ניסור בטון בגבעתיים

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תוכלו לקבל שירותי ניסור בטון בגבעתיים ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו לנצל זאת למגוון רחב של פרויקטים הקשורים בשיפוץ הבית שלכם ולא להתבסס על שיטות ישנות שאינן מדויקות דיו, דוגמת שימוש בפטישים כבדים או מכשירי קונגו.

אילו שיטות ניסור בטון קיימות? באילו סוגי פרויקטים כדאי להשתמש בשיטת הניסור? כמה עולה חיתוך בטון בגבעתיים בשיטה הזו? מה ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון? הנה התשובות.

 

ניסור בטון בגבעתיים
ניסור בטון בגבעתיים – המנסרים

 

 

שירותי ניסור בטון בגבעתיים – באילו שיטות אנחנו משתמשים?

מעוניינים ליצור חלון או דלת חדשים בקיר בטון קיים? להסיר מדרגות, רצפה או תקרה? או אולי לאחד בין המרפסת לחדר השינה הסמוך באמצעות הורדת הקיר? אנחנו נוכל לבצע זאת עבורכם באמצעות שירותי ניסור הבטון המתקדמים שלנו.

ישנן כמה שיטות שמאפשרות לנו לבצע ניסור בטון בגבעתיים, כולן מתבססות על מסור יהלום עוצמתי שהלהבים שלו מצופים באבקת יהלומים מיוחדת:

  • שימוש במסור באופן ידני – בפרויקטים פשוטים יחסית לביצוע, המסור מופעל באופן ידני על ידי פועל מקצועי ומיומן שיודע כיצד לתפעל את אותו בצורה בטוחה ומדוייקת.
  • שימוש במסור באמצעות מסילות – כאשר מדובר בפרויקט יותר מורכב שדורש תוצאות מדויקות במיוחד, אנו מקבעים מסילות לקיר המיועד לניסור. את המסור מתקינים על גבי המסילות ומזיזים אותו בצורה פשוטה לפי התוואי שנקבע.
  • שימוש ברצועת יהלום – שיטה זו מאפשרת לבצע ניסור של קירות בטון עבים במיוחד באמצעות החדרת הרצועה בצורה נוחה, מה שלא תמיד אפשרי באמצעות מסור יהלום רגיל.

 

ציפוי אבקת היהלומים, בשילוב המנוע העוצמתי של המסור, מאפשרים לנו לנסר כל סוג של בטון בצורה פשוטה ביותר. מעבר לזאת, כל מסור כולל בתוכו גם מערכת קירור וניקיון באמצעות מים, כך שחשוב שיהיו באזור תשתיות מתאימות של חיבור לחשמל ולמים. חיבור החשמל הנדרש הוא תלת פאזי, שיאפשר את הפעלת המנוע העוצמתי של המסור ואילו החיבור למים מונע התחממות יתר של המסור ומאפשר עבודה רציפה, תוך טיפול בכל הלכלוך שנוצר.

 

קידוח בטון בגבעתיים
קידוח בטון בגבעתיים

 

עבודות ניסור בטון בגבעתיים – הבטיחות והחוק מעל לכל

עבודות ניסור יהלום בעיר גבעתיים אינן יכולות להתחיל ככה סתם, אלא יש לבצע מספר פעולות מקדימות שנועדו לשמור על בטיחות המבנה וזאת על פי החוק. רק לאחר קבלת האישורים הנדרשים ניתן להתחיל בעבודות. הבדיקות המקדימות שאנחנו מבצעים קשורות למספר היבטים:

  • יציבות המבנה – פעולות חיתוך בטון עשויות לגרום לקריסת מבנים מסוכנת במידה ולא מבצעים אותן בצורה חכמה ורק לאחר אפיון מקדים של הקירות המיועדים לניסור. לכן החוק מחייב קבלת אישור מקונסטרוקטור לפני שמבצעים שינויים כלשהם בקירות, קורות ועמודים בבטון. המהנדס בודק האם לא מדובר ביסודות תומכים ובמידה וכן, מחליט כיצד ניתן לבצע את הניסור, אם בכלל.
  • חזות הבניין – גם בגבעתיים, כמו בכל עיר, ישנן הנחיות ברורות בתב"ע כיצד כל אזור אמור להיראות ואילו שינויים מחייבים קבלת אישור מראש מהרשות המקומית. אז אם אתם מעוניינים לנסר מרפסת, ליצור חלון חדש או להרחיב את זה הקיים, חשוב מאוד שתעשו את זה בתיאום עם העירייה. אל דאגה, אנחנו דואגים לכך מראש וננחה אתכם האם נדרש אישור מראש או לא ואם כן, נעזור לכם להשיג את האישור המיוחל.

 

התקבל האישור לתחילת העבודות? אנו נבצע זאת על הצד הטוב ביותר, תוך אבטוח כל האלמנטים ומניעת מעבר של עוברי אורח במקום. בסיום כל פרויקט ניסור בטון בגבעתיים אנו גם דואגים לפינוי הפסולת למקומות מאושרים על פי חוק, על מנת שלא תסתבכו עם הרשות המקומית ולא תקבלו קנסות.

 

שירותי קידוח בטון בגבעתיים

עוד שירות שיהפוך את השיפוץ שלכם להרבה יותר יעיל הוא קידוח בטון באמצעות מקדחי יהלום. בעוד פעולת ניסור הבטון נועדה לחתוך ולהסיר חתיכות בטון גדולות, הרי שפעולת הקידוח מתאימה ליצירת פתחים בקטרים שונים בתוך הבטון לשם יצירת תשתיות נדרשות בתוך הקירות הקיימים – למשל, רבים מזמינים מאיתנו שירותי קידוח בטון בגבעתיים לשם יצירת תשתיות חשמל וצנרת, תשתית למזגן בחדר הממ"ד, גומחות לקמינים ועוד.

בדיוק כמו בשיטת הניסור בבטון, גם שיטת הקידוח בבטון מתבססת על אבקת היהלומים שמצפה את המקדחים עצמם. הדבר מאפשר לקדוח בכל סוג של בטון, אין זה משנה כמה עבה וחזק הוא.

 

ניסור וקידוח בטון בגבעתיים
ניסור וקידוח בטון בגבעתיים

 

כמה יעלו לכם שירותי ניסור וקידוח יהלום בגבעתיים?

אם אתם מחפשים חברת ניסור וקידוח בטון בגבעתיים והסביבה או בכל מקום אחר בארץ, שתספק לכם תוצאות מושלמות מבלי שתצטרכו לשלם מחיר מופקע, כדאי לכם לצלצל אלינו – חברת המנסרים ביהלום.

המחיר של עבודות ניסור בטון בגבעתיים באמצעותנו, כמו גם של עבודות קידוח בטון, תלוי במספר גורמים מרכזיים וביניהם שטח הניסור או מספר נקודות הקידוח, סוג ועובי הבטון וכמו כן, מורכבות העבודה (למשל, עבודה בגובה).

כל שעליכם לעשות הוא לצלצל אלינו ולאחר שנשלח אליכם מנהל עבודה מטעמנו ונקבל מכם את כל הפרטים הרלוונטיים, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד והבטחה לכך שהתוצאות יהיו בדיוק כפי שתיכננו יחד איתכם.

מצפים לשיחתכם. צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן