ניסור בטון בבת ים

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

חיפוש חברת ניסור בטון בבת ים יכול להיות דבר מאוד מתסכל. לא הרבה חברות מציעות שירות שכזה באזור, כך שרבים מתפתים לפנות אל חברות שיפוץ רגילות, מה שמספק תוצאות לא מספיק מדויקות ובטוחות. הפתרון? להכיר מראש חברה מקצועית שמתמחה בביצוע עבודות ניסור בטון בבת ים, ובמילים אחרות – התקשרות איתנו, חברת המנסרים ביהלום. מה זה בדיוק ניסור בטון ומדוע כדאי לכם להתקשר איתנו ולא לפנות לחברות אחרות? הנה התשובות.

 

ניסור בטון בבת ים
ניסור וקידוח בטון בבת ים – המנסרים ביהלום

 

 

ניסור בטון בבת ים – מה זה בדיוק ומהם היתרונות?

בטון הוא חומר חזק ביותר שמרגע התקשותו קשה מאוד לבצע בו שינויים. ומה אם בכל זאת עולה הצורך בכך?

שימוש בפטישים חזקים הרי יכול לגרום לשברים בבטון ולהסתיים בנזק ובעבודה שאינה מדויקת ואילו שימוש במסורי דיסק רגילים גורם ללכלוך רב, הלהבים מתחממים ונשברים והעבודה נמשכת ונמשכת זמן רב.

הדרך היותר מומלצת היא להתקשר עם חברה כמונו שמספקת שירותי ניסור בטון בבת ים, מה שיספק לכם יתרונות רבים.

אנחנו מחזיקים במסורים רבי עוצמה שייעודיים לבטון. הלהבים שלהם מצופים באבקת יהלומים (לכן השירות נקרא גם ניסור יהלום), מה שמקנה להם את היכולת לנסר את הבטון בקלות יחסית, תוך כדי שהם מקוררים על ידי מים ומונעים התפזרות של ענן אבק רעיל ומלכלך.

ניתן אף להתקין את המסורים הללו על גבי מסילות שמקובעות לקיר, מה שמשיג תוצאות מדויקות עוד יותר.

 

באילו מקרים כדאי לכם להתקשר לחברת ניסור בטון מקצועית בבת ים?

התקשרות עם חברה לניסור בטון בבת ים יכולה להתאים במגוון רחב של תרחישים הקשורים בשיפוץ של מבנה קיים או הריסתו לגמרי. הנה כמה דוגמאות לכך:

  • יצירת פתחים בקירות בטוןניסור קירות לשם יצירת דלתות וחלונות או הרחבה שלהם וכמו כן, יצירת פתח לעליית גג, ניסור רצפה, ניסור תקרה ועוד.
  • ניסור מרפסות שירות – במטרה להרחיב חדרים סמוכים או לשדרג את המרפסת עצמה.
  • ניסור מדרגות – לשם הסרתן לגמרי במקרה ורוצים להוסיף מעלית, הסרה של החלק העליון שלהן לשם תוספת קומה ועוד. עוד מידע כאן.
  • הריסה של מבנה – באמצעות התקשרות עם חברה שמתמחה בביצוע עבודות ניסור יהלום בבת ים, ניתן גם להרוס מבנים לגמרי בצורה מבוקרת ובטוחה יותר.

 

שיטת ניסור הבטון ביהלום מאפשרת לנסר בקלות גם גדרות וחומות מבטון ולמעשה ניסור של כל אלמנט אחר מבטון שתרצו להסיר במהלך השיפוץ שלכם. את שירותי ניסור הבטון תוכלו להזמין לאורך כל שלבי חיי המבנה – בזמן ההקמה שלו (לצרכי תיקונים, מניעת ליקויי בנייה וכו') וגם לצרכי שיפוץ או הריסתו לגמרי.

 

שירותי ניסור בטון בבת ים – למה דווקא עם המנסרים ביהלום?

כאשר אתם בוחרים בנו עבור ביצוע של עבודות ניסור בטון בבת ים, אתם יכולים להיות בטוחים בתוצאות הסופיות שתקבלו.

כבר יותר מ-25 שנה שאנחנו מציעים שירותי ניסור בטון בבת ים ובשאר רחבי הארץ ומאחורינו אינספור לקוחות מרוצים. ההצלחה שלנו נובעת מעמידה במספר קריטריוני איכות חשובים:

  • יכולת לנסר את כל סוגי הבטון – הציוד שלנו מגוון ואנו מסוגלים להתאים אותו לכל משימה שעומדת על הפרק, כולל ניסור של בטון מזוין. במידה ומדובר בבטון עבה במיוחד, אנו משתמשים לא רק במסורים אלא גם ברצועת ניסור מיוחדת שמצופה ביהלום. הדבר מאפשר לנו לבצע פעולות ניסור גם בממ"דים ובחדרי ביטחון ולעמוד במשימות מורכבות נוספות.
  • ביצוע העבודה בדיוק מירבי – לא כל מי שמציע שירותי ניסור בטון בבת ים עושה זאת ברמה הנדרשת. אנו עובדים בצורה יעילה ומדויקת, על פי תוכנית שנקבעת מראש ותוך כדי קיבוע המסורים שלנו על גבי מסילות שמעוגנות בצורה ישירה לבטון. בכך אנו מונעים אי דיוקים שיכולים לנבוע מטעויות אנוש.
  • הקפדה על בטיחות – כל עבודה עם בטון מחייבת משנה זהירות וזאת על מנת למנוע נזק לקירות ולמבנה עצמו. במידה ועובדים בצורה לא נכונה עם בטון ופוגעים באלמנטים תומכים, כל המבנה נמצא בסכנת קריסה. לכן כל פרויקט שלנו כולל סיור מקדים של מנהל במקום, התייעצות עם קונסטרוקטור, קבלת אישור מהנדס ובמידת הצורך קבלת אישור גם מהרשות המקומית. כמובן שגם העבודה עצמה מבוצעת לפי נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.

 

בנוסף אנחנו מציעים לכם ביטוח רחב היקף, שכן לעולם אין לדעת כיצד קיר בטון יגיב לפעולת הניסור, במיוחד כאשר מדובר במבנים ישנים.

במידה וייגרם נזק, חשוב שתדעו שאנו מבוטחים בביטוח צד ג' שיבטיח כיסוי מתאים. גם אספקת תשתיות היא דבר שתוכלו להזמין מאיתנו (מסורי יהלום מחייבים חיבור מים קרוב וחיבור חשמל תלת פאזי), על מנת שהעבודה תוכל להתבצע בכל זאת.

 

קידוח בטון בבת ים – עוד שירות שכדאי שתכירו

עוד שירות שנוכל להציע לכם ושלא כל חברה שמתמחה בעבודות ניסור בטון מציעה, הוא קידוח בטון בבת ים בשיטת היהלום.

מה זה קידוח יהלום? ובכן, גם במקרה הזה אנו משתמשים במכשירים עוצמתיים שכוללים ציפוי של אבקת יהלום, רק שבמקום מסורים מדובר במקדחים.

הדבר מאפשר ליצור תשתיות (מים, חשמל, גז וכו') במבני בטון קיימים והוא משלים את שירותי ניסור הבטון בפרויקטים רבים. ניסור וקידוח בטון בעיר בת ים זו המומחיות שלנו ונוכל להציע לכם שירות משולב שכזה במחירים משתלמים במיוחד.

 

כמה עולה לנסר בטון בבת ים?

המחיר הבסיסי של שירותי ניסור בטון בבת ים מתחיל בכמה מאות שקלים למטר. כמובן שהמחירים יכולים להשתנות בהתאם לעובי הבטון שצריך לנסר (עבה יותר = ניסור  יקר  יותר) והמטראז' (נסרו יותר = שלמו פחות באופן יחסי למטר). פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר ניסור בטון הם מורכבות העבודה (למשל, עבודה בגובה), צורך באספקת תשתיות חשמל ומים וגם עזרה בפינוי הפסולת. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, לא משנה באיזה היקף עבודה מדובר.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לשם קבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד – צוות המנסרים ביהלום.

דילוג לתוכן