ניסור בטון בגבעת שמואל

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רוצים ללכת על בטוח בשיפוץ הבא שלכם? שירותי ניסור בטון בגבעת שמואל הם מה שאתם צריכים לחפש. ואם כבר אתם בוחרים באפשרות הזאת, עדיף שיהיה זה עם חברת המנסרים ביהלום.

ניסור וקידוח בטון בגבעת שמואל זו המומחיות שלנו ואיתנו תיהנו מעבודה מקצועית ומדויקת ומשירותים נוספים, כגון בדיקת קונסטרוקטור מקדימה, טיפול בבירוקרטיה מול הרשות המקומית, אספקת תשתיות ופינוי פסולת. רוצים לדעת יותר על הנושא? הישארו עימנו.

 

 

איך מנסרים בטון בגבעת שמואל?

ניסור בטון הוא שיטה שמאפשרת לבצע מגוון רחב של עבודות שמטרתן להביא לשינויים נדרשים בבטון קיים.

שינויים אלו יכולים לכלול פתיחת פתחים לדלתות וחלונות, הרחבת פתחים קיימים, ניסור גג או תקרה, ניסור מדרגות, ניסור מרפסות, ניסור רצפה או משטח מבטון, ניסור חומות, הריסה של מבנים ועוד.

השיטה מתבצעת באמצעות מה שקרוי ניסור יהלום. כלי העבודה במקרה זה הוא מסור דיסק שהלהב שלו מצופה באבקת יהלומים שמקנה לו יכולת לעבור בתוך הבטון ולחתוך אותו בצורה מדויקת.

טכנולוגיה זו מאפשרת עבודה עם כל סוגי הבטון, לרבות בטון יצוק ובטון מזוין ובכל עובי שהוא.

את פעולות הניסור ניתן לבצע בצורה אנכית, כמו במקרה של יצירת פתח לחלון רגיל בקיר אנכי, או בצורה אופקית, כמו במקרה של פתיחת פתח לחלון תקרה (סקיילייט), ניסור קרניזים ועוד.

 

ניסור בטון בגבעת שמואל – היתרונות של השירות

שירותי ניסור בטון בגבעת שמואל מספקים יתרונות רבים בהשוואה לשיטות הישנות יותר שכוללות שימוש בפטישים חובטים ובמסורי דיסק שאינם מיועדים לבטון:

 • חיתוך של כל סוגי הבטון – מסורי דיסק רגילים ופטישים כבדים אינם מסוגלים להתמודד בצורה טובה עם בטון מסיבי. מסורי היהלום כן יכולים להתמודד עם כל סוג של בטון ובכל עובי שהוא בצורה פשוטה ומהירה.
 • דיוק מירבי – עבודות ניסור יהלום בגבעת שמואל שמבוצעות על ידינו מאפשרות קבלת תוצאות מדויקות עד רמת המילימטר, בעוד עבודה עם פטישים כבדים ומכשירי קונגו כמעט תמיד מסתיימת בתוצאות שאינן תואמות לתכנון, מה שמצריך תיקונים יקרים.
 • בטיחות המבנהניסור קיר בטון באמצעות מסור יהלום אינו מפעיל לחץ מיותר על הבטון ולכן חותך בדיוק בתוואי שנקבע מראש. השיטות האחרות כן יכולות לגרום לפגיעה בקורות ועמודים תומכים במבנה ולסכן את יציבותו.
 • סכנת התלקחות – אינה קיימת כאשר עובדים עם מסורי דיסק יהלום מאחר והם כוללים מערכת קירור מים. בשיטות הישנות מסורי הדיסק הרגילים מייצרים גיצים וניצוצות אש שיכולים לגרום לדליקה.

 

יש לנו גם מקדחי יהלום…

מלבד ביצוע של עבודות ניסור בטון בגבעת שמואל, אנחנו מציעים לכם גם שירות משלים של קידוחי יהלום. עבודות אלו מתבצעות על ידי שימוש במקדחים חזקים ביותר שכוסות הקידוח שלהם מכוסות גם כן באבקת יהלום.

השירות מתאים למקרים שבהם מעוניינים ליצור פתח מתאים לתשתיות בתוך קיר בטון קיים.

כך למשל, ניתן לקדוח בתוך קירות ממ"ד על מנת להכניס לתוכו תשתיות מים ומיזוג אוויר, לקדוח בתוך קיר בטון ליצירת גומחה למכונת כביסה, מייבש כביסה או קמין וכו'.

שימושים נוספים למקדחי היהלום כוללים יצירת פתחי ניקוז בתוך חומות, שימוש בפתחי הקידוח לאבטוח חתיכות בטון במהלך עבודות ניסור בטון ולצרכי לקיחת דגימות משלד מבנים בתהליכי בנייה ובדיקות.

 

ניסור וקידוח בטון בגבעת שמואל – כמה עולה?

 

מחיר ניסור בטון נקבע על פי מספר פרמטרים:

 • כמות הבטון שיש לנסר על פי מטר רץ – ככל שהכמות גדולה יותר, כך מחיר העבודה יקר יותר. למשל, ניסור של מרפסת שירות שלמה יהיה יקר יותר לעומת ניסור של פתח קטן לחלון.
 • עובי הבטון – ככל שמדובר בבטון עבה יותר, כך יותר קשה לנסר אותו והמחיר מתייקר. ניסור של בטון מזוין יהיה מן הסתם יקר יותר.
 • מורכבות העבודה – ישנן עבודות ניסור בטון בגבעת שמואל שנחשבות ליותר מורכבות. למשל, ניסור גשרים, ניסור מרפסות או הריסת מבנה לגמרי.
 • אספקת תשתיות – מסורי יהלום מחייבים חיבור חשמל תלת פאזי וחיבור למים. במידה ואין תשתיות שכאלה במקום, ניתן לקבל אותם בתוספת תשלום.

 

מחיר קידוח יהלום נקבע על פי:

 • עובי הבטון.
 • מורכבות העבודה.
 • מספר הקידוחים הנדרש.
 • קוטר הקידוח.

 

אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מציעים לכם מחירים משתלמים ביותר עבור שירותי ניסור וקידוח בטון בגבעת שמואל, שכוללים בתוכם גם בדיקת קונסטרוקטור מקדימה ועזרה מול הרשות המקומית במקרה הצורך.

בנוסף נדאג לפנות עבורכם את כל הפסולת בסיום העבודות. צלצלו אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים.

דילוג לתוכן