוקים לשירותי ניסור וקידוח בטון בדרום הארץ? התקשרו אלינו עוד היום ונדאג לכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות המנסרים ביהלום.

ניסור בטון באזור הדרום לפי יישוב: