ניסור בטון באלעד

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

ניסור בטון באלעד הוא פתרון מצוין לכל מי שצריך לשנות משהו במבנה בטון קיים ורוצה שהעבודה תתבצע בצורה מדויקת, מהירה ונקייה. אצלנו בחברת המנסרים ביהלום מתמחים בכך ומאחורינו ניסיון של מעל ל-25 שנים, בהן ביצענו אינספור פרויקטים מוצלחים.

איך מנסרים בטון, מה ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון ולמה הבחירה בנו לביצוע המשימה היא הטובה ביותר מבחינתכם? מיד תבינו.

 

 

שירותי ניסור בטון באלעד – הכירו את שיטת היהלום

ישנן כמה שיטות לחתוך בטון, אך רק שיטת ניסור הבטון תספק לכם תוצאות מדויקות ובטוחות וגם תעשה זאת בצורה מהירה ונקייה. כל פרויקט ניסור בטון באלעד מתבצע באמצעות מסור יהלום מיוחד אשר מצופה באבקת יהלומים. היהלום הוא החומר החזק בטבע וזה מתבטא במסור שמסוגל לחתוך כל סוג של בטון בקלות, כולל בטון מזוין.

חיתוך בטון באמצעות מסור יהלום מאפשר לבצע בקלות רבה יותר מספר סוגי עבודות:

  • ניסור קיר בטון – בין אם רוצים להסירו לגמרי ובין אם רוצים ליצור בו פתח לחלון או לדלת או להרחיב כאלה קיימים. עוד מידע כאן.
  • ניסור מדרגות, רצפות ותקרות – במסגרת שיפוץ רציני או כאשר רוצים להוסיף מעלית למבנה.
  • ניסור מרפסות – בין אם מדובר בהסרה של מרפסת שמש לגמרי או בהרחבה של מרפסת שירות או החדר הצמוד שלה.
  • ניסור חומה או גדר – מה שיכול להידרש כשרוצים לבצע שינויים בגינה ובחצר. לפרטים.

 

שיטת היהלום – גם לטובת קידוח בטון

מלבד עבודות ניסור יהלום באלעד, אנחנו מציעים לכם גם שירות נוסף שמתבסס על שיטת היהלום – קידוח בטון. כמו במקרה של ניסור בטון, גם עבודות קידוח בטון באלעד מבוצעות באמצעות אלמנטים שמצופים באבקת יהלומים, אך הפעם מקדחים.

הצורך בהם עולה כאשר מעוניינים ליצור תשתיות בקירות בטון קיימים. למשל:

  • תשתית לתעלות מיזוג אוויר בחדרי ממ"ד ומקלטים.
  • תשתיות לחשמל וכבלי תקשורת.
  • תשתיות לצנרת מים וביוב.
  • יצירת פתחי ניקוז או פתחים להתקנת מרזבים.

 

קידוח באמצעות מקדח יהלום נדרש פעמים רבות גם כאשר מעוניינים לחצוב בתוך קירות בטון עבים ביותר. לדוגמא, יצירת גומחה לאח או מייבש כביסה בתוך קיר בטון קיים.

 

ניסור וקידוח בטון באלעד – ההכנות הנדרשות

על מנת להימנע ממצב בו מנסרים או קודחים באלמנט תומך כלשהו, אין לבצע פרויקט ניסור בטון באלעד או פרויקט קידוח מבלי להיות בטוחים כי פעולה זו בטוחה לחלוטין ולא תגרום לבעיות ביציבות המבנה.

מסיבה זו חברת ניסור בטון באלעד מקצועית ובעלת מוניטין כמונו, תמיד תדאג לביצוע בדיקה מקדימה של קונסטרוקטור, שהינו מהנדס בניין בעל רישיון שיכול גם לחתום על בדיקות ואישורים נדרשים אל מול הרשות המקומית באלעד במידת הצורך.

 

כמה עולה לבצע ניסור בטון באלעד?

מחירי ניסור בטון באלעד נקבעים על פי מספר פרמטרים, כגון מספר המטרים שצריך לנסר, עובי הבטון וסוג המשימה ומורכבותה. למשל, משימת ניסור בטון באלעד שנועדה לפתוח חלון קטן, תהיה מן הסתם זולה יותר מאשר ניסור של מדרגות או מרפסת שלמה.

גם ניסור של קיר בטון רגיל יהיה זול יותר מאשר ניסור של קיר בטון מזוין בממ"ד או מקלט. במקרה של פרויקט קידוח בטון באלעד, המחיר יקבע לפי מספר הקידוחים והצול הנדרש לקידוח.

עבודות ניסור וקידוח בטון באלעד מחייבות גם תשתיות מתאימות, דוגמת חשמל תלת פאזי וחיבור למים.

ללא תשתיות אלו מסורי ומקדחי היהלום לא יוכלו לעבוד בצורה רציפה, ואם אין לכם אותן, נוכל לספק לכם אותן בתוספת תשלום. בכל מקרה, הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו תהיה משתלמת ביותר. צלצלו אלינו ותקבלו את כל הפרטים.

חברת המנסרים ביהלום.

 

אזורי שירות סמוכים: ניסור בטון בירושלים | ניסור וקידוח בטון בבית שמש

דילוג לתוכן