ניסור בטון בגדרה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

כאשר מעוניינים לבצע פרויקט ניסור בטון בגדרה, צריך לפנות אל הטובים ביותר. זה בדיוק מה שתקבלו כשתתקשרו אלינו – חברת המנסרים ביהלום.

אנחנו מציעים לכם שירותי ניסור וקידוח בטון בגדרה ברמה הגבוהה ביותר, במחירים משתלמים במיוחד.

לאילו סוגי פרויקטים שיטת ניסור הבטון מתאימה? כיצד הדבר מתבצע בדיוק? כמה עולה לבצע חיתוך בטון בגדרה באמצעות ניסור ומדוע כדאי לכם לפנות אלינו כשאתם מחפשים חברת ניסור בטון בגדרה? תכף תבינו הכל.

 

ניסור בטון בגדרה

 

 

ניסור יהלום בגדרה – השיטה שמאפשרת לנסר כל סוג של בטון

כאשר עולה הצורך לבצע שינויים בבטון, אפשרות הניסור בשיטת היהלום נחשבת למובילה ביותר כיום. כל פרויקט ניסור יהלום בגדרה מתבצע באמצעות מסורי דיסק עוצמתיים ביותר. העוצמה של המסורים מושגת באמצעות מנוע חזק אך גם בשל אבקת היהלומים שמצפה את הלהבים של המסור. הדבר מאפשר לחתוך בכל סוג של בטון בקלות, כולל בטון מזוין של חדרי ממ"ד ומקלטים.

ברגע שאנחנו מגיעים לשטח אנו מסמנים את תוואי החיתוך שהוחלט עליו על גבי הקיר, מתקינים עליו מסילה מיוחדת, מצמידים את המסור למסילה ויכולים לחתוך בצורה מדויקת. מסורי היהלום עובדים עם מערכת קירור מים, כך שהם אינם מתחממים תוך כדי העבודה ומאפשרים עבודה רציפה ומהירה.

 

ניסור בטון בגדרה – לקירות פנימיים וחיצוניים

מבנים שעשויים מבטון אמנם יציבים לאורך זמן, אך הצרכים של בעליהם עשויים להשתנות. מה שהתאים בעבר, כיום כבר עשוי פחות להתאים ונדרשים שינויים.

אחד מהשינויים השכיחים כולל טיפול בפתחים קיימים או יצירת פתחים חדשים בתוך המבנה וכאשר צורך שכזה עולה, פנייה אל חברה כמונו שמתמחה בביצוע עבודות ניסור בטון בגדרה היא הפתרון המושלם. בין סוגי הפרויקטים המבוקשים ביותר בהקשר הזה ניתן לציין:

  • פתיחת פתח לדלת או חלון – באמצעות פעולת הניסור ניתן לפתוח בקלות ובצורה מדויקת דלת או חלון חדשים בקיר בטון קיים ולמעשה גם להגדיל פתחי חלונות ודלתות קיימים.
  • איחוד בין חדרים סמוכים – מעוניינים לאחד בין חדרים סמוכים ולשבור את הקיר המשותף ביניהם? גם את זה ניתן לעשות באמצעות פעולת ניסור ללא בעיה ובצורה הכי בטוחה שיש.
  • שינוי מרפסת השירות – בין אם תרצו להסיר את המרפסת לגמרי או להרחיב אותה על חשבון חדר סמוך, שיטת הניסור היא הדרך הטובה ביותר לבצע זאת.

 

האם נדרש אישור על מנת לבצע פרויקט ניסור בטון בגדרה? הדבר תלוי בסוג השינוי, האם הפעולה תשנה את חזות המבנה וכמו כן, האם מדובר בקיר שקרוב מאוד לעמודים תומכים. בכל מקרה, אנחנו תמיד נדאג לשלוח אליכם קונסטרוקטור שיבדוק את השטח וייתן לנו אישור במידה והדבר מתאפשר ואף נעזור לכם בכל הבירוקרטיה מול הרשות המקומית.

 

ניסור תקרה או גג מבטון בגדרה

ישנם גם פרויקטים יותר מורכבים שאנחנו מסוגלים לבצע עבורכם, כמו המקרה של ניסור תקרה או גג מבטון. הצורך לבצע ניסור שכזה עולה במספר מקרים:

  • הוספת קומות – במידה וקיבלתם אישור להגדיל את המבנה הקיים עם כמה קומות נוספות, ראשית כל עליכם יהיה להסיר את התקרה הנוכחית. באמצעות ניסור ניתן לבצע זאת בצורה הכי מהירה ובטוחה שיש.
  • הוספת חלון גג – יצירת פתח לחלון בתקרה זוהי אפשרות מבוקשת ביותר בשנים האחרונות, שכן היא תורמת לעיצוב הבית וגם לאוורור טבעי בקיץ ובחורף. גם במקרה הזה, ניסור התקרה עם מסור יהלום הוא הדרך הטובה ביותר.
  • הוספת מעלית – במקרה שכזה יש לדאוג לדי מקום על מנת שהמעלית תעלה עד הסוף בצורה בטוחה. לשם כך יש פעמים רבות להסיר חלק מהתקרה. חברה מקצועית כמונו שיודעת כיצד לבצע עבודות ניסור בטון בגדרה בצורה מקצועית, תוכל לעזור לכם לעמוד בתוכנית האדריכלית של הוספת המעלית.

 

קידוח בטון בגדרה – גם את זה אנחנו יודעים לעשות

ניסור בטון מהווה רק אפשרות אחת של השימוש בטכנולוגיית היהלום. האפשרות הנוספת היא ניצול הטכנולוגיה על מנת ליצור תשתיות חדשות בקירות בטון קיימים, מה שהיה עד כה קשה מאוד לביצוע עד בלתי אפשרי באמצעים הרגילים. כיצד אנחנו מבצעים קידוח בטון בגדרה בשיטת היהלום? באמצעות שימוש במקדחות מיוחדות, חזקות במיוחד, שאף הן מצופות באבקת יהלומים.

הדבר מקנה למקדחות כוח רב והן מסוגלות לעבור בתוך כל בטון שהוא וליצור תעלות בקוטר הנדרש – תעלות למיזוג אוויר, תשתיות מים וביוב, תשתיות תקשורת וחשמל ועוד. אנחנו משתמשים במקדחות יהלום גם בשביל יצירת גומחות לקמינים, למכונות ומייבשי כביסה, פתחי ניקוז נדרשים בחומות וגדרות ועוד.

 

כמה עולים שירותי ניסור בטון בגדרה?

ישנם מספר היבטים שעל פיהם נקבע המחיר של עבודות ניסור בטון, המרכזיים שבהם הם עובי הבטון ואורך הניסור שצריך לבצע. למשל, ניסור קירות בטון הוא דבר יותר מורכב מניסור של קירות בטון רגילים ולכן יעלה יותר. במקרה של עבודות קידוח בטון בגדרה, המחיר נקבע על פי קוטר החיתוך ומספר הקידוחים. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי לשם הפעלת המסורים ומקדחות היהלום יש צורך בחיבור מים קרוב וחיבור חשמל תלת פאזי. במידה ואין בשטח חיבורים שכאלה, ניתן להזמין אותם מאיתנו בתוספת תשלום.

זקוקים לחברה מקצועית ואמינה שתבצע עבורכם עבודות ניסור וקידוח בטון בגדרה? צלצלו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר משתלמת והוגנת ותשובות לכל השאלות שיש לכם בנושא.

דילוג לתוכן